''ultra ıronman etabı kartepe otel -20 mayıs''

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kesin davetli kadrosudur,,,

1- aytekin erzan
2- soner dangır
3- onur berberci,,,,

anadolu yaka ,,,,

4- mehmet şer
5- semir karabulut
6- erkan közen
7- bahtiyar közen

gönüllü misafir dostlarımız

8- çağatay bey
9- ogün -bugs bunny ,,,

etap zorluğu 73 km tempo ,az mola akabinde 18 km rampa 2-5 dakika soluklanma 1300 rakım dönüş suadiye istikameti ve rahmiyeden gölçük-topçular olup toplam 150 km dir 18 km rampada 9 eğimdir tek düz yol yoktur ,,,evet kartepe -rube dir,,,fransanın rubesinden farklı olarak 18 km rampa çıkılacaktır ,,,,hava şartlarını takip edeceğiz ve rüzgarın durumunu aşırı sağanak olmadığı müddetçe kesin hareket edilecektir sonuçlar buraya ve anadolu performans ve performanstanbul topiğine aktarılacaktır ,,,,
18 km de harcanan kalori hesaba katılırsa bu ağır tur bizde 200 km gitmiş kadar yorgunluk yaratacaktır,,en kısa zamanda alınmaya çalışılacak zamana karşı savaş verilecektir,,,,

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kesin kadro,,,,,

1- semir karabulut
2- kudret,,,,,,,,

saat 07.00 de haydarpaşadan trene gebzede iniş ...73 km pedal 18 km rampa dönüş suadiye inişi ,,,ve gölcükten topçular evet dereceler yazılacak yaşlılar katogorisinde sadece bu forumda ben varım başka bi forum buldum orayada üye olacağım ama orda benim tarzda takılan malesef morukus yok alayı koşucu bisikletçi sayko kros tarzda takılan yok evet bisiklete yarış çatal takıldı gidon poziyonu değiştirildi öne doğru eğim oldu ve yaptığım 2 günlük antremanlarda dehşet tempolara çıktım rampaları çok sıkı aldık gidonun açısı çok önemli evet yarış çatal bana hız kazandırdı tekerler değişecek sevindirici olay 28 jant benim bisiklete oldu evet 26 lar gidiyor yerine 28 ler geliyor teker bir 35 lik oluyor ve maxxis overdrıver olacak arazi teker stabilizede gidiyor,asfaltta gidiyor sert düz toprakta gidiyor bisiklet yeniden doğdu jantlar olunca tam doğacak deneme yaptık arka 28 jant ve ön 26 yaptık dehşet hızlandı bisiklet ,başka türlü kartepe olmaz ama jantlar bakalım yetişecekmi overdriver lara 90 hava basılıyor dehşet sürate ulaşacağım inşallah jantlar yetişir,,
,,

yetkin palgın

Aktif Üye
Tepki
71
kudret abi beni unuttunmu forumu ancak açabildim benide eklermisin abi saygılar:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@yetkin palgın

(link)

durum vahim gebze yok,,alternatiflere bakacağız,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@yetkin palgın

(link)

alternatife bakıyoruz haydarpaşa hikaye oldu anadolu yakadan saat 06.00 da çıkarak gebze ordan maşukiye ,,113 km sonra maşukiye ve 18 km rampa iş 200 km in üstündedir evet düşünceler kimler var yetkin sen anadoluda kalacan artık,,yalovaya kadar tam 200 km yazar ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,yalovadan son feribot saati ise 21.30 bana sorarsız bu iş yatar,,bunun yerine bıçkıdereye döneriz,,,

(link)

son feribot 21.30 dönüş riske girdi,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu tur anca nasıl olur,,,,
saat 06.00 da herkez bostancı adalar iskelesine gelecek ve 06.05 hareket olacak,,,erkan bahtiyar semir memo kayıp o yok anlaşıldı avrupa yaka gelemez yetkin burda kalacak,,evet tam 113 km pedal artı 18 km rampa dönüş topçular olursa 188 km olur ama topçulardan karşıya geçeceğiz feribot ile dönüş bostancı 44 km dir evet iş ultra ultra zordur varmı talip,,toplam 234 km 18 km rampayı hesaba katın ne etti 260 km ye yakın ,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
sabah 06.00 akşam 18.00 bitiş çıkış bostancı varış bostancı ,,,bostancı-maşukiye 113 km artı 18 km rampa ve dönüş gölcükten topçular toplam 188 km feribot ile geçiş 44 km son kalan yol ,,,232 km yukarda 234 yazmışız 2 km eksildi,,;) 12 saatte bu işi kıvırırsak tempo 19.3 dür eğer 14 saatte alırsak tempo 16.5 ,,,,,,14 saatte tur biter ise saat 20.00 de bostancıda oluruz tabi burdan itibaren eve olan mesafeleri km ye katın bana 3 yazar toplam 235 km bana yazar evet eve giriş deği bostancıya varışı esas alırız,,,,,,yapılmayacak bi olay değil ama hazır olanlar varmı semir evde kondüsyon aleti ile çalıştı erkan bıçkıderede sınadı kendini, bahtiyar yaparız diyor eğer o.k denirse saat 06.00 da bostancıda ayın 20 sinde buluşuruz,,,,,yol parası sadece 3.5 liradır o kadar, sadece dönüşte feribota para verilecek en azından yol parası yok,,,trenin olmaması bence iyi oldu dönüşte tren beni yoruyordu son durumun alternatifi bu dur bu konuyu tartışalım tam karar verelim ve ayın 6 ve 13 ünde 160 km lere soyunalım ,,,iki pazar 320 km toplam olursa psikolojik olarak hazır oluruz 200 km in üstüne,,,

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
kesinleştiğinde özel msj atarsan sevinirim kudret abi.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Mehmet Ser

vay memo nirdesin,,,,iş zor olacak çünki tren hattı sadece haydarpaşadan pendiğe kadar pendik -gebze arası 29 nisanda kapanacak hiç bi tren işlemeyecek 2 yıl çok kötü oldu ben bu gün bi gidip konuşacağım kesin tarih 29 nisanmı bu tcdd bakarsın hazirana atar o vakit haydarpaşada saat 07.00 de toplanırız memo oraya gelecen el mahkum çünki ara istasyonlardan sorun çıkarırlar çok fazla insanı kabul etmiyorlar en fazla 6 bisiklet haydarda oluruz ,,ama bakalım hiç bi şey belli değil yalnız yukarda link verdim bu pazar hat kapanıyor,,

Adem Dualı

Daimi Üye
Tepki
214
Bisiklet
Merida
Gelmek isterdim ama zor gibi gözüyor gelsem bile anadolu yakada mahsur kalırım :) kudret abi bıçkıdere olayı olursa gelirim

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Kudret Abi, Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun Kuşadası-İzmir etabını (Seferihisar-Güzelbahçe-Narlıdere güzergahı takip edildi) izlemeliydin. Manyak bir bitişe sahne oldu. Bitime 1 km kala grubun önündeyken Alsancak'taki dönüşte kayıp düşen ve zinciri atan Belçikalı bisikletçi İljo Keisse, istifini bozmadan hemen zincirini takıp devam etti ve arka gruba yakalansa da yarışın bu etabını kazandı.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@semir karabulut

semir eminsen gidelim bu gün 28 jantlar takıldı bisiklet ferrari oldu tam istediğim gibi topladım teker ince ve arazi, stabilize asfaltta gidebilen teker, evet kartepeye bisiklet hazır ,,,iki kişi yaparız kendine güvenen halkaya takılır ve bedelini öder ağır olay bu evet semir 05.00 de kalkarak saat tam 06.00 da bostancıda ol 06.30 da olursan kabul olunur ama 07.00 de gelirsen istikameti bıçkıdereye çeviririm evet bostancı kartepe otel bostancı 232 km dir,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
232 km ye talipler ,,,,,,,,,,,,,,
bostancı-kartepe otel-bostancı--------------
20 mayıs,,,,,,,,,,,,,,,tcdd ile işimiz yok ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
saat 06.00 çıkış bostancı en geç 06.30,,,,,,,,,,,,,,,,,,
istikamet direk maşukiye,,,,,,,,,,,,,,,,,113 km ,,,,,,,,,,,,,,,,,
hedef kartepe otel,,,,,,,,,,,,,,,,,18 km rampa dönüş topçular,,,,,,,,,,,,,,eskihisardan feribot ve bostancı,,,,,,,,,,,,,232 km dir ,,,,,,,,,,,,,,,

kesin olanlar,,,,,,,,,,,,,,,,

1- kudret,,,,,,,,,,,,,,sayko kros yol bisikleti,,,,,,,,,,,,,
2- erkan yol bisikleti,,
3- semir 26 mtb,,,,,,,,,,,,
4- bahtiyar 26 mtb,,,,,,,,,,,,

memo özelden mesaj geldi cevap yazarsan sevinirim seni kartaldan alırız,,,,,,,,,,,,,,,,yetkin anadolu yakada birinde kal bu ağır turu kaçırma sonra çok pişman olursun,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

yetkin palgın

Aktif Üye
Tepki
71
abi hesaplamaları yapayım ben sana haber veririm olurmu ki çok büyük bir hadise olmazsa geliyorum saygılar:)

yetkin palgın

Aktif Üye
Tepki
71
@Kudret Kurtcebe

abi hesaplamaları yapayım ben sana haber veririm olurmu ki çok büyük bir hadise olmazsa geliyorum saygılar:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@yetkin palgın

elin mahkum anadolu yakada ayın 19 unda kalacan 20 sabahı saat 06.00 da bostancı adalar iskele önüne gelecen ne kadar erken o kadar eyü ,,,,,,,,,;)