Tuzla

hüseyin karakurt

Aktif Üye
Tepki
107
sreet derken fr ci mi yada fixgear tarzı bişi mi yoksa normal şehir bisikleti mi sürüyorsun onu anlayamadım.

Tuzlada oturuyorsan bisikletini kime tamri etdirdiğini öğrenebilirmiyim ?

Scudo

Yavuz Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
46
Freeride.. geotech bouncerım var fakat değiştircem bu ay buyuk ihtimal:/ ufak tefek şeyleri yaylada bi abi var arif usta ona tamir ettiriyorum önemli şeyler içinde kızıltoprağa geçiyorum

• Beğen
Tepkiler: hüseyin karakurt
B

BF Okuru

Misafir
önemlidir
ulaştırma bakanlığı çağrı merkezi

0216-4442402

alo deyin dertlerinizi anlatın isteklerinizi sıralayın alo deyin mail atmaktan daha etkilidir evet forumda şu anda toplam 735 kayıtsız ve 399 kayıtlı var

1-trenlerde bisiklet parası vermek istemiyoruz
2- adapazarı treninin yük vagonu geniş olmalı ve tüm seferlerde olmalı

Tepki
17
Merhaba Huseyin,

Tuzladan bir ses cikti mi; yani hic biraraya gelip pedallama sansiniz oldu mu?
Eger hala Tuzla'daysan seninle gorusup tanismak istiyorum. Bana ozel mesaj gonderebilirsen memnun olurum. Tesekkurler.

Tepki
17
@Yavuz Bozkurt

Arkadaslar merhaba. Ben de Tuzla'dayim zamanim uygun oldugu takdirde her turlu etkinlige varim, lutfen haber verin. Ilk etapta biraraya gelip tanisalim derim, cunku bu cok kolay. Daha sonra tur planlari da yapariz. Tesekkurler.

Tepki
48
Arkadaşlar daha iki gün önce cumartesi sabah 10gibi tuzla sahilde otobüs beklerken gördüm üç tane scottlı pıt pıt geçiverdiler önümden,bakakaldım sonra daha bu akşam 2100 civarında bir tane tam takımlı edavatlı bir arkadaşı daha gördüm fuvv diye geçti gitti, çok merak ediyorum kim bu tuzlalı bisikletçiler?Hayır, dursalar gider konuşurum ama durmuyolar, gelip geçiyolar. Vardır belki diye yazıyorum bu sitede o arkadaşlar,herkese iyi pedallar.

• Beğen
Tepkiler: Recep TOPAL

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
birtanesi çağrı :) scott yol var s30 u var başkada bildiğim yok ama dayımlar tuzlada oturuyor onların sitedede biri varmış bi türlü göremedim ama öle diyolar yolcumu mtb mi bilmiyorum ama.

• Beğen
Tepkiler: Alper Onur ARSLAN
Tepki
48
@samet_özdemir

Belki dayınızın sitesinde oturan benimdir:) Gerçi daha yeni başladım sayılır(scot mtb) dayınız görmemiştir beni. Cumartesi sabah gördüğüm ve bir takım gibi giden scottlı arkadaşlar o kadar süratli geçti ki kasklarına mı baksam,taytlarına mı baksam, modele mi baksam derken görme alnımı 2 saniyede terk ettiler:) yani bu süratı sanırım mtb ile sağlayamazlar. Ben de tuzlada oturuyor ve okuyorum böyle tek başına sürmek o kadar keyif vermiyor en azından birileri olsa da peşlerinden pedal pedal gidivesem:) Çağrı arkadaşınızı umarım görürüm yine tabi durmadığı sürece peşinden koşmam mı gerekecek ne.

Recep TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.003
@Can Erdoğan

fuvv diyemi geçti:) ne güzel ses çıkarmışlar öyle.hadi söyleyin bakalım geçenler kimdi...

• Beğen
Tepkiler: Can Erdoğan
Tepki
48
@Recep TOPAL

Bence de söylesinler saklamasınlar, bisiklet sporuna yeni sevdalanmış birine ayıp edilmiş olur demi:) ve evet lastik yeri öyle güzel öpüyordu ki fuvvvv sesi kulakları okşuyordu...

• Beğen
Tepkiler: M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Tasvirlerinize hayran kaldım :D
Gerçekten şaka yapmıyor veya dalga geçmiyorum.
ve evet lastik yeri öyle güzel öpüyordu ki fuvvvv sesi kulakları okşuyordu...
Bu cümlede benim sayabildiğim 4-5 edebi sanat var :D

• Beğen
Tepkiler: Can Erdoğan

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
yok dayımlar uzun zamandır söylüyo zaten söyledikleri kişinin yaşı 50 falan olması lazım :) siemens de çalışıyormuş işede bisikeltle gidiyormuş hatta ben oraya ne zaman gitsem onuda söylüyorlar :) çağrı bu mesajı görür size döner ama şuan kesn uyuyodur iznikten geldik bu akşam yorgundur bi ben anormalim hala ayaktayım o gruptan :)

bende pendikteyim eğer akşamları çıkarım binerim diyorsanız akşamları bostancı fenerbahçe yapıyoruz bazen tek bazen bir kaç kişi oluyoruz bekleriz ;)