'' ucu açık tarih......hava durumuna göre tekirdağ ya olacak ya olacak....''

BF Okuru

Üye
Tepki
0
özkandan ses yok,yetkinden yok hasan aksilik olmaz ise gelirm dedi ,hava hafta sonu ısınıyor bu hafta toplanamaz isek bu güzel pazarı kaçırırız enver hocam kimse gelmez ise iki kişi zevksiz olur tekirdağ yatarsa bu pazar rotayı polineze çeviririm benim çalışmam lazım,şubattan sağlam pazar yakalamak güç olabilir.

(link)

(link)

Scudo

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
duruma bakılırsa 2-3 kişi kalıcaz gibi görünüyor kudret baba

BF Okuru

Üye
Tepki
0
@enver avcı

kış aylarını hiç sevmiyorum .....

(link)

hava bulutlanıyor zati hafta sonu yağmura dönüşebilir ct belli olur,enver hocam bu işi bence kasmayalım bu topiği ta 28 nisana ışınlayalım bu kış aylarında kendimizi kasmanın anlamı yok...3 şubat akşamı yağmur zati...

BF Okuru

Üye
Tepki
0
@yetkin palgın

hava ile bir kontrat imkanı yok;) ne yapacağız şubat ve martta güzel bir pazar olacak ısı 14 derece rüzgar 13 km ve güneşli hava, yerler kuru olacak ki basalım yetkin dostum...:in:

BF Okuru

Üye
Tepki
0
valla şimdi bu iş benim için köfteye bakmayacak özkan kanki haklı olarak köfte diyor orta kanaldan, bu durumda ben tek kalıyorum ve dönüşe tek başlıyorum benim amacım 180 devirmek tekirdağ düz yol 19 mayısta kartepe otelin güneyden sahil yolu toplam 148 km rampa yok bu olay en azından beni hazırlar benim prosedür sadece bana ait yani ilk 60 da durma yok aynı şekilde topçular-suadiye arası 74 km oraya hazırlık olacak valla bu olayı tekrarlıya tekrarlıya alıştım ilk 60 km de durmama olayına bir nevi bana virüs bulaştı rüzgarsız havada bıçkıderedeki şile rampaları ile beraber 6-7 10- 19 eğim rampalarda durma olmadan 27.7 yi yakaladım tabi 40 km rüzgarda ortalama 25 e düştü bu da normal açıkçası partnersiz bu iş olmuyor tek rüzgara karşı savaş ise kamikazelik oluyor denk getirmek lazım yani çalışmalara,
insanlar çalışıyor benim yaşımda emekli bir partner aranıyor benle hafta içi çalışacak ama yok.bu tekirdağ olayı benim için önce antreman anlayışında olacak mecburen yoksa kartepe bana asla acımaz ,74 km sonra 18 km rampa ben bunu seviyorum yani kartepe otelde beni köfte beklemiyor işin ucunda rampa olmalı hemide 18 km ve de 74 km in üstüne, senede bir kere bu etabı yapacağım ,bu forumdan pek meraklı çıkmıyor zora talip,şimdi yetkin, ali emre ve korsan hasan inşallah gelecek bir alternatifte pendikte saat 07.00 de buluşup birlikte yalovaya geçmek ....sonuçta bu tekirdağ benim için az da olsa kartepeye hazırlayacak ,,,