Tchibo special edition

OĞUZ.UZ

Aktif Üye
Tepki
161
Bisiklet
Diğer
@Ozan Dönmez isteyen gömebilir, ben üzerine bindiğimde çok memnunum gerisi hikaye, 17kg mış, sürerken hiç hissettirmiyor, birde şunu söyliyeyim, bisikletin ekipmanlarına falan dikkat ettiyseniz eğer, bisikletten anlayan biri tasarlamış, ve boruları kalın diğer bisikletlere göre ağırlığıda o yüzden bu şekilde, ben inceledim içime sindi aldım. isteyen yerebilir, ben bindiğimde yüzümde güller açıyor :hhhhhh:

@batmazer buda söz veripte finaller dolayısıyla bugün zar zor çekebildiğim fotoğraf
(link)

• Beğen
Tepkiler: S.Koca
Scudo
G

gommes

Misafir
benim boy 1.85 fotoyu da gördükten sonra sanki bana ufak kalacak gibi oğuz beyin boy 1.76 idi sanırım.

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
Kim bu bisiklete kötü yorum yapıyorsa yakından görmemiştir. Ben yakından incelemiştim, çok ta Hoşuma gitmişti ve gayette diri duruyordu bisiklet. Bence çok hoş, Gül'e Gül'e kullanın.

• Beğen
Tepkiler: OĞUZ.UZ

batmazer

Üye
Tepki
35
Bisiklet
b'Twin
@OĞUZ.UZ

iyi akşamlar;

çok teşekkür ederim. kusura bakmayın sizi bunca zahmete soktum. ancak bu fotoğrafı görmem çok iyi oldu tamamen karar vermeme yardımcı oldu.

adem1983

Üye
Tepki
0
Bende bu bisikleti indirimlerle daha uygun bir fiyata aldım denemek için bir kere bindim ve satmayı düşünüyorum ihtiyacı olup da almak isteyen varsa 850 den vereceğim bisiklet Ordudadır.

OĞUZ.UZ

Aktif Üye
Tepki
161
Bisiklet
Diğer
civataları koruyorlar çarpmaya çizilmeye karşı, bi mahsuru yok benim için, bende çıkartmadım

batmazer

Üye
Tepki
35
Bisiklet
b'Twin
@OĞUZ.UZ yalnız bir şey dikkatimi çekti ürünün İnternet sitesindeki görsellerinde çamurlukların ardında plastik etekler sizdeki üründe mevcut değil neden olabilir acaba?

adem1983

Üye
Tepki
0
@batmazer evet

@batmazer % 15 extra indirimle almıştım bir kez bindim ama satmayı düşünüyorum indirimle aldığım için 800 e satmayı düşünüyorum bisiklet geldiği gibidir ihtiyacı olan varsa satabilirim

OĞUZ.UZ

Aktif Üye
Tepki
161
Bisiklet
Diğer
bisikleti aldığımda yazmıştım, drop bar ve düz maşa lazım diye, düz maşa şu aralar biraz hayal gibi duruyor, fakat drop bar olayını biraz arayış, biraz kargo bekleme süreci sonunda hallettim
karşınızda, tektro v fren uyumlu fren kolları, ultegra bar end vites kolları, ve 42cm lik drop barı ile bisikletimin son hali
_DSC0066.JPG _DSC0067.JPG _DSC0068.JPG _DSC0069.JPG _DSC0070.JPG

AliG.

Aktif Üye
Tepki
163
Bisiklet
Diğer
Güle güle kullanın kazasız belasız günlerde inşallah.
Sulukta tchibo sizdemi 15tlye aldınız bisikletlemi geldi :)

OĞUZ.UZ

Aktif Üye
Tepki
161
Bisiklet
Diğer
@AliG. teşekkür ederim, yok bisikleti aldığımda, pompa, silme bezi ve anahtar takımı verdiler, suluğu indirime girince aldım

• Beğen
Tepkiler: AliG.

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
suluk ta siyah renk olsa şahane olurdu bence ;)

• Beğen
Tepkiler: hogutmen