tribar

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
Tranz x tribar. sıfır! Kaliteli ve çok hafif…pazarlıksız 20ytl. Kargo alıcıya ait.

(link)

Scudo

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
servan ben tribara alıcıyım.yalnız bu ürün finish tipi handlebar için uygun mu?(Klasik yarış gidonu yani.)eğer uygunsa ürünü alabilrilm.

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
takılıyor. yarış gidonlarında ortada boğazın takıldığı bölge şişkindir. hemen 1 cm kadar sonra çap düşer. ordan sonraki bölgeye hemen sargının bittiği yere takılacak. tabi sargıyı biraz, bir iki tur açıyosun.
zaten tribarın anatomisinden ötürü ortaya birbirine çok yakın takamazsın. fotoda gösterdiğim şekilde takılacak. o yüzden sorun yaşamazsın. standart oluyo zaten bunlar. yarış gidonu üzerinde de çok şık duruyor. çok da kullanışlı. uzan uyu...:D

(link)

ortaya da kolluklar takılcak. onun bağlantısını da özellikle plastik yapmışlar esneyerek gidonuna rahatlıkla takılabiliyor.
varsa eğer hız-nabız saatini de engellemez.

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@Servan

bir ara çok modaydı bir çok profesyonel sporcu büyük turlarda kullanmıştı .fiyatıda çok uygunmuş

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
evet sen sean kelly hastasıydın dii mi? iyi bilirsin.
hala görüyorum ben büyük turlarda. yokuş time trial etaplarında falan böyle modeller kullanan prolar oluyo.

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
vayyy sean kelly ha.kendısı eurosportta yorumculuk yapıyor hala.harbı sıkı adammıs zamanınnda.bende mı alsam acaba bı aero bar bana da lazım olacak galıba malum yoldan triathlona kaymak uzereyım:rolleyes:

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@Servan

yok abi ben Greg Lemond la başladım Miguel İndurain 'le devam ettim sean kelly de bilirm iyi çocuktur carrera 'nın has adamıydı. :D :D :D
valla parça bedava söylim kim alacaksa alsın artık, alır mtb ye takarım haaa :D :D :D

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@Bülent ÖZER

iyi bari bülentcim :D ben alıyım nasılsa izmirdeyim eski bisikletime takayım servancım aldım abicim bunu aliye bırakı ver haber ver lütfen . :) yarın 13 e kadar boşum sabahtan alabilirim havale ni nasıl istersen öyle yaparım aliye de bıraka bilirim eksik gedik bir şey bırakma litfen

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
hakan abi ben yarın ataya uğrayacağım bi aksilik olmazsa. istersen ona bırakayım sana daha yakın.
o da scott addict getircekti. getirmiş mi deli ona bakcam.
bakıp ağlıycam. 12 ye kadar bırakmış olurum.

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@Servan

bende ona uğrayacağım.. sağ olsun banada göbek örecek harika oldu bu çok sağ ol servan daha iyi olur belki oradada karşılaşabiliriz. :D

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
ya bana altandan şimdi böyle bi mesaj geldi

@mystery of altar

takılıyor. yarış gidonlarında ortada boğazın takıldığı bölge şişkindir. hemen 1 cm kadar sonra çap düşer. ordan sonraki bölgeye hemen sargının bittiği yere takılacak. tabi sargıyı biraz, bir iki tur açıyosun.
zaten tribarın anatomisinden ötürü ortaya birbirine yakın takamazsın. yarış gidonu üzerinde de çok şık duruyor. çok da kullanışlı.

hesaba 20 ytl yatır. bana açık adresini yaz. hemen yollayayım.

iş bankası izmir/çiğli

Gönderen ALTAN KALAY
İşlem Tarihi
Gönderen Hesap 169 30001 4562TRL!
Alıcı Banka ve Şube T.IS BANKASI A.S.CIGLI SB./İZMİR
Alıcı Adı Soyadı servan doğan! Hesap No 34310549724

Tutar !
Masraf 0.00
Açıklama Int.Bnk./tribar için yatan

34310549724
servan doğan

servan para yarın hesabında olur.adresim:
altan kalay
muğla üniversitesi
yatağan meslek yüksekokulu
madenler mevkii küçük sanayi sitesi
yatağan-muğla

parayı yatırmış galiba.

ben de arada kaldım şimdi. hanginiz önce davrandınız, napcam şaşırdım.
bülentle burgaz hakemlik yapsın da ona göre veriim tribarı. nası olsa yazcaklar. :)

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@Servan

paran veren düdüğü çalar .mal altanınıdır diyorum güle güle kullansın çooook ucuza kapattı söylimm
hakan abi sana kocuman ,daha büyük prof bişi ayarlarız sen merak etme

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@Bülent ÖZER

tmmdır tabiki bülent doğruyu söylemiş ..
,öyyle hikaye okurgibi bülentle mehmet in sohbetini seyredeceğine adam gibi paranı yatırsana buda bana ders olsun . :D :D
sorun yok güle güle kullansın :)
servancım sen paketle yolla umarım yarın ata da görüşürüz

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
valla ben de arada kaldım kusura bakma hakan abi inşalla sana daa iyisini buluruz.

bendeki bu iki karış havada akıl olduu sürece daha ne tribarlar alıp satarım.:brutal324

bülent in de dediği gibi sana şöyle bişey ayarlarız artık...:D

(link)

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@Servan

servanım buu neee :eek: :eek: sen bunu alsan satmazsın olduki sattın bunu ben alsam ne yapacağım ki kursuna falan gitmem lazım uzun iş çok vakit alır . montajı üç gün sürer bunun .
aslında beğendim önde çadır krulup mangal bile yapılır.:D

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@Hasan Hakan Koç

hakan abi bu malzeme tam senlik servan biliyor bu işi çuk oturmuş abi seni ancak böyle ful karbon aerodinamik gidonlar keser düşünsene bunla mazgallara ne dalınır. :D dipten kum bile çıkarırsın :D :D :D hakan abi seni çok seviyom yaaaa

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
ya durun ölcem gülmekten

"kursuna falan gitmem lazım."

"önde çadır kurulup mangal bile yapılır."

"dipten kum bile çıkarırsın."

bu lafları nerden buluonuz yav:ha:

sizinle geyik yarışı yapılmaz valla

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@Servan

servan bence sen konuyu kilitlet abi yoksa bizi forumdan atıcaklar :D ..eveeeeet en kral geyik burda büyrüüüüüüünnn.

güray

Daimi Üye
Tepki
84
ve madem kimse sormadı ben dayanamayıp soruyorum bu dedanın sahibi bi tur binmemize izin verir mi acaba?:D ilahi ben...

Servan

Daimi Üye
Tepki
45
amerika satış fiyatı 500$ ın üstünde..

bende olcak, bakma parası alırım bırak bi tur vermeyi!

inanmayan buyursun:

(link)

hem biz bu aleti hakan abiye yapcaz ona sorcan bi tur verir mi diye...

dimi bülent?

(bu arada konuyu yarın kilitliycem para işi netleşsin bi. yarın hesaba geçecek çünkü)