Tchibo special edition

OĞUZ.UZ

Aktif Üye
Tepki
161
Bisiklet
Diğer
Bugün dağ bisikletimi sattım , kendim toplamistim içimde bir burukluk oluştu, sonra bir alışveriş merkezine girdim, yiyecek birşeyler ve ihtiyaç için, her zaman yaptığım gibi tchiboya bakmadan cikmayayim dedim, sonra birde baktım indirimde bir bisiklet var, az buçuk göz gezdirdim , zaten trekking tarzı bisiklet düşünüyordum, biraz inceleyince hoş olduğunu iyice anladım, lakin bayan kadroydu, bir sorayım bakayım dedim belki vardır ellerinde , bunun erkek tipi olanlarından varmı dedim, çok cana yakın sıcak kanlı bir arkadaş ilgilendi, var ama arkada daha kurmadik onu dedi , dedim onu görme ihtimalim varmı, getirmeyi deneyeyim dedi, bisikleti getirdi, biliyorum biraz uzadı yazı ama azıcık daha sabredin, komponetleri acera-altus falan filan, on tekerden dinamolu, on ve arka ışığa sahip, durduktan sonra bile arka ışık 4dk kadar yanıyor, çok ufak bir hızla güzel ışık veriyorlar, lastikleri schwalbe, çamurluklar, arka bagaj, zincir koruma, ar sountour maşa, suspansiyonlu sele borusu, selle royal sele, ergonamik elcikler, zil, pompa, alyan takımı, silmek için bez, breh breh breh dedim, kaç kilo? 16,9kg evet ağır gözüküyor ama ilk hevesle kendimi uludağ rampasina vurdum, 10 km çıktım yorulmadim bile. Çok akıcı, dinamolu teker akıcı olmaz diyenlere sesleniyorum, bir denemenizde fayda var, keyif alıyorum, elektrigimi uretiyorum kısacası dağ bisikletinden , trekking e geçmek müthiş oldu, iki eksiğim var şuan, biri drop bar, biri de rijid maşa, ilk hız deneyimi için 63,6 gördüm, kessinlikle tavsiye ediyorum, 1300 tl den 999tl ye düşmüş
uploadfromtaptalk1432490712683.jpguploadfromtaptalk1432490751646.jpg

Scudo

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Merhaba. Hayırlı olsun. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim. 63.6 yi düz yolda mı yoksa yokuş aşağı mı gördünüz?

• Beğen
Tepkiler: OĞUZ.UZ

OĞUZ.UZ

Aktif Üye
Tepki
161
Bisiklet
Diğer
bayır aşağı gördüm, şehir merkezinde oturduğum için her yer bayır burda, biraz uzaklaşıp düz yol performansıda yapacağım, bu arada çok teşekkür ederim, malesef link koyamıyorum, bisiklet sanırım mağzalara özel, internette yok, sadece pegasus piaza modeli var oda benim ilgimi çekmemişti zamanında

Serhan E.

Üye
Tepki
65
Bisiklet
Giant
Btwin Hoprider modeline yakın bir bisiklet. Markası veya linki varsa yazabilir misiniz? Hayırlı olsun bu arada.

• Beğen

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Vallahi tebrik ederim. Bu yüksek gidon ve düşük sele ile ya %10-12lik bir eğim den indiniz yada çok güçlü bacaklarınız var.

OĞUZ.UZ

Aktif Üye
Tepki
161
Bisiklet
Diğer
eğ,m uludağda ortalama olarak %7-8 gibi, bacaklar desen bu sene ancak 250-300km bisiklet sürmüşümdür, dizimde menisküs olduğundan çok spora yönelemiyorum, fakat akıyor bisiklet anlamadım gitti, dağ bisikletiyle aynı yolda aero dinamik bir duruşla 62,3 yapabilmiştim

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
hayırlı olsun. bence 1000 TL ye gayet güzel bir şehir-tur bisikleti almışsınız :) keyifli ve kazasız sürüşler ve turlar dilerim...

• Beğen

yihehe

Üye
Tepki
169
İsim
emre
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
b'Twin
hayırlı olsun. özellikle siyah renk bütünlüğü çok güzel. tam bi ''karaşimşek'' Bazı bisikletler şaşırtıcı derecede akıcı oluyor. göbeklerinin kalitesiyle alakalı sanırım. bkz.btwin original 5 korkutucu derecede hızlanıyor yokuş aşağı..

• Beğen

OĞUZ.UZ

Aktif Üye
Tepki
161
Bisiklet
Diğer
iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, çok çok daha iyileri sizin olsun inşallah

OĞUZ.UZ

Aktif Üye
Tepki
161
Bisiklet
Diğer
Teşekkürler @feyza g, umarım sizde whistle dan çok memnun kalırsınız ve hep güzel anılarınız olur

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Hayırlı olsun. İnternet sitesinde 450TL'ye satılmıştı. Ben konusunuda açmıştım. Ağır bir bisiklet ama Tchibo kalitesiz ürün satmaz.

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Hayırlı olsun @OĞUZ.UZ. Çok güzel bir bisiklet almışsınız.

16.9 kg biraz ağır gibi dursa da şehir bisikleti için normal denebilir. Benim şehir bisikletim bundan hafif olmasına rağmen yaptığınız hızı asla yakalayamadım, demek ki göbekler güzel. :)

Kask ve eldivensiz sakın binmeyin. Allah kaza bela vermesin.

batmazer

Üye
Tepki
35
Bisiklet
b'Twin
merhaba;

bisiklet ile detaylı olarak deneyimlerinizi ve ürünün kalitesi ile alakalı detaylı bilgi verebilir misiniz?

OĞUZ.UZ

Aktif Üye
Tepki
161
Bisiklet
Diğer
Merhaba lar az önce okula geldim, okul ev arası strava verisi 22,4 km ve 22,6 km ortalama hız ile geldim, bisiklet kalite olarak çok yeterli, vites sistemi, arka aktarici, acera, on aktatici altus, vites ve fren kolları entegre, v fren frenler müthiş sıkı tutuyor, adeta sıktıgımda yere yapışıyor, dağ bisikletiyle yorulduğunu bayirlari yüzümde bir gülümseme ile çıkıyorum, aydınlatma ve elektrik tesisatı çok güzel, aklınıza takılan konuları söyleyin cevaplandirayim, bisiklet kesinlikle parasını hakediyor , benim deneyimimi şöyle söylesem sanırım ne demek istediğimi anlarsınız, çocuklar gibi mutluyum ( kask kullanıyorum, fakat bu sıcakta eldiven takmayı gözüm yemedi)

erencaner

Forum Demirbaşı
Tepki
263
İsim
Eren Caner
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Dahon
Agirlik olunca yokus asagi veya duz hafif asagi yolda daha hizli gidiliyor. Sirtimda agir canta varken anladim.

BRSZNR

Aktif Üye
Tepki
193
Bisiklet
Salcano
Bisikletiniz çok güzel (keşke benim olsa:)), güzel günlerde sağlıkla kullanmanızı dilerim

• Beğen

vraptor

Daimi Üye
Tepki
240
İsim
Serkan
Bisiklet
Salcano
Hayırlı olsun gayet güzel duruyor. Ne kadar benim gözlerime/zevklerime hitap etmesede tam tur için ideal :harika::harika:

• Beğen