Sultanbeyli

Scudo

ÖMER KAYA

Üye
Tepki
14
peki başka sultanbeylide olup da burda üye olan varmı ? varsa onlarada burayı tavsiye edermisin ?

sermtb

Üye
Tepki
5
Arkadaşlar selamlar. birkaç arkadaş sultanbeylide oturuyoruz. profesyonel bisiklet kullanıyoruz. Sultanbeyli ve çevresinde oturan arkadaşlarla tanışmak istiyoruz.
Tel: 0535 837 68 18
Saygılar.

• Beğen
Tepkiler: ÖMER KAYA

ÖMER KAYA

Üye
Tepki
14
merhaba arkadaşlar ben ve bir arkadaşımla kararımızı sizlerle paylaşmak isdedik ben sultanbeylide oturuyorum arkadaşım ise kadıköyde ben burdan kadıköye ğideceğim ve arkadaşımda benimle sultanbeyliye ğelecek eğer bizle pedalamak isdeyen varsa buyursun ğelsin zamanı ve buluşma yerini sonradan ayarlana bilir

• Beğen
Tepkiler: sermtb

sermtb

Üye
Tepki
5
slm ben serhat bende sultan beylide oturuyorum dört kişilik bi gurubumuz var eyer tanışmak istersenizmerkezdeoluyoruz genelde aramakisterseniztel 0535 837 68 18 bekleriz

• Beğen
Tepkiler: ÖMER KAYA

ÖMER KAYA

Üye
Tepki
14
Nezaman TaniŞa Bİllİrİzz Bu Hafda İÇİ Bana UyĞun EĞer Sİzede UyĞunsaa Benİm YaŞ 14 Uzunderede Oturuyorum

ÖMER KAYA

Üye
Tepki
14
Ben Uzunderede Yamaha Yetkİlİ ŞatiŞ Yerİ Varmotorbİsİkletcİ O Sokakdayim EĞer Ğelİrsenİz Ordada TaniŞa Bİllİrİz İsdersenİz Merkezde Olur Benİm İÇİn Fark Edmez

Osman Şen

Daimi Üye
Tepki
32
arkadaşlar selamlar bende sultanbeyli hamam durağının orda oturuyorum epyce iyi bisiklet kullanıyorum sultanbeylideki arkadaşlarla tanışmak beraber gezmek tozmak isterim

Tayyip.Öztürk

Daimi Üye
Tepki
22
ewt arkadaşlar biz osman la ortağız küçük bi külübemiz war bisikletlerle uğraşıyoruz avea hattı olan da beni de arayabilir hiç farketmez.GSM:0 507 394 41 11 tayyip061@hotmail.com zaten osmanla ewlerimizde çok yakın bi gezi düzenlenirse kesinlikle ikizmide bulunuruz tabiii hafta sonu olursa....

ÖMER KAYA

Üye
Tepki
14
arkadaşlar havalar biraz daha düzelince inşalah qezi düzenlenileçek bende uznderedeyim kulubenizede bakmak isderim bende qenelde yamaha yetkili servisinde takılıyorum.

ÖMER KAYA

Üye
Tepki
14
tanışalım yaş kaçtı yamurlar filan dursunda ozamn tanışırız yamurlu havalarda veya yerler ıslak olduqu zamnlar bisiklete binmeyi hiç sevmem de :)

Osman Şen

Daimi Üye
Tepki
32
telefon numaran falan varsa ordan görüşelim msn"ye takılmadığın için görüşemiyoruz 05347634654 -05073944111

ÖMER KAYA

Üye
Tepki
14
arkaşalar benim sadece uygun fiyata alabileçegim eldiven lazım güzel bisişey olaçak şimdiden yardımlarınız için teşkürler...