Sultanbeyli

marule

Daimi Üye
Tepki
406
Merhaba,

Ben orhanlıda(sabancı universitesi) de oturmakta olan bir bisikletçiyim,1 senedir forumu takip ediyorum ama bu taraflarda başka bisikletçi olacağına ihtimal vermediğim için msj atmamıştım ama dün saat 3-4 gibi, orhanlı yan yolda bisiklet süren birini gördüm ,yani böyle kasklı taytlı bir arkadaş, bu da benim içime bu taraflarda da bizlerden birinin olma umudunu serpti :) eğer bu arkadaş burayı okursa ya da böyle başka arkadaşlar da varsa, biz de 2-3 kişiyiz buradan beraber ömerli barajına fln gidebiliriz ya da ormanlara fln dalabiliriz:)

Mert Sevinç

not: O arkadaş her kimse valla iyi de cesareti varmış, bana da cesaret verdi.saol arkadaş...

Scudo

hasim_hakli

Aktif Üye
Tepki
305
@marule

Selam bende Sultanbeyli'de oturuyorum. Bende buralarda pek bisikletçi olacağına ihtimal vermiyordum. Bu mesajı görünce sevindim. Turlar düzenleyelim. Bu civarlarda oturan arkadaşlar burada toplansın. Bol pedallar.

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
@marule

genelde ben de bazen oralardan gecerim ama o tarihte ben değilim ve ömerli yapmak istiyorsan birlikte pedal basabiliriz ben kurt köy uydukenttdeyim

marule

Daimi Üye
Tepki
406
şu anda sen bunu söyledin ya ömerli yapmış dönmüş kadar oldum :) bayramdan sonraki ilk haftasonu ayarlayabiliriz böyle bir şey bence. iletişimi koparmayalım...

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
bayarma daha cok var nerden baksan 2 ay

kertman

Daimi Üye
Tepki
229
Aranıza yeni katıldım.Hayatımda ilk defa bisiklet olarak niteleyebileceğim bir marka olan Cannondale ile(Adventure) bisiklet sürmeye başladım.İşime bisikletimle gidiyorum.Eczacıyım,42 yaşındayım.Eczanem Samandıra'da.O civarda oturan(Dudullu-Sultanbeyli arası) arkadaşlarla tanışmak isterim.Bu yaşta da olsa aranıza katılmaktan son derece heyecan duyuyorum.Biraz kondüsyon kazandıktan sonra turlarda görüşmek dileğiyle...
Mail adresim; kerimecz@yahoo.com
Adım; Ecz.Kerim Kiziroğlu
Herkese selamlar,sevgiler...
:)

enis57

Forum Demirbaşı
Tepki
272
abicim hoş geldiniz
bisikletin yaşı yok
hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın

• Beğen
Tepkiler: kertman

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Hoşgeldiniz forumumuza. Güzel bir bisikletle başlamışsınız, ne mutlu size. Sağlıklı pedallar dilerim.

• Beğen

beyzade1978

Aktif Üye
Tepki
107
Hocam hoşgeldiniz, bende sizin gibi yeniyim forumda,sultanbeylide oturuyorum, kuzenimle turlara çıkıyoruz, planlanacak gezi organizasyonlarında görüşmek üzere sağlıcakla kalın

• Beğen

hasim_hakli

Aktif Üye
Tepki
305
@kertman

Aramıza hoşgeldin. Bende sultanbeylide oturuyorum. Bizim buralarda gezilecek güzel yerler var. Taaa izmite kadar gidiyoruz. Turlarda beraber pedallamak dileğiyle.

kertman

Daimi Üye
Tepki
229
@majesty

Hoşbulduk...Mesela nereleri geziyorsunuz?İzmit'e hangi yoldan gidiyorsunuz?Kondüsyon tutmaya çalışıyorum,kendimi yeterli hissedince neden olmasın?İzmit'e ben de padellarım.Görüşmek dileğiyle.

globaldriver

Daimi Üye
Tepki
259
İsim
Ugur Bilgili
Bisiklet
Trek
Arkadaşlar bende Sultanbeyli de oturuyorum. Selamlar.