Turkcell Granfondo İstanbul 12 Haziran 2022

haziran

Üye
Tepki
43
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Tavsiye edebileceginiz otel misafirhane var mi

Scudo

blackadder

Üye
Tepki
6
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaslar yarışa katilmayi düşünüyorum beykoz yarış start/finish e yakin nerde konaklayabilirim. Cumadan gelip 2 gece kalacagim
turkcellgranfondoserisi.com/konaklama
organizasyonun konaklama seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Kavacık lokasyonunda otel bulabilirsiniz ancak. Bisikletle 20-30 dk arası sürer yarış alanına.

KAMANLI

Üye
Tepki
0
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar,
Cut Off süreleri hakkında bilgisi olan var mı kısa süre içerisinde paylaşılacaktı ancak hala bilgi yok bununla ilgili.
Geçen seneki sürelerin ve yerin aynısı olduğu söylendi bunun hakkında bilgisi olan var mı acaba.

lrfan

Cyclist
Tepki
8.044
İsim
İrfan Türetgen
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaslar yarışa katilmayi düşünüyorum beykoz yarış start/finish e yakin nerde konaklayabilirim. Cumadan gelip 2 gece kalacagim
Otel bakımından sıkıntılı bir yer, küçük bir yerleşim yeri Beykoz, Anadoluhisarı'nda öğretmen evi alternatif olabilir.

(link)

• Beğen
Tepkiler: Özcan ve Murat B.

Mete Can Karahasan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.135
Katılmayı çok isterdim açıkçası ama iş yoğunluğundan pek mümkün değil. Katılacak herkese kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim şimdiden. Keşke bir granfondo da Ankara da olsa, en azından sabah gider yarışır bitince işlere geri dönerdik...
Yarışa gerek yok komşu, biz Beypazarı'na gidip servisle dönmüştük. Sonra aynısını Konya Kulu'ya denedik, şansa bakın o gün turistler gelmiş yer kalmamış. Gerisin geri tüm yolu sürmüştük. BGB ekibiyle iletişime geçmenizi öneririm. Facebook grubu var.
Yeni başlayan bisikletçiler oluyor. 50 kilometre sürmek kondüsyonlarını zorluyor ya da dağ bisikletiyle yetişmeye çalışıyorlar. Etkinliğin yarış temalı olması tekrarı azaltıyor bence.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kyucel

haziran

Üye
Tepki
43
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Otel bakımından sıkıntılı bir yer, küçük bir yerleşim yeri Beykoz, Anadoluhisarı'nda öğretmen evi alternatif olabilir.

(link)
Hocam sabancı ogretmenevi dolmuş. Yer bulamadim maalesef.

• Beğen
Tepkiler: lrfan
Tepki
10
İsim
Ümitcan Ünver
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar,
Cut Off süreleri hakkında bilgisi olan var mı kısa süre içerisinde paylaşılacaktı ancak hala bilgi yok bununla ilgili.
Geçen seneki sürelerin ve yerin aynısı olduğu söylendi bunun hakkında bilgisi olan var mı acaba.
Kısa için 2.30 uzun 4.35 cut off fotoğrafların altında her cp noktası için de detaylı süre var hocam

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sbtnmnr

yusuf_49

Aktif Üye
Tepki
392
İsim
Yusuf Aytaç
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Katılmayı çok isterdim açıkçası ama iş yoğunluğundan pek mümkün değil. Katılacak herkese kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim şimdiden. Keşke bir granfondo da Ankara da olsa, en azından sabah gider yarışır bitince işlere geri dönerdik...
Duatepe Granfondo Ağustosta tekrarlanabilir.

lrfan

Cyclist
Tepki
8.044
İsim
İrfan Türetgen
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Pazar yağış görünüyor, umarım denk gelmez, o parkur için ciddi risk olur

Bıyıkov

Forum Bağımlısı
Tepki
3.070
İsim
Ayhan Bıyıklıoğlu
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Malesef durum pek iç açıcı gözükmüyor, umarım hava sistemi değişir ilerleyen günlerde. B9A9B81F-1E8E-4B18-8079-2A340859D4C3.png
Pazar yağış görünüyor, umarım denk gelmez, o parkur için ciddi risk olur

• Beğen
Tepkiler: lrfan

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçen sene katıldım bu sene büyük bir olasılık ile katılmam . (Askeriyenin inişine dikkat) en soldan içe girerek virajı alacaktım hızım 60 km civarı, en sola geçtim ve bom lastiğim patladı ne olduğunu anlayamadım, durmak için çok çaba harcadım ve zar zor durabildim şanslıydım. (Bu parkurda yağış olursa sıkıntı) Arkadan gelen birkaç kişi daha aynı yerde lastik patlattı, bir kişi karbon jantı kırdı ancak yere düşen olmadı. Lastiğimi tamir ederek yarışı bitirdim.

• Beğen
Tepkiler: a.valverde

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
Pazar günü yarış saatleri için yağış ihtimali iyice kuvvetlendi. Böyle zorlu ve teknik virajları olan parkurda yarış koşturmak ciddi riskleri göze almak demek. Bir çok kişi de ilk yarışını koşacağını düşününce ortaya tahlilsiz anlar çıkabilir. Umarım organizasyon sporcu sağlığını düşünerek gerekli erteleme kararını doğru zaman da alır.

• Beğen
Tepkiler: Sadettin Z.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
"10-11-12 Haziran tarihlerinde İstanbul'da beklenen yoğun yağış sebebi ile, Turkcell Granfondo İstanbul Organizasyonu Sporcu sağlığı ve güvenliği göz önünde bulundurularak 26 Haziran 2022 Pazar gününe ertelenmiştir."

Evet beklenen erteleme gerçekleşti. 2 Hafta sonraya ertelendi yarış.Capture.JPG

ag249

Forum Bağımlısı
Tepki
1.698
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
İyi bir karar ama o kadar gün varken Ataköy Kriteryumu ile aynı güne ertelemiş olmaları çok saçma!

ŞenolKalyoncu

Aktif Üye
Tepki
612
İsim
ŞENOL KALYONCU
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Erteleme doğru, yeni tarih hatalı! Bir çok yarış ile çakışıyor!

lrfan

Cyclist
Tepki
8.044
İsim
İrfan Türetgen
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Federasyonun da Türkiye şampiyonası var Gaziantep’te o tarihte

suyunsesi

Forum Bağımlısı
Tepki
5.884
İsim
Turgay
Başlangıç
1979—80
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sanki acele bir erteleme kararı mı olmuş?