TREK 4300 Disc -- CORRATEC X-VERT MOTİON

mzkaraaslan

Daimi Üye
Tepki
135
arkadaslar Trek 4300 Disc -- Corratec x-vert motion bu ikisi arasinda kaldim...
normalde corratec in parcari deore ... ama agır biras ... donanim degisir mantiğiyla suan da trek e olumlu bakiyorum..ama kararsizim sizce ne yapsam...
bu arada ikiside esit fiyatta..

bu arda ikisi arsindaki agirlik farki ne kadar solerseniz sevinirim..

Scudo

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Trek 4400'den aşağısını ben şahsen önermiyorum. Corratec X-Vert Motion çok güzel bir bisiklet fiyatına göre; alınabilinir.

mzkaraaslan

Daimi Üye
Tepki
135
@Selim Çam

donanim acisindan degilmi .. ya simdi sole bi mantik yurutuyorum... donanimi her zaman alirsin kadro alinmaz degilmi..

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
@mzkaraaslan

alacağın kadroyuda donanimida uzun süre kullanırsın. alacağın bisiklet, kadrosuyla ve donanımıyla içine sinmeli ve seni tatmin etmeli.

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
treklerde trek 4400'den aşağısını almam ben; neden almam? 4300 ve aşağısı lockoutsuz maşaya sahip; direk bu elemem için ilk olay; okadar para verdikten sonra insan derli toplu bişiy arıyor.

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
kimsenin şeçimini kötülemek yada markayı kötülemek için söylemiyorum ama nedense trek bana itici geliyor özellikle sürekli değişen fiyatları ara ara olan kampanyaları vesaire insanın kafasını oldukça karıştırıyor bu sene aldığın 4300 diski bir sonraki sevgililer gününde yarı fiyatına alma ihtimali insanın sinirini bozuyo açıkcası :D
ve selime de katılıyorum alacağın bisikletin üstündeki tüm kompanentleri değiştirmen oldukça zaman alır sanırım :) herlade en son değiştireceğin kompenent de maşa olur ( genelde en pahallı malzeme o olduğundan böyle söylüyorum ) o yüzden tam olarak içine sinsin .. benim seçimim corratecten yana olurdu.. şimdiden hayırlı olsun ;)

mzkaraaslan

Daimi Üye
Tepki
135
evet arkadaslar trek bakis acim degisti .. baya bi arastirdim..yani .. corratec