Torku'ya destek

Bisikletliyaşam

bisikletliyaşam
Tepki
378
Bisiklet
b'Twin
selam bisikletforum ailesi

kendi adıma aldığım bir kararı sizlerle paylaşmak istedim

bisiklet sporuna verdiği destekten dolayı torku ürünlerini kullanmaya karar verdim.marketten alışverişlerimde veya pedallarken mola verdiğimde torku ürünlerini tercih ediyorum.

şunu belirteyimki ne salcanoyla ne de torkuyla maddi bir ilişkim ne de beklentim var.

amacım ülkemizi uluslararası alanda temsil eden torkuşekerspora verdiği destekten dolayı torkuya en azından bu şekilde teşekkür etmek sadece.

biz bisikletlilerin bu sporun sponsorlarına destek vermesi belki bir farkındalık yaratıp diğer firmalara da sponsorluk konusunda bir teşvik yaratabilir düşüncesiyle bu konuyu paylaşıyorum.

Scudo

ozgur908

Forum Bağımlısı
Tepki
999
ürünlerinde pancar şekeri dışında şeker kullanmadıkları iddiası vardı bir sıralar. aynı felsefeyle devam ediyorlarsa övgüyü hak edebilirler. yine de büyük kurumsal yapılara temkinli yaklaşmakta fayda var.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bana kalıp cikolatalsrı tatsiz geldi niyeyse , diger firmalarin fazla tatli sekerlerine alismis olabilirim yada torku dandik mal uretiyorda olabilir , ayrimina varamadim .

Yusuf !!WOW!!

Forum Bağımlısı
Tepki
1.503
İsim
Yusuf
@furkan.zaman
Az önce denedim, fazla şekersiz gibi geldi banada. Ama güzel ya kakao tadi geliyor [emoji4]

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Karamelli çikolatalarını sürekli alıyorum böyle dandik bi karamel tadı geliypr hoşuma gidiyor :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Torku'nun hemen hemen birçok ürününü severek tüketiyoruz ailecek. Kahvaltı ürünlerini çok seviyoruz ve her markete gidişimizde alıyoruz. Torku Banada hastasıyım bu arada :D yani kahvaltımın vazgeçilmezidir. Yoğurdu da çok güzel mesela. Hatta yoğurdunu almak istediğimde dolap raflarında tükendiğini görüyorum ve üzülüyorum alamadım diye...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@BF Okuru mutlaka denemenizi öneririm çok harika yoğurdu var. Yoğurt çok seven biri olduğum için eğer marketlerde bulursam Torku almayı tercih ediyorum. :)

irfanyazicitunc

Forum Bağımlısı
Tepki
901
İsim
İrfan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende torku banada fındık kremasi aliyorum. Hemde büyük boyunu.bence nutelladan daha iyi bir kivami var .butun urunlerinde seker kivamini cok iyi ayarlamislar.

• Beğen
Tepkiler: camoko06

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@irfanyazicitunc Nutella'nın nesini seviyorlar onu da anlamıyorum yani tamam güzel olabilir ama Torku gibi de olamaz sanırım. Diğer dediğinize de katılıyorum bu konuda gerçekten iyiler.

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
Oo bu başlık iyi olmuş. Torku'nun hastasıyım kardeşim. On numara iş yapıyor. Çoğu gıda üreticisi şeker diye bize glikoz yediriyor. Nasıl olsa glikoz ucuza mal oluyor ya, milletin sağlığını düşünen yok! O glikozda zamanla midede, damar tıkanıklığında problemler yaşatıyor. Torku ise bilindiği gibi şekeri şeker pancarından yapıyor. Doğal, bildiğimiz şeker.

Ayrıca bildiğim kadarıyla kooperatif şirketi. Verdiğim para patronun birine değil, bir anlamda herkese gidiyor.

Bisiklet takımı da var. Seviyorum bunun ürünlerini.:harika:
İyi ki Torku var.

Bianchi tdl 1300

Forum Demirbaşı
Tepki
256
İsim
Kartal kaan
Hayatım da hiç torku ürünü yemedim.:kyfmyrn:
tadına bakanlar nasıl güzel mi?

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
Torku pancar şekerini kullandığı için diğer markalara oranla daha sağlıklı buluyorum.Glikozdan uzak durmak lazım.Ancak marketlerde pek torku ürünlerine rastlamadım carrafoursa da görmüştüm.Umarım ileri de her yerde görürüz.

• Beğen
Tepkiler: MehmetAliB.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
torku yoğurdu almadım,dost yoğurdu alıyorum,bimden,ayıca kuzu eti gene bimden ,siyah zeytin bimden,yumurta demirbaştır,meyve sebzeler şoktan,aktarlardan yeşil çay,ekmek sadece organik buğday ekmeği ,haftalık yerim bir ekmeği ,çiğer şoktan,kuzu etli köfte bimden,süt almıyorum,kefir şoktan ,gerçek kefir başka tabi,baklagiller ve tahılları kontrollü tüketirim,makarna az ,pilav az ,mercimek gerekli ,ıspanak her derde devadır,ayrıca karnabahar kuş konmaz,brokoli,
fest food beni ilgilendirmiyor,gazlı içecekler onlarda neymiş,ha birde o helvalar gerçek helva değil,gerçek helvada katkı maddeleri asla bulunmaz,dikkat edin birileri bizi fena zehirliyor,gıda sektörünün malları büyük marketlerde satışa sunulmaktadır,başında e olan numaralı hiç bir mamülü asla almayın,kimyasal katkılı her şeyden uzak durun ya da minimuma indirin,itimatın tereyağı kaymağı fena değildir,gıda sektörlerinin epey mamüllerine yasak geldi bu iyi haber bu yasaklı mamulleri satanlar hakkında cezalar getirildi,insan sağlığı ,oynanacak kumar değildir,