Trans Türkiye Ultra Bike Race

Üikemizde ultra mesafe bike-packing yarışı yapılması durumunda katılır mısınız...?

• Toplam katılım
    566
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Tepki
2.470
İsim
Burak
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
192501

Bu konu hakkında yaoacspımson geyik de bu olsun. Güzelim konuyu bu şekilde berbat etmeyelim. Transgender bir kişi, yani aslen bir erkek cinsiyet değiştirip kadın oluyor. Kadınlara özel yarışlara girip 3-4 kere üst üste birincilik kazanıyor. Bizim bu yarışın adı da bunu çağrıştırırsa vay halimize... Ama ne dedik, zengin Türkçe.

Yeni ismimizi seviyoruz :)

Scudo

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şu anda tarih 19 Mart.Önümüzde bizi bekleyen müthiş bir rota ve hazırlık dönemi var.Sizden isteğim şu: 6 temmuzda kimselere söz vermeyin ve büyük coşkuya siz de katılın ve yanınızdakine yoksa kendi kendinize yüksek sesle bir kere tekrar edin: Trans Türkiye Ultra Bike Race :harika:

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Tepki
2.470
İsim
Burak
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
@hamlet2006
Ben istiyorum da ne yengen vizesi çıkar, ne de izin alabilirim. Performansım yetmez yolda kalırım hepsini boşverdim onların. katılmak bile bir onur aslında. Bir ayrıcalık. Kıskanmıyorum, gıpta da etmiyorum. Tebrik ediyorum. Bence hepiniz daha şimdiden kazandınız.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mmakif
Yarın photoshop ile değiştiricem. Bugün kalsın zaten cumaya kadar süre verildi. Markalarını inceledim logosuz tescil yapmışlar. Yinede kimsenin hakkına girmek istemem. Hem böylesi daha iyi oldu bir yıl sonra bizim adımızı kullanacak onlar olacaktı. :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ben onu bunu bilmem 108 gün kaldı startımıza. Kıçlarınızı büyütmeyin antrenman yapın, adamı hasta etmeyin... :koptum:

Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben seneye hazırlanıyorum mecburiyetten bu yarış gerçekten bir bisiklet severin yaşaması gereken bir tecrübe 2500 km çok zorlu günlük 200 km yapsan 13 gün sürer. Stravada rotası çizildi mi acaba görmedim kusura bakmayın orda tahmini kaç gün çıkıyor :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Mhmm@
Çok güzel bir hazırlığınız var. Yarışımız kısa rotadan 2270 km ve uzun rota 2400 km. İstediğiniz rotadan gitme şansınız var. Tek zorunluluk kontrol noktalarına uğrama zorunluluğu...Kolay gelsin... :harika::)

Bu arada Denizli'de 5.5 şiddetinde deprem olmuş, tüm Denizli'li arkadaşlarımıza büyük geçmiş olsun...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@JusTiMe
Kağıt üstünde böyle demek. Ama gerçekte bazen tutmuyor, kimi zaman hızlı bazen daha yavaş olacaktır. Katılan arkadaşlarıma emniyetle tamamlayıp sevdiklerine 5-10 kg daha zayıf bir şekilde dönmelerini temenni ediyorum.
İsteyenler için tabi, bazıları da kilolarını korumak istiyeceklerdir. Çok güzel bir etkinlik olacak orası garanti...

Son düzenleme:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Aslında Fit olmak isteyenler için çok iyi bir fırsat :D
12 günlük sıkı bir kampa girdiğinizi düşünün...
Bu tür sürüşlerin artı bir güzelliği var oda gittiğiniz yerler beyninize kazınıyor. O yolları kolay kolay unutmayacaksınız.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Bigpatron
Yönetime dün yazdım, haklısınız... :)

@Pawcraft
İsim güzel, ancak ileriki zamanlarda trakya bölgesine de rota uzatmayı düşündüğümüzden " Anatolia " şimdilik rafa kalktı.
@Mhmm@
Aynen haklısınız, kağıt üstünde ne hesaplar yapan var ama sonuçta iki katı bir süreyle bitiriyorlar. Hatta bitiremeyenler bile var. Kağıt üstünde hesap yapmayın, bisiklet üstünde hesap yapın...:koptum:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Pawcraft tescil işleri biraz farklı çalışıyor siz bir başkasının kullandığı kelimeleri içeren kelimeler kullanamazsınız. Zaten başvurunuzu hakem heyeti iptal ediyor. Birde bizim için çok seçenek var ve ticari bir kaygimiz yok. Ayrıca bu isimde bir şirket de degiliz. Bahsedilen isimde ltd şirketi kurulmuş. Hiç bir yasal zorunluluk olmasa bile bizden 7 yıl önce kurulmuş bir şirkete saygı duyar ve ismimi değiştirdim. Her şeyden önce karşılıklı anlayış gerekiyor.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.