Tchibo'ya nur yağdı :-)

Scudo

Cevat_MD

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
İsim
Cevat Bayhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bel çantasını aldım ve memnun kalmadım, belirteyim dedim...:)
Sırt çantalarını alan arkadaşlarım var, onlar daha kaliteli; memnun kaldılar...

Tepki
51
Bisiklet
Specialized
Ben de pompa ve gözlüğü tavsiye ederim.Ayrıca tekstil ürünlerini de fiyat performans açısından tavsiye ederim.
Arkadaşım kaskı ve eldiveni tavsiye ediyor.Yalnız kilit göründüğü gibi kibar bir şey değil.Çok sağlam ama çok da ağır.

Fatih Çetin

Forum Bağımlısı
Tepki
681
Bisiklet
Focus
Kaskları 32 liradan alıp stoklar bitince 50 liraya satışa koyan mezarcılar çıkacak mı bakalım :)

Cuneyt Erkman

Forum Bağımlısı
Tepki
702
Bisiklet
Salcano
pompam bi süre sonra contasından hava kaçırmaya başladı kask iyi fakat yazın terleme yaptı gözlük problemsiz kilidin bazen kilitlerken bastırarak anahtarı çevirmezsem kilitlemiyor

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Oo buraya gideyim bugün 200 metre ilerimde alayım bir şeyler teşekkürler :)

Tepki
51
Bisiklet
Specialized
Cüneyt Bey bende specialized propero II var, o da terletiyor.:) Yani ter dışında bir sorunu yoksa, alınabilir.Çünkü fiyatı çok uygun.
Pompayı birkaç defa kullandım bir sıkıntı yok şimdilik.Kilidi hiç kullanmadım, çok ağır geldi bana.

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
Bu ürünler mağazalarda da oluyor mu ki,
ben sadece nette sanmıştım...

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Çetin ŞAHİNÖZ

İnternet sitesi değil bu, şubeleri de var, Ortaköy, Beşiktaş, Nişantaşı...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Gözlük iyi ama çok buğu yapıyor haberiniz olsun. Fakat ben 3 aydır kullanıyorum. Bir de gece kullanımı için olan camlar şeffaf. Güneş henüz yeni batarken şeffaf camları taktığınızda pek güzel bir görüntü olmuyor.

Kilit de gayet sağlam ancak yanınızda taşımayı pek düşünmeyin. Aşırı derecede ağır. Fakat mesela çalıştığınız yerin yakınına bisikleti kilitleyecekseniz ve geceleri de kilidi orada bırakacak yanınızda taşımayacaksanız gayet güzel.

Pompa da güzel. Fakat içerisinde hiç hava olmayan yeni açılmış bir iç lastiği şişiremiyor galiba. Çok uğraşmama rağmen şişiremedim, fakat başka bir pompa ile hafif hava bastıktan sonra bu pompa ile şişirebildim.

Kaskı birçok kişi tavsiye ediyor, hiç kullanmadım ama kullananlar çok memnun.

Baş lambasını almayı ben de istiyorum ama bir tek onun için 6-7 lira kargo vermek istemiyorum.

Bu arada Tchibo nun Feine Milde kahvesi çok lezzetli, bisiklet aksesuarlarının yanında bir de kahve sipariş ederseniz pişman olmazsınız :)

Can Çetin

Üye
Tepki
24
İsim
Can Çetin
Bisiklet
Salcano
@Cuneyt Erkman

Kilidi bastırmadan kitleyememeniz lazım aslında... Çalışma sistemi öyle...

Can Teker

Aktif Üye
Tepki
230
Bisiklet
Diğer
Ben de ihtiyacim oldugu icin pompa ve gozluk ile fiyati uygun oldugu icin yedek bulunsun diye eldiven ve kaski aldim. Eldivenleri ve kaski hali hazirda kullanip da yorumu olan var mi?

Tepki
14
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar ben geçen ay Tchibo'dan gözlük, pompa ve fonksiyonel sırt çantası aldım.

*Gözlük gayet kullanışlı, camları kolay takılıp çıkartılıyor, gözlüğün malzemesi oldukça esnek ve kırılmaya karşı dirençli. Herhangi bir kaza anında küçük parçalara ayrılarak size zarar vermeyeceği izlenimini veriyor ancak terleme buna bağlı olarak da biraz buğu yapabiliyor ancak rahatsız edecek seviyede değil bunu belirteyim. Benim görüşümü hiç engellemedi.
*Pompa güzel ama ben bu pompayı kullanırken çok zorlandım bazen taktığım sibop kısmından hava kaçıyor. Sanırım kayınca yerinden çıkıyor ve hava kaçırmaya başlıyor ve hava basayım derken hava kaçırıyorsunuz lastiğimizden :)
*En sevdiğim ürün ise çanta oldu. Hacmi gerçekten çok iyi; içerisine 2/3 kişilik çadırım ve uyku tulumum dahil birçok eşyayı sığdırdım. Üzerinde gergisi çok fazla böylece mat, uyku tulumu vs bağlayabiliyorsunuz. İç kısımdaki dolgulu kısım ise çanta ne kadar ağır olursa olsun baskıyı azaltıyor ve çok rahat olmasını sağlıyor çantanın. İçerisinde bir de yağmurluklu kılıfı var bunu da belirteyim.
Bence 3 ürün de alınabilir, pişman olacağınızı sanmıyorum, iyi forumlar ;)

• Beğen
Tepkiler: Uğur Ece

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Cüneyt bey,

bende de Fox Flux kask var. Ama yine de terliyo saçlar felan ve başınız.. Yapacak birşey yok ona.

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
nişantaşı magazası yarım saat yürüme mesafesinde olmasına rağmen bitmesi riskini göze alamadığım için 1 adet siyah çerçeveli gözlükten sipariş ettim bakalım inş. iyi çıkar :)