termal içlik tavsiye

Tepki
6
Mor outlete saat 15:00 civarı sipariş geçtim. Ertesi gün sabah 9:00 da ürün elime ulaştı. Çok hızlılar gerçekten...

Scudo

Murat Dağcı

Aktif Üye
Tepki
75
Moroutlet'ten Naxo Pro Termal İçlik takımı aldım. Siparişi bugün verdim. Yorumlardan okuduğum kadarıyla da kötü çıkacağını düşünmüyorum. Yalnız taksit olayı olmaması, almam gereken başka şeyleri alamadım. Bu olay sıkıntılı diye düşünüyorum. Pedli taytlar gayet hoşuma gitti. Pedleri kaliteli görünüyor.

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
Bende geçen hafta ve bugün uğradım mor outlete.Gerçekten de fiyat ve kalite çok iyi.Gidebilecekler için mutlaka uğranmalı çünkü nette olmayan çok uygun fiyatlı, az defolu ekonomik seçeneklerde var12.5 liraya altlık 10 liraya üst için thermal t shirt aldım örneğin.Sırt ağrılarımın bile hafiflediğini söyleyebilirim:p Yaşlı anneler,babalar,dedeler de bence kullanmalı:D malum doğalgaz fiyatları...
Saygılar...

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Ben dün itibarı ile adrenalinoutdoor'dan sipariş verdim. Lafuma Chamonix Termal Üst İçlik ve Lafuma Chamonix Termal Alt İçlik olmak üzere 2 ürün. Dün akşama doğru kargoya vermişler sanırım yarın elimde olur. Burada havalar yeterince soğuk oluyor bi hassa akşamları. Ürünleri denedikten sorna sizlerle paylaşacağım durumu.

Tepki
109
bir kaç gün önce tchibo dan termal tayt ve mont almıştım. özellikle gece geç saatlerde ve uzun süreli kullanarak deneme şansım oldu ve çok memnun kaldım. dün gidip bir de termal içlik var mı diye bakarken mağaza müdürü üzerimde ki termal montu görüp memnun musunuz diye sordu ve muhabbetin devamında önümüzdeki 1 ay içinde termal içlikler ve iç çamaşırları geleceğini söyledi. fiyat konusunda net bir bilgi veremedi ama acelesi olmayanlar bekleyip görebilirler bence. benim kişisel tahminim 30-40 tl arasında olacağı ama belli de olmaz.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@deniz anıl küçükyılmazlar

Paylaşımınız için teşekkür ederim. Benim gibi doğu illerinde yaşayanlar veya tchibo gibi magazaların bulunmadığı illerde ürünleri görerek alma şansımız bulunmamakta. O yüzden netten yapıyoruz alışverişlerimizi görmeden . Ancak fotografları görebiliyoruz. Ben de dün öyle yaptım ama Lafuma'yı biliyorum. O yüzden kalitesinden şüphe etmedim.

Ana tema ürünleri çoğu zaman göremememiz. Yılda 1-2 kez Ankara ve İstanbul'a giderim. Ancak o zamanlar birşeyleri görüp,beğenip alıyorum :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
şu an için bende lafuma chamonix ve chamonix zip üst içilik kullanıyorum ve inanılmaz memnunum.ürünleri adrenalin bakırköy şubesinden aldım.herkese tavsiye ederim arkadaşlar.
iki üründede her hangi bir sıkıntı yok.çok hızlı bir şekilde teri emip kuruyor.elastik olmasıda sizi daha sıkı hissetmenizi sağlıyor.
10 puan 5 yıldız benden aldı diyebilirim.ama şu moroutdoor ürünlerindede denemek istiyorum.en azından iki ürün arasında bir kıyaslama yapar alacak arkadaşları doğru bir şekilde yönlendirmiş oluruz böylece;)

Mücahit Kıvrak

Forum Demirbaşı
Tepki
132
@serkan saygın

evet kalitesini çok merak ettiğim lafuma chamonix'in kullanıcılarının yorum ve karşılaştırmalarını merakla ve önem vererek beklemekteyim.

Mor outdoor içlik:lafuma chamonix

deLacrox

Üye
Tepki
7
konuyu başlatan kişi olarak ben de lafuma'yı tercih etmiştim. gayet güzel, çok memnunum ama moroutlet'teki ürünlerin de lafuma'dan geri kalır yanı olduğunu sanmıyorum. yakın zamanda ben de moroutletten sipariş vereceğim, kıyaslama yaparım. fiyat olarak yarı fiyatına ve performans olarak lafumayı aratmazsa moroutlet baya bir kazanır gibime geliyor:)

TravellerSeko

Aktif Üye
Tepki
32
İsim
Serkan
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
arkadaslar termal altlik uzerine uzun tayt giyilebilir mi? ayrica bu uzun tayt termal denen taytlardan olmamali dimi? yada tek termal alt tayt yeterli olur mu kisin?

Mustafa İlişe

Aktif Üye
Tepki
93
Bisiklet
Whistle
@deniz anıl küçükyılmazlar

geçen sene 11 aralıkta tchibo'dan termal içlik takımı almıştım 39 tl'ye. muhtemelen satışa çıkacak olan ürün aynı olacaktır. içlik çok rahat ama bir yün içliğin sıcaklığını veremiyor doğrusu :)

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@europeseko

Giyeceğin uzun tayt termal değil de pamukluysa giyilebilir. Her ikisi de termal olursa ne olur dersen bilmiyorum denemedim ama pek yararlı bir şey çıkmaz sanırım ortaya.
Tek termal alt+diz altı şortla eskişehir soğuğunda (3 derece) üşümeden bisiklet sürdük.
Tek termal alt üzerine pamuklu tayt ya da eşofman yeterli olacaktır.

olgun şenel

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar, ben 5 Kasım'da 1 haftalık bir tura çıktım. İzmit, Sakarya, Bolu, Karabük-Safranbolu, Zonguldak, Düzce üzerinden turumuzu tamamladık. Havaların son iyi demleri idi ama -3 dereceyi gördüğümüz oldu. 12 derecenin de üstüne pek çıkmadı. Kasım ayında böyle bir soğukta yolculuk yaptık. Dönüşün son 2 günü de hafif yağmurlu idi zaten.

Hasılı altımda sadece 1 termal içlik ve üzerinde pantolon, üstümde ise termel içlik, polar ara katman ve rüzgar geçirmez mont vardı. Yüzüm içinde termal balaklava herşeye yetti. Kısacası giyimde bence fazla katman iyi değil. Bu şekilde 7 günlük turda hiç üşümedim. Gayet sağlıklı ve rahattı.

Kendi ısınız ile ısındığınız için sadece buhar geçişini sağlamak yeterli ve en önemlisi rüzgarın içeri girmemesi. Bunun içinde soğuk zamanlarda rüzgargeçirmez kıyafetler bence en iyi tercih...

• Beğen
Tepkiler: Furkan D
Tepki
20
Bisiklet
Scott
Arkadaslar lafuma 8000, lafuma alphin ve lafuma chamonix serisinden hangisini tercih etmek gerekir.

glosso

Üye
Tepki
4
Columbia'nın omni-heat diye ısıyı 20% artıran bir teknolojisi var. Normalde bu teknolojiyi softshell ceketlere falan uyguluyolar (örn: key three softshell jacket) ama bu yıl termal üstlük bir modelinde de bu teknolojiyi kullanmışlar. Ben ceketten memnunum, eminim içlik de gayet iyidir.

kdralan

Üye
Tepki
2
Slm. Moroutlet ürünlerini deneyen varsa tecrübelerini yazabilir mi? Çok hesaplı ürünler var.

esatsercan

Aktif Üye
Tepki
17
delta bisiklette thermo form satılıyor altlı üstlü fiyatı gayet uygun öneririm.