Strava için hangi telefonu kulkanıyorsunuz?

Yusuf_AZE

Üye
Tepki
221
Bisiklet
KTM
@Eto3401 ben nisan ayinda aldim telefonu. ikinci el. aslinda fazla arastirmaya da zamanim olmadi. telefonum kirilmisti ve acilen bir telefona ihtiyacim vardi. Gece 12de internetten buldum. Aradim. sozde guya telefona bakmaya gidiyordum. ama telefon o kadar hisuma gitti ki gece 12de aldim telefonu. isinma sorunu her akilli telefonda oldugu kadar var bunda da. ve simdiye kadar bir eksikliyini gormedim. hatta sarj olayi beklentimin de cok ustunde cikti. bence super. kamerasi da gayet basarili. goruntu olarak begenmeme gibi bi durum olabilir ama ben performansa goruntuden daha fazla onem verdigim icin vazgecilmezim oldu. hele hele samsungun 5 sene eziyetine katlanmis biri olarak bundan cok memnunum. insallah bunu da bi 5 sene kullanabilirim. :)

• Beğen
Tepkiler: tırıvırı.
Scudo

Eto3401

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
Ahmet Ertuğrul Y.
Bisiklet
Salcano
@Yusuf_AZE
Ben de bu cihazların tasarımına hayranım.Özellikle yeni çıkan HTC 10 modeli gerçekten güzel.

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
@mutlu07 2.defa yazıyorum senin her işini görebilcek telefon meizu m2-m3 note 2. eli 400 tl sıfırı 500-600 tl diğerleri paranı çöpe atmaktan başka bir işe yaramaz.lenovo k5 note ve xioami redmi note 2 de işini görür.bu cihazlar her yönden 2 sene işini görür.sensörleri tamdır bu cihazların ayriyetten diğer işlerini de yapar

• Beğen

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
@nuruasakir teşekür ederim Allah razı olsun,hocam dedğiniz telerin 2. elerine bakıyorum,ya ben o kadar para vermek istemiyorum açıkcası,hali hazırdaki alışmış oldum telefonumdan memnunum,sadece strava için yokmu bir 100 tl gibi bir fiyata işimi görücek bir cihaz acaba

Tepki
1
İsim
Burak
Bisiklet
Salcano
İyi günler herkese . Ben General mobile Gm 5plus d kullanıyorum. Strava ile relive.cc senkronize halde Gps+hücresel +en iyi konumu kullanım hepsi açık 1:30saatlik kullanımda yaklaşık %35 civarı şarj goturuyor .hemde tur sonunda evde wi-fi ye geçip mailime relive den 3d tur videom geliyor bu da konunun artısı olsun.

• Beğen

gunes1001

Daimi Üye
Tepki
183
İsim
Güneş A.
Bisiklet
b'Twin
iPhone 6S kullanıyorum. Kışın telefon üşüyüp kendi kendine kapanıyor :kptmya: Kışın iPhone kullanacaksanız dikkat edin. Her an telefonsuz kalabilirsiniz :D

ottcci

Daimi Üye
Tepki
309
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Diğer
2 ayrı telefon denedim.

7 saat GPS aktif, 30-40 dk mobil veri ve 10-15 dk ekran açık (mesajlaşma, foto çekimi ıvır zıvır)

2 telefonun aynı şekilde kullanım sonucunda kalan pil yüzdesi:

Asus Zenfone 5: %10-20 arası
Motorola Moto G: %60-70 arası

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@gunes1001 5s vardi gecen sene oda boyle triplere giriyordu. en son duvarla yakin temasi oldu garibimin. Iphonenin gozunde bitisiydi o an.

idrisarici

Daimi Üye
Tepki
107
İsim
İdris ARICI
Bisiklet
Giant
Sony z1 ve iphone se kullandım. Özellikle sony şarj konusunda çok başarılıydı.

• Beğen

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
Asus zenfone5 telefon stravayı indirmeye çalışınca hata kodu 24 diye bir hata veriyor. Depolama sorunuyla alakalı bir hata imiş telefonun içi boş olmasına rağmen indirmiyor. Bu sorunu çözebilen var mı?

palabeyi

Aktif Üye
Tepki
218
İsim
bünyamin palabıyık
Bisiklet
Ghost
Geçen gün sırf strava kullanacağım diye iphone 7 aldım

• Beğen
Tepkiler: idrisarici

Mehmet 38

Aktif Üye
Tepki
172
İsim
Mehmet Alay
Bisiklet
Salcano
Ben htc one x kullanıyorum ama Strava ile kayıt yaptığım zaman şarj üç saat civarında bitiyor bu yüzden ya güç kaynağı yada lenovo vibe p1 alacağım

• Beğen

ykaya

Aktif Üye
Tepki
283
@Mehmet Alay
İnterneti kapatıp süreyi uzatabilirsiniz.
@devr-i cihan
Başlık Strava için telefon kullanıyormuşuz gibi olmuşBen de telefonum çalıştırdığı için Strava'yı kullanıyorum. Telefonum LG G3. Şimdiye kadar hiç donma yapmadığı gibi hata da vermedi.

Mehmet 38

Aktif Üye
Tepki
172
İsim
Mehmet Alay
Bisiklet
Salcano
@ykaya mobil veri kapalı olmasına rağmen böyle tavsiye için teşekkürler

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
@Mehmet H. xiaomi meizu candır kimse bilmez yalnız :) 4100 mah pil var sarj süresi hesaplamıyorum.sabah fulle akran full açık gez akşamı rahat çıkarır.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet H.

Keyif adamı

Aktif Üye
Tepki
237
Bisiklet
Diğer
Valla kuzenim bana sony m4 aqua verdi 15 ay garantili kendine daha üst model aldı al dedi kullanırsın valla attım bir kenara duruyor kız arkadaşımda lumia almışdı bir ara oda kullanmadı fazla oda bana verdi oda bir kenarda duruyor.