Torku'ya destek

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@gokhankoc
Mehmet abi sadece antrenör ve bir çalışan. bugun olur yarın olmaz. contınental takım farklı bır olay torkunun yıllarıdr bunu yapması bu ödenegı cıkarması cok farklı olay. şimdi salcano da bır takım kurup benzer bir şey yapmak ıstıyor ona verılen destek cok farklı olay.yani işler yönetim kademesınde biraz da siyasette bıtıyor. federasyon baskanının son ıtırazı da kabul görmedı kesınlıkle ayrıldı federasyondan yerıne bırısı atandı 6 ay sonra secım yapılacak. işler cok karısık :) keşke işler bir mehmet hocayla kalsaydı cok basıt olurdu :)

Scudo

gokhankoc

Aktif Üye
Tepki
469
İsim
Gökhan Koç
Bisiklet
Specialized
@Ferhat Köse

Mehmet Hoca işin ciddi emekçisi o yüzden yazmıştım tabi ki olaylar çok yukarılarda. Salcano sporcuları topluyor resmi bürokratik işleri de yakın zamanda tamamlanır.

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
İnsanların ağzı torba değil malesef büzme imkanımız olmuyor..Ortaya karışık durumlar..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
torkunun ürünlerini almaya devam edeceğim ,tam yağlı peynir alacağım,helvasını alacağım,sucuğunuda ,banadasınıda,yalnız banadayı az tüketeceğim neme lazım, emülgatör var birde şeker var, hiç hoşlaşmadığım aroma,bu katkılı maddelere savaşı çoktan açtım,

mesajları okudum,siyaseti hiç sevmedim ne yalan söyleyeyim ,
insanların dinine, namazına saygı duydum,inançlar birdi,tek tanrının çocuklarıyız, kavga edemeyiz.farklı kavimlerin 3 adet kutsalına küfredilmez tevrata (bozulmamış tevrata),incile (bozulmamış incile)ve kurana ,
saygılı olacağız ,mevlanayı asla unutmayacağız hoşgörülü olacağız ,hacı bektaş veli,yunus emreyi asla aklımızdan çıkarmayacağız ,hele hele tasavvufu hiç bırakmayacağız ,yaradılanı severiz yaradandan ötürü,kötülük yapanı yaptığına pişman ediyorsak onda vicdan muhakemesini uyandırabiliyorsak ne mutlu bize,

bu ülkenin en büyük sorunu insanlara helalinden iş bulamıyoruz ,yani devlettir burda önemli olan,osman altuğu bol bol izliyorum,ekonomi profesörü,doğru söylüyor ,gelir dağılımı eşitsizliği anca üretim ile halledilir,1300 tl asgari ücret ile evlenilmez ,1300 liranın yanında devlet çocuk parası verecek o da en fazla 3 çocuğun gideri olacak , her ay tıkır tıkır ödeyecek devlet, 18 yaşına kadar ,o zaman 3 çocuk yapar millet,ha başka kira yardımı yapacak devlet ömrü billah,ha başka ,başka ne kaldıki,bunu anca zengin devlet yapar,,mesele başka yere gitti mazur görün ,hata işlemişsem affola.

Tunafish

Daimi Üye
Tepki
352
Bisiklet
Scott
@T. Tezcan

Takımın tüm üyeleriyle ve yöneticileriyle tanışmışlığım, konuşmuşluğum, yolculuk etmişliğim ve oturup sohbet etmişliğim vardır. Hiçbiriyle siyasi görüşüm uzaktan yakından örtüşmez hatta sadece siyasi görüşlerimiz üzerinden birbirimizi değerlendirecek olsak düşman bile oluruz o derecede ama Mehmet hocadan tutun da Nazım' a Ahmet'e Bekir Baki'ye hatta Sergey ine kadar hepsi 10 numara insanlardır, içlerinde zerre kötülük barındırmazlar.
Onlar AKP taraftarı ben değilim (bazıları)
Onlar müslüman ben değilim
Onlar konyalı ben değilim

Bu güne kadar zerre umurumda olmadı, onların da umurunda olmadı.

Mehmet Hoca'nın yarış öncesi rahatsızlanan sporcusu için sabaha kadar başında beklemesi, ertesi gün de uykusuzluktan perperişan halde olması gerekirken takıma moral için dimdik ayakta dururken gözlerinde yorgunluğunu ve üzüntüyü gördüğüm an hiç gözümün önünden gitmez.

Torku Bisiklet Takımı on numara insanlardan oluşan, bizim içimizden, sen ben o gibi, takımları dağılsa da hala biz bir aileyiz diyen insanlar.

Bu sebeple bırakın insanları bu şekilde ötekileştirmeyi, destek olun, sahip çıkın, kendinizden biri görün. Şu ülkede bisiklete binen, bunu spor olarak gören, destekleyen kaç kişiyiz zaten?

Biz birbirimize sahip çıkmaz desteklemezsek, bize kimse sahip çıkmaz.

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
şimdi böyle hep bir ağızdan karışık durumlar var denilince insan merak ediyor , neymiş karışık durumlar netleşsede öğrensek

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ekleme yapayım ,torku şeker takımında doping olayı beni üzmüş idi,ayrıca partiler üstü olduğum için ne akp' yi takarım ne chp 'yi ne mhp'yi ve de hdp 'yi,osman hocama katılıyorum, bu seçim sistemi adaletli değildir,

tekrar siyaseti bırakıp adam gibi oturup şu bu demeden, italyada ve fransada yarışacak türk bisiklet takımları çıkarabiliyorsak ne ala,
ayrıca başka bir gerçekte,avrupa bisiklet doping tarihi, mide bulandırıcı tabi, bu bakımdan hepsi sabıkalı ,ha bakıyorum yenilere doping yapmışlarmı diye ,
alnının teri ile birinciliği hak edenlere hiç bir zaman lafım yok.

Ahmet Keçeci

Aktif Üye
Tepki
62
Bisiklet
Salcano
@Kudret Kurtcebe Her yarışında kürsüde olan ve sponsor desteği de olan bir takımın masraflarını karşılayamayacak düzeyde mi hocam konyaşeker? reklam masrafı yerine bile düşünülecek paralardır bence

camoko06

Aktif Üye
Tepki
222
İsim
Fatih
Bisiklet
Salcano
@T. Tezcan
Pardon kardeş taharetlenmeyi bile islam dininden öğren.Ondan sonra dine me aşağılayıcı sözlerde bulun, yok öyle yağma saygı duyacaksın..Ne diyim Allah hidayet versin...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ahmet Keçeci

ahmet dostum,topiğin içeriği torkunun mamüllerine destek olmak idi,ama şimdi durum takıma destek olmakta ama ne yapabiliriz.

Ahmet Fidancı

Extrem Yol Grubu - Extrem Dağ Grubu - İZMİR
Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar gıda işiyle uğraşanlar bilirler Torku ürünlerini satmak isteyen firmalara Ülker mal vermemekle tehdit ediyor. Piyasaya hakim olan malları satamamak satıcıyı ürkütüyor ve Torku satmıyorlar. Asıl sebep şu ürünü iyi şu kötü değil. Büyük marketlere bakın. Hangisinde var Torku? Daha önce aynı baskıyı AYTAÇ için Yimpaşa uyguladı ve Aytaç'ı elinden aldı Yimpaş'ın. Şimdi sıra Turku'da.

• Beğen
Tepkiler: C.Biberci

Ahmet Fidancı

Extrem Yol Grubu - Extrem Dağ Grubu - İZMİR
Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İşte gerçek sebep...
torku.jpg

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
Hükümet güdümlü Ülkere ksrşı tarım koperatifi Torku..Dünyada işler hep böyle yürümezmi zaten?!Ülker ve Etinin satandlarının yanında küçücük kalan Torku..Kim ne derse desin Torku market standında bile halkı temsil ediyor..

Taxonera

Forum Bağımlısı
Tepki
823
İsim
Gökhan
Bisiklet
Mosso
Adam atmış ortaya bi laf gık yok ama adamdan.

Nerdesin ey bu konuyu açan

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hukumet destekli ulkere karsi torku mu? Arkadaslar lutfen biraz dikkatli olalim , torkunun yonetim kurulu baskani mevcut hukumet partisinden milletvekili.