#Susamam (bir günde 11 milyon görüntülenme)

Scudo
B

BF Okuru

Misafir
Algıda seçicilik olsa gerek, hayvanlar ile ilgili bölüme gelince gözyaşlarımı tutamadım. Evet yaradanın bizlere emaneti bu dünya ve bu dünyadaki hayatlar. Ben inananlar için konuşuyorum, sadece bunun hesabını sorsa bizden, verecek yanıtımız yok.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.293
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Şarkının sonlarına doğru kadın cinayetleri ile ilgili bölümde yankılanan sesler, merhum Emine Bulut'a ait :(

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.573
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Cinnet vatanımızdan travmalar geçidi..
Bu klip çok ses getirir/getirmelidir...

bayırniyazi

Aktif Üye
Tepki
161
İsim
...
rap baglamında kalıte vasat gorunuyor.bazı bolumler kamu spotundan hallıce olmus.sırasıyla haykı,server,beta bılumlerı basarılı.gerısı bos hamaset duyar.
ayrıca onbınlerce guvenlık gorevlısını terore kurban vermıs bır ulkede herhangı bır hassasıyetın dogal olarak gelısmemıs olması dusundurucu.haykının kısımda asker polıs, bırılerıne calısan kafasına gore adam olduren olarak resmedılmıs.munferıt olayları baz alıp konusurken bu ınsanlar hakkında 100bın kere dusunurdum ben olsam.kolay degıl can vermek.

• Beğen
Tepkiler: ahmet1914

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.546
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Konunun ahlak sahibide geldi. Rahmetli amcam hacıdan, hocadan, karanlık geceden korkacaksın derdi. Nerede ben söyle müslümanım, ben böyle müslümanım diyen varsa araştır altından kim bilir neler çıkacak. Onun için nickname mim trainspotting ?

Serrchi

Daimi Üye
Tepki
769
İsim
Serhat Özcan
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Cyclocross
Artık paçalardan akan kokuşmuşluğa, avamlığa, cehalet ve sefalet övgülerine karşı diyecekleri bişeyler varmış insanların, susamamışlar. Gerçi onların susamadıkları bizim söylemekten usandıklarımız oldu artık ama herseye rağmen insanların diyecek sözleri olması güzel..

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.293
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Serrchi
Birşeyler değişecek ama yavaş yavaş..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Demir Atlı Adam

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.215
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ortaya konuşayım : açıkcası insanların bu konularda samimiyetine inanmıyorum artık. kendinden olunca hiç ses çıkarmamak , hatta haklı görmek bizim milletin özelliklerinden biri olmuş.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.293
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Türko
Aslında neye inanıp neye inanmamamız gerektiğinden bahsedilmiyor. Ortada büyük sorunlar var ve ciğerimize kadar vergiyi döşeyen devlet, halkın güvenlik, eğitim, sağlık gibi ihtiyaçları konusunda duyarsız kalıyor. Halk, devletin hizmetkarı gibi görülüyor.

Bu ülkede bir halk var ve uyanış kaçınılmaz. Tohumlar gezi ile atıldı, yavaş yavaş yeşeriyor, anadolu toprakları birgün bu zulümden kurtulacak.

B

BF Okuru

Misafir
@Türko @ahlaksahibi sizin ikinize maaş veriliyorsa da buralara kadar zehrinizi bulaştırmanız için verilmiyordur. bak, şuradan dümdüz basın gidin tadımız kaçmasın. ikinizin de profillemesi falan bire bir aynı, bu kadar alenen trollük yapılmaz. bir eleştiri yapılmış hala yok kendin, yok orman falan. numaralarınıza düşen yok. boşa kürek çekiyorsunuz. adam bisikletforuma gelmiş aktrollük yapıyor ya.

dün rap piyasasının içinde olan bir arkadaşla konuşurken bundan çok daha vurucu (link) geçtiğimiz yıllarda yapıldığını anlattı kendisi. piyasa bir şarkı evet ama artık meramımızı dile getirsin biraz da varsın piyasa olsun ne yapalım. 11 milyon görüntülenmeye ulaştı ancak sırf görüntülenip "haaa evet gençler iyi demiş ya." diyeceksek gene bir boka yaramayacak. anca biraz gazımızı almış olur işte.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Yeşil Mavi

Doğa ve İki Teker Aşığı
Tepki
141
İsim
Hakan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu konuda çok şey yazılır. Lakin, "anlatsam tesiri yok sussam gönül razı değil."

B

BF Okuru

Misafir
Arkadaşlar yorum/eleştiri yaparken kullandığınız dile lütfen dikkat ediniz. Bir kez daha hatırlatalım; forumda sadece erkekler yok, forumda 18 yaş altı yüzlerce kullanıcı mevcut ve her biriniz onlar için bir rol modelsiniz, lütfen daha özenli olmaya dikkat edelim.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.293
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar, bu başlığı açmamdaki amaç kesinlikle provokasyon veya ortalığı karıştırmak değil.
Zira ülkede her yıl yüzlerce kadın öldürülüyor.
Hayvanlara işkence ediliyor
Tecavüz ediliyor.
İnsanlar eğitim alamıyor.
İktidar yandaşları besleniyor.
Halk ağır vergiler altında eziliyor.
Muhalif gazeteciler içeride çürüyor.
Ülkenin kaynakları sürekli satılıyor.
Doğal kaynaklar bilinçli ve sistemli bir şekilde yok ediliyor.

Bunlara itiraz edebilecek olan var mı aramızda?

Demir Atlı Adam

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.215
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kuzey Ege demek istediğim şu idi. aynı sorunları senin savunduğun kişiler ülkeyi yönetirken olsa eminim sesisin çıkarmayacaksın. açık ve net !
@dukehayda sana cevap bile vermek istemiyorum açıkcası. forumda da ilk kez gördüm ne yalan söyleyim. senin gibi düşünmeyenler forumdan ülkeden hatta bu dünyadan gitsin. işte senin mantık :ckskc:

@Kuzey Ege burdan benim şuan ülkede sorun olmadığı her güllük gülistanlık olduğunu savunduğumu kesinlikle düşünmeyin. demek istediğimi umarım açıklayabilmişimdir.
zira ülke tam kutuplaşmış, herkes kendi desteklediği insanların kusursuzluğunu savunuyor. benim söylemek istedğim bu.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.293
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Türko
@Türko
Sevgili kardeşim, haksızlık karşısında mezardan rahmetli babam çıksa kralını tanımam.. Zira ben kişileri veya partileri değil, düşünceleri ve idealleri savunurum. Benim için tüm partiler aynı.
Ülkenin gelişimi partilerle değil, bilimsellik ve felsefe ile olacak..

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.449
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
ülkenin son dönemlerdeki durumuna o kadar tepkili okadar kızgınım ki,gün içerisinde kavga etmediğim mecra yok şu aktrol denen hainlerle.bir insan takım tuttar gibi parti tutuyorsa yok arkadaş ben insanımızdan umudumu yitiririm.ya görüyosun işte lanet olsun çocuk tecavüzü almış başını gidiyor,kadın ölümleri desen hergün,hayvanlara muamele ortada.bizi bu hale getiren kutuplaştıran ve en önemlisi araplaştıran zihniyetler yok olsun ALLAHIM.düzem bozuldu arkadaş kim ne derse desin,araplara peşkeş çekilen cennet köşelerden tutunda,yapılan yolsuzluklar belimizi büktü artık.din kardeşimiz safsatası adı altında şu suriyeli pis hazırcı heriflerin vatana sokulması bile toplumu içten çökertme planlarından biri değilse bende 18ay doğuda vatanı için savaşmış gazi olmuş serkan değilim....sakın kimse eline türk bayrağını alıp bana vatancılık vatansevercilik oynamasın.ben dağlarda gençliğimi vermişim bu vatana!