Trek Retül Bike Fit hayal kırıklığı

Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Gecmis olsun ;
Ayrobar montaji yapip baykfit parasi almak cok komik gercekten. Nasil hirslanip geri dönüp o adama dersini vermedin gercekten bravo

ulaş kaya

Forum Bağımlısı
Tepki
405
Bisiklet
Cannondale
Geçmiş olsun Mehmet adam var adam var işte çağrının yerini doldurulamayacak desene sıkıntı etme her şey sende .

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

clk

Aktif Üye
Tepki
362
Bisiklet
Mosso
@clubber en dogru tespiti yapmissin. Isini sevmek onemli olan. Bu ulkenin en buyuk sorunu insanlarin isini duzgun yapmamasi. Konuyu acan arkadasa kendi adima tesekkur ederim. Isine ve musterisine bu saygisizligi yapan insanlara asla para kazandirmam kazandirtmam...

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bu baykfit olayi cok fazla esnek ve dogrusal verileri olmayan bir konu sanki. Cunku durmadan degerler oynuyor , ölcülerde sapmalar oluyor

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
Cümleten teşekkür ederim
@clubber
Lastik patlağını Özçivit'ten tamir etmesini istemedim. Lafımı tartarak konuşurum, konuşmaya çalışırım. Ön lastik yerinde tam durmayınca gidona kadar sallama yapıyordu. Lastik sallama yapıyor, ne yapsak acaba? diye sordum. O esnada dükkan sahibi içeride değildi. Arkadaş "dükkan sahibini bekleyelim veya in de tamir et veya dur ben yapayım" demedi. Dediği şudur: "O işlere ben bakamıyorum. "

Nitekim benim yama ıslak olduğu için ben yapamadım, bike fit bittikten sonra... dükkan sahibi tarafından yapıldı.

Lafımı tartmadan konuşmak istemiyorum. Belirttiğiniz yeri işlerimim bitmesi akabinde pazartesi günü arayacağım. Alakanıza teşekkür ederim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@MehmetAliB.

Firmayı aramayın email gönderin. Ayrıca Antalya'daki bayiye de memnuniyetsizliğinizi bildirin. Herkes bilsin.

• Beğen
Tepkiler: MehmetAliB.

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.437
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Binlerce km yol yapacağınızı söylediğiniz halde bu üstünkörü,şıpınişi hizmet ,olabilecek sorunları önemsemeyen duyarsızlık,birde indirimli ücret tarifesi..Tek kelimeyle şark kurnazlığı.Protesto ediyorum.Geçmiş olsun demiyorum,hakkınızı arayınız...

hakan hoca

Daimi Üye
Tepki
338
İsim
hakan
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Bianchi
Geçmiş olsun. Gerçekten kötü bir durum, Retul sitesinden ayrıca ilgili kişinn adına çalıştığı firmaya sikayetinizi bildirmelisiniz bence.

Luun

Üye
Tepki
8
Bahsettiğiniz şahsın Retül'ün sitesinde şubeler kısmında adı bile geçmiyor.Retül'ün sitesinde şuan zaten Türkiye de sertifikalı Retül bike bitter görünmüyor. Çağrı Terzioğlu Level 1 fitter olarak UAE Dubai de görünüyor. Level 3 en üst seviye bu arada.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Luun

Önemli değil bahsi geçen arkadaş sertifikalı Retül Bike fitter. Sertifikası var.

• Beğen
Tepkiler: MehmetAliB.

Tuars07

Forum alüminyumbaşı
Tepki
573
İsim
Tunahan Arslan
Bisiklet
Mosso
@MehmetAliB. Geçmiş olsun:( böyle davranmaları gerçekten insanı çok üzüyor ülkemin insanlarından soğutuyor saf yerine koyuyorlar aslında daha sert yazmak isterdim ama fit yapanın haberi olamayacağından gerek yok:krnz: bende asla durma kanalında gördüğümde nakadar güzelmiş şehrimizde fit yapmaya gelmişler demiştim keşke benimde önceden haberim olsa gidebilseydim diye düşünmüştüm sizin yazınızı okuyunca şanslı olduğumu hissettim:bsmagryr:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@sarper

Haytabike Ömer Hayta var. O da işini severek yapanlardan. Retül fit yapmıyor ama eski bir yarışçı olduğu için bilgisayarsız yapıyor. Ona da yaptırabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: sarper ve sabit

S-Works

Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi
Tepki
423
İsim
Bayram
Bisiklet
KTM
@clubber Bugün bu konuda adı geçince iletişime geçtim. Bike fit yaptırıcam diyince direk" bilgisayarsız yapıyorum"diyerek uyarması beni cezbetti . Açıkçası bi uğramak istiyorum kendisine. Fiyat olarak da yarı yarıya. En azından ayarsız binmektense bilen birisinin bilgisayarsız da olsa yapması iyidir . Söylediği rakam bir akşam yemeği parası. (2kisilik)

En azından ayarınız çok iyi olmasa da verdiğiniz meblaya acımazsınız.