Tour de mariokaldato

sadi imren

Bursa Tur Komitesi | B.T.K
Tepki
5.442
İsim
Sadi İMREN
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe ağabey sen bakan olsan bisiklet ve çevre gönüllüsü bakanı olurdun, yeni bisiklet yolları, işe bisiklet ile gidenlere teşvik, bozuk yolların tespiti, yeni neslin bisikletli bir yaşama kazandırılması gibi çok önemli çalışmalara imza atardın :) oyum sana.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@sadi imren eyvallah sadi dostum şimdi bi bakayım ne alemde bisiklet yolları önce 1 'inci köprü sonra bostancı tuzla bisiklet yolunun son hali resimler ile anlatacağım

P_20180528_131334.jpg

Buraya aynen bisiklet yolu olur tünelden direk bisiklet yolu,bu birinci köprü hakkımızı alacağız inşallah

P_20180528_131707.jpg

Tünelde dar bir geçiş var sağlı sollu,bura genişletilebilinir

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Kudret Kurtcebe
Selam abi ;)
aviary-image-1527038243579.jpeg

@Kudret Kurtcebe
Selam abi ;)
aviary-image-1527038243579.jpeg

• Beğen
Tepkiler: slckats

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mariokaldato

Bu gün köprüye br çıkartma yaptım,yukarda polis noktasında polis ile konuştum köprüde resim çektirmedi yasak dedi,memleket ne alemde raşit ,,,

:D:D

raşit dostum ,sonunda bursadayım,

4 ağustos ct ,sen çalışıyor isen senin adına eğimlere dalacağım,resim olayı bende bitti ,biliyorsun ben cep kullanmam,tablet bozuldu ,maliyet astarından fazla olunca çöp oldu ,,,,kızılderili üsülü duman ile işaret vereceğim sana :koptum:
bu arada 15 'li yumurta oldu 8 lira ,kıyamet başladı ,,,,,:islik::islik::islik::islik:
bize komaz bizim adımız tomas,,,,:p:D

Dosyalar

Tepki
7
İsim
Soul Rider Yılkı
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Diğer
@Kudret Kurtcebe

Kudret abi, merhaba

Gecen bende Tufo aero 25 lik aldım. Yaz ayinda kuru havalarda baya saglam ve akici cikti ama yagmurlar geliyor o yuzden terreddutluyum. Tufo yu halen kullanıyormusun ve memnunmusun? Yağışlı havalarda diger lastiklere gore kaymaya karsi bira daha iyimidir? Biraz tecrublerini paylasirsan sevinirim.

Teşekkürler

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Cuneyt Candan

tufo almadım sponsör firma bana yeni bir teker hediye etti,şivalve maraton süprem evil,28 hacim ,80 hava basıyorum ,bu tekerler öyle malesef ,fazla basınca aynen zıplama oluyor ,en ufak kasiste .

ıslak zeminde kaydırma yapıyor yana yatırınca ,yağmurlu havalarda pek binmiyorum zati