Tuzla

Scudo

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@cankut2115

Merhaba cankut sizede selamlar. Geçen arkadaşlar Tuzla turu yapmışlardı daha önceden haberin olsaydı belki onları karşılardın. Forumda bahsettiğim başlığı turlar resimleri içinden bulabilirsin.

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
bilgilerin paylaşıldığı,dostlukların pekiştiği forumumuza hoş geldiniz.

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
cankut..Hoşgeldin aramıza..Pazar günü senin oralarda olucağız..bilgin olsun.;)

(link) takip edebilirsin.

nightkobe

Üye
Tepki
24
merhaba arkadaşlar.çok eski bir bisikletçi olmama rağmen böyle güzel bir sitenim varlığından habersiz olduğum için çok üzgünüm.gördüğüm üzere burda bisiklet bir yana,çok sıcak bir paylaşım ortamı var.ben 14 senedir aralıksız bisiklet kulanıyorum ve 8 senedir bisiklet tamiri yapıyorum.artık usta oldum denilebilir.şu an elimde bianchi'nin iki tane şaheseri mevcut.biri 1998 model RCX363 ve diğeri 1999 model RCX362.anadolu yakasında düzenlenen turlara ben de katılmak isterim açıkçası.ben tuzla'da ikamet ediyorum.pendik-kartal turları benim için ideal olsa gerek.herkese teşekkür ederim.

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
@KOBE

Aha tam yerine geldin bu bölümdeki Her cumartesi Pazar Saat 09:00 ' da topicine gir tam sana göre bi grup var orada ....
46. sayfayı bir görüntüle mutlaka ....

nightkobe

Üye
Tepki
24
@Bibendum

dostum fotolara baktım da bisikletlerin bir çoğu yol bisikleti.tekerler 27 lik:)benim bisiklette var 26*2.30 dış.size ayak uydurabilir miyim acaba.bisikletim seridir ama ne bilim siz bi bastınız mı tozunuzla baş başa kalırım herhalde:Dbi de kışın turlara devam ediyor musunuz?teşekkür ederim.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
abicim hoşgeldin, iyi forumlar dilerim. Şu bahse konu bisikletlerin resimlerinide bize gösterirseniz memnun oluruz. İyi eğlenceler, kazasız, belasız bol pedallı günler dilerim.

emreden

Forum Demirbaşı
Tepki
288
Bisiklet
Corratec
selam. 20 temmuzdan itibaren sabancı üniversitesi kampüsüne taşınacağım. belki tanışabiliriz ;)

• Beğen
Tepkiler: hüseyin karakurt
Tepki
17
Merhaba ben de Tuzlada oturuyorum. Haftaici is yerimde (Pendik) bisiklete biniyorum ama her hafta olmasa da C.tesi veya Pazar sabahlari turlar duzenleyebiliriz.

• Beğen
Tepki
20
Merhaba ben fatih yol bisikletçisiyim küçükyalıda oturuyorum ama tuzla anadolu teknik lisesinde okuyorum okula bisikletle gidip geliyorum...

• Beğen
Tepki
17
Merhaba Huseyin,
Ben de Tuzlada oturuyorum. Tuzlada / Tuzladan / Tuzlaya bir etkinlik yapmak icin goruselim. Cumartesi veye Pazar sabahi Tuzla - Bostanci yapabiliriz mesela, ne dersin?

• Beğen