Uludağ Büyük Zirve tırmanışı 2542m

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Feribot daki ayılma modun çok hoşdu.Diğerlerine zaten Laf yok.Süper ötesi bir gezi olmuş.Her gezide her karede olmayı isterdim.Tşk ler paylaşım'ın için.
İyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: Aytekin Erzan
Scudo

ibrahim Kızılkaya

Daimi Üye
Tepki
1.009
Sevgili Aytekin Erzan
Turun tamamını az önce okudum.Çok güzel bir tur olmuş.Fotolarla ve anlatımınla tekrar tekrar yaşadım Uludağ'ı ve geçmişteki pek çok anıyı..
Sevgili dostum.
Bir sonraki Uludağ çıkışını planlarken zirveden geriye dönmeden Boğazova'ya geçip, Boğazova'da ya da Kocayaylada 1 gece kampla Keles Kocayayla üzerinden de Nilüfer çayına paralel Keles-Bursa karayolundan da dönülen Süper bir güzergahı dikkate almanı öneririm. Çok güzel bir tur olacağını söyleyebilirim.İyi bak kendine.
Not:Mesajını aldım.Aynı duyguları ben de senin için taşıyorum. Haberleşelim.

• Beğen

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
@dagci_gezgin

Abi sana çok yakında ihtiyacım olacak görüşmek üzere yorumun için sağol abi
seni her an rahatsız edebilirim görüşürüz hrkese selam...

Tepki
22
Harika bir gezi olmuş Ayaklarına sağlık.Öyle güzel anlatmışsınki sanki seninle birlikte bende Uludağ'daydım.Devamını bekliyoruz..

• Beğen

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çok keyifli ve harika bir gezi olmuş, pedallayan ayaklarına, projeyi düşünen zihnine ve seni oralara götüren yüreğine sağlık...

İki not eklemek istiyorum; dağlarda yön gösteren ve üç-dört taşın üstüste konmasıyla oluşturulan taşlara "baba" deniyor.

Tahta perdelerden yapılmış olan çitlerin ise iki amacı var; birincisi yol boylarında kar tutan yerlere kar dolmasını engellemek; diğeri ise ihtilaf durumlarında köy sınırlarını belirlemek.

Tekrar bu geziyi bizlerle paylaştığın için teşekkür ediyorum.

• Beğen