''ultra ıronman etabı kartepe otel -20 mayıs''

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@bahtiyar közen

bahtiyar,o işi çözemedim krokiler hazır ekreme sana erkana orda yollar var oklar var çok rahat bulacaksınız gidişte feribot, bir an önce suadiye rampalarına ulaşacağız,,,,,

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ekrem Erten

ekrem neden öyle ,biz kuzeyde oturuyoruz dönüşü kuzeyden yapınca eve yaklaşıyoruz, feribot olayını güneyden almak bize ters yalnız ekrem sen dönüşte kartepe otelden maşukiyeye bizlen inersin ve direk güneye yönelerek ya topçular ya yalova yaparsın yalnız son feribot 21.30 da evet unutma ekrem çıkış saati bostacı 06.00 bahtiyarın cebini al derim,,,

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
hava nasıl kudret abi

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
abi gidişte feribotla olması iyi

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
tamam abi olur

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@bahtiyar közen

bahtiyar,,giderken 44 km bunun 40 km sinin son 20 km sini giderken kafaya yazalım 20 km de gelirken kaç çıkış var diye ,ama az olduğunu tahmin ediyorum ,gebze tuzla arası 20 km dir tuzlaya varınca iş bitti zati evet önce feribot çok çabuk ulaşmalıyız 1.5 saatte feribota ulaşalım,,,

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@bahtiyar közen

ok hava,,,

(link)

24 derece izmit ,,,,,,,,,,,14 derece olacak kartepe otel yani soğuk ince bisiklet mont getirmeyi unutmayın yoksa inişte soğuk rüzgarı yer akşamada hasta olursunuz,,,

BF Okuru

Üye
Tepki
2

evet semir nerdesin 29 mayısta geçen sene 1640 da idin şimdi zirve ile işimiz yok tam arkada otel gözüküyor otele suadiyeden çıkacağız ,,,,

BF Okuru

Üye
Tepki
2
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/427782_3823826603717_1519304548_33240505_737820947_n.jpg

bekle kartepe,,,

yeşilden memetin yarattığı saykıl kros city bike 28 jant, selamlar memo,,,

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/528668_3823804603167_1519304548_33240480_1751135752_n.jpg

colnago bahadır dostun ama sayko değil dehşet bi asfalt yol makinesi,,suadiyede stabilizede gitmez bu bisiklet yazık olur 7 kiloya,,

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
abi yeni bisiklet mantak görünüyor

BF Okuru

Üye
Tepki
2
rüzgar ,,,,,,,,,,,,,5km öğlen 13 km güney batı,,,,,,,,,,,,giderken itecek,,,,,,,,,,,,dönüşte 5 km düşecek kuzey doğu bu rüzgar bizden yana ısı 23 derece,,,,,,,,,,,,,,,,,1300 rakımda ısı 13 derece olacak bu nedenle üşümemek için bisiklet ince mont gerekmekte pamuklu olmaz tırmanış sırasında ısı düşecek bu nedenle ince yağmurluk pamuklu olmayacak,,,,,1300 rakıma önce varan en çok 15 dakika dursun hemen maşukiyeye insin 20 dakikada inilir,,,,evet 18 km tam 20 dakikada inilmekte,,keskin virajlara dikkat toplayamayan yardan aşağı uçar,, inerken kendi rüzgarınız size soğuk gelecek 13 derece ,inerken ince yağmurluk şart aksi takdirde gögüs kafesinden yersiniz soğuğu akşamada ateşiniz çıkar kartepenin soğuğu hiç bi yere benzemez,,,,,,,,,,,,,,,gazanız mübarek olsun,,,,,,,,

BF Okuru

Üye
Tepki
2
sevgili bahtiyar dostum,,
aramızda evli barklı bi sen varsın,pek fazla foruma akşamda girmiyorsun bu mesajı sabah okursun ,biliyorsun kimleri davet ettiğimi ,aytekin onur ve soner ,,,,,,,,,,,bu arkadaşlar grupça artık hareket ettiklerinden o grub içersinden 3 adamı davet etmek diğerlerini davet etmemek anlamına gelmiyor, yalnız artık anladığım kadarıyle performanstanbul grubu grupça hareket etmekte,,yalnız istanbul içinde yapılan antreman etaplarını bu kartepe ile asla karıştırmayın,istanbulda öyle 232 km lik mesafe içersinde 22 km rampa tırmanışı üstelik eğimi 9 olan 1300 metre yüksekliğinde dağ yok biz resmen dağa tırmanacağız üstelik en zor yerden burda yol bisikletleri ,asfalt yol bisikletleri zorlandığından hiç bi yol bisikletçisi bu yola girmez ct günü giden 10 kişilik yol grubu maşukiyeden çıkıp gene ordan inmişler iki kişi başarmış bu olayı,,,evet erkan bu konuda tek olacak bu pazar, benim melez oldu sayko kros city bike benim işim çok kolay orda ,teker stabilizede gidiyor sert düz toprakta gidiyor asfaltta hayda hayda gidiyor evet 2012 in kartepesi hepimize hayırlı olsun saatleri tutacağız molaları sayacağız çok kısa molalar olacak fazla durdukmu biteriz asla 232 km bi günde bitmez,

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
Başarılar bu turda herkese takip edeceğim sonuçları. 40 gün sonra antrenmanlara başlıyorum kaldığım yerden devam :)

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
@Kudret Kurtcebe

Uzun forma ve içlik giyerseniz daha rahat olur sizin için.

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
@Ozan Güner

Ben de sonuçları merakla bekliyorum. Bu arada sol elimdeki şişi, elimi sıcak su içinde normal sabunla ovarak uygulamaya hafta başında başladığım fizik tedaviyle indirdim. Ağrım da çok azaldı. Şu an başparmak destekli ateli yalnız dışarı çıktığımda kullanıyorum. Umarım bir aksilik çıkmaz da haftaya atelden tamamen kurtulur ve yeniden pedallamaya başlarım.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ozan Güner

çalışmalara ferdi başlayacan ozan bıçkıdere ve şile 200 etapları olacak yolu bildiğin için bizlen gelebilirsin ekip artık 60 km boyunca 3 saat durmadan gidiyor,,,

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Cem Şentin

sevgili cemo 24 derecede termal olmaz hele hele suadiyede hiç olmaz suadiye rampasında adam sucuğa döner en yukarda zatürre olur attilla bisiklet forma bu açıdan çok iyi pro forma ne üşütüyor ne de terletiyor yalnız zirveye yaklaşırken terletmeyen ince bisiklet formam var 900 rakıma ulaşınca onu üzerime giyeceğim 1300 rakımda ısı 10 derece olacak durmadan çıkılacak çok az kısa mola olabilir 3-5 saniye,,,5 dakika durmak demek bitmek demek işin zoru suadiyenin rampaları,,

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Cem Şentin

sonuçlar gerek buraya gerekse anadoluperformans topiğine yazılacak saat 06.00 da bostancıdan 1.5 saatte alırsak 44 km yi saat 07.30 da eskihisarda oluruz,feribot 45 dakika ve topçular,saat tam 08.15 de topçular ve durmadan hemen tura başlanacak gölcük üzerinden eski bağdat yoluna 1,5 saatte ulaşma durumu,ordan 45 dakikada suadiye ve saat 11.30 da suadiye ve rampalara dalacağız 22 km yi kısa molalar ile tırmanışta 2.5 saatte almamız lazım en kötü senaryo 3 saattir,saat 14.30 en kötü senaryo olur kartepede 1300 rakımda,15 dakika mola 14.45 de inişe geçiş tam 18 km iniş 20 dakika sürüyor saat 15.05 de maşukiye ve eve tam 113 km kalıyor saat 20.00 de istanbul bostancıda olursak ,ve toplam 14 saatte olay tamamlanır ,,,232 bölü 14 tempo 16 çıkarki kötü bi derecedir en kötüsüne göre hesap yaparım bu değerleri yukarı çekmek pazar günkü performansımıza bağlıdır,,,