Trek 4300 Disc?

tanerm

Üye
Tepki
3
Degerli forum uyeleri ve Gursel agabey,yazin ortasidayiz ve bazi nedenlerden dolayi ben hala bisiklet alamadim :( su anda iki bisiklet arasinda kalmis durumdayim bir tanesi Trek 4300 Disc Digeri Salcano Ng 350. Trek sanirim Yesilbisiklette yok ancak sanirim ben bu bisikleti yurt disindan getirebilirm.. Fiyat olarak iki bisiklet bir birine yakin ancak donanim olarak bazi farkliliklar var ve ben bu konuda biraz acemiyim. acaba hangi bisiklet sizce daha makul yardimci olusaniz sevirim simdiden tesekkurler saglicakla kalin

Scudo

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Yurt dışından ucuza geliyorsa TREK tabii ki.. Selamlar
Gürsel

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
trek 4300 ( discsiz) 499€
corratec ( giriş seviyesi) 499€

Donanımda ve maşada corratec önde, ama kadroda trek önde. sizce hangisi?

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
valla bana göre TREK e biniyorum diye değil.trek derim..donanımda evet corratec önde ama,o bisikletede bindim ama tuhaf hissettim kendimi..kadro açıları sarmadı beni..düdük gibi durdum bisikletin üstünde.:D

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
abi herkesin bisiklet zevki farklıdır..expert kullanan bi arkadaşımızda kaza sonrası boyanın dökülmesinden hariç bisikletin çok iyi olduğunu söyledi ve bolu yarışında aynakolu bozduğunu da saymazsak tabi ki..:D:D:D

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166

Sevgili arkadaşım,ben salcano ng 350 kullanıcısıydım ıkı ay evvel tabıkı ıyı bır bısıklet gusel abıde ıyı bılır...salcano denge ve aoredınamık olarak ıyı bır mtb ama dezavantajı donanım olarak dusuk olması fıyatına gore kron jara daha ıyı kıyaslanır..
Trek ayrı bır kulvar,trek ın yerı ayrı donanım ve denge konusunda cok ıyı oldugu soylenır ve dogrudur..onemlı olan kalıte ve saglamlıktır...tabı kullanıcıya gore degısır..bence trek 4500 dısc kıyaslama bıle yapma salcano ıle...ben trek 6500 dısc kullanıcısıyım
sanırım bır daha ayrı bır mtb ye ıhtıyac duymucam....saygılarımla.

ymgirgic

Üye
Tepki
115
Arkadaşlar, ben donanım ve kadro uyumunu şuna benzetiyorum. Hani bir toplama bilgisayarlar, bir de orijinal bilgisayarlar vardır ya. toplama bilgisayarda belki ayrı ayrı olarak donanım parçalarınının kendi grubunda en kalitelileri seçilmiştir ancak orijinal bilgisayarda donanınımın birbiriyle uyumu uzmanlar tarafından test edilerek seçildiği için donanım biraz düşük gibi görünse de bilgisayar daha hızlı ve uzun ömürlü olur. işte lafı topluyoruuumm sonuç: bence trek bu konuda oldukça iyi. çünkü hem dengeli ve hafif kadrosu ve hemde bu kadroya uygun test edilerek seçilmiş donanım profilleriyle oldukça, hızlı ve güvenli. bende(övünmek gibi anlaşılmasın lütfen) iki tane trek var(fx 7.5 ve 8000) diye demiyorum ayrıca başka markalarda kullandım ve/veya denedim.

• Beğen
Tepkiler: sarrri