Strava için hangi telefonu kulkanıyorsunuz?

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
arkadaslar hangi telefonu kulaniyorsunuz,strava icin acaba.

Scudo

Eto3401

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
Ahmet Ertuğrul Y.
Bisiklet
Salcano
@mutlu07
Ben road bike uygulamasını iPhone 4s telefonumda kullanıyorum.Gps inanılmaz şarj yiyor.Strava mı road bike mı sizce?

• Beğen
Tepkiler: tırıvırı.

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
"Kulkanıyorsunuz" komik olmuş :):)

oguz169

Forum Demirbaşı
Tepki
467
İsim
OGUZHAN
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
samsung s5 kullaniyorum. 1 saatlik sürüşte yaklaşık %10 civarı gidiyor pilden

• Beğen

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
işin aslı benim htc telefonumda strava çalışmıyor,bu yüzden konu açtım insanlar acaba ne hangi telefonu kulanıyor diye,sırf strava için bir uygun telefon arayışı içindeyim,en ucuz ne alabilirm işimi hangisi görür acaba, diye bulmaya çalışıyorum.

• Beğen
Tepkiler: MUSA Ç.

volkan Öz

Forum Demirbaşı
Tepki
586
Bisiklet
Specialized
Ben iphone5 te kullaniyorum.Sadece gps acik sekilde ucak modunda kullaninca baya gidiyor.Arkadaslarimdan bazilari Lg G3 cok iyi oldugunu soyluyor ve kullaniyorlar ve baya uygun fiyatlı tavsiye edilir

• Beğen

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
2. el en vasat bile olsa sadece strava icin bir telefon bulmaya calisiyorum.

@CyclingBird t50 kulaniyormusunuz,acaba etrafa calisiyormu

Hurol Yoney

Daimi Üye
Tepki
307
İsim
Hürol
Bisiklet
Diğer
@mutlu07 2 ay önce bir GPS sorunu yaşamıştım onun dışında 1 seneyi bitirmek üzereyim. Bir sıkıntı yaşamadım.

• Beğen

Hurol Yoney

Daimi Üye
Tepki
307
İsim
Hürol
Bisiklet
Diğer
@mutlu07 Ben telefonu 2 sene önce almıştım. Tarifeyi düşürüp bir nevi aradaki farkla fiyatı makul seviyeye çekebilmiştim. Bence android'i olan makul bifiyatlı bir telefon da işinizi görür. Fazla uygulama yüklemezsiniz de. Sorun çıkacağını düşünmüyorum. Yine de bir bilene danışmalı.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@mutlu07 Belki sorun ayarlardadır?

(link)

(link)

Kendi durumumu da anlatayım bari: Lenovo Vibe P1 kullanıyorum, hani şu 5000 mAh pili olan telefon. Uzun günlük turlarımda şarj endişem hiç olmuyor. Stravayı açıyorum, WikiLoc'u açıyorum, Google Maps'i açıyorum, müziğimi açıyorum, kamerayı açık tuttuğum bile oluyor, bana mısın demiyor. Strava, WikiLoc ve Google Maps en az şarj tüketen uygulamalar, görebildiğim kadarıyla.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Lg g2 kullaniyorum. Ikinci eli 400 450 ye bulabilirsiniz. Cok dustu fiyatlari.

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
@cahitakin hocam daha öncede cok forumda yazdım yardım istedim,ama benim htc x one model telefonda çalışmıyor cok ama cok uğraştım olmuyor,ingilizcem zaten yok,bu yüzden çıkma bir telefon bulmaya almaya çalışıyorum strava için

@Auron Sanchez sadece strava kulanmak için ama pahalı bence,daha uygun bişey tavsiye edebilirmisiniz,yada biliyormusunuz acaba tesekur ederim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Htc one m8den Note 5'e geçtim ama 2.5 yillik HTC kullanimimda bir sorun yasamamistim.Garip

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
arkadaşlar lumia 1020 ile cateye padrone smart+ cc-sc100b akıllı bilgisayar alacağım ama cateye'nin programı yok ana sitedeki müşteri temsilcisi kadans sensörü nabız saati her şey var diğer yandan garmin'e göre süper ucuz olması beni onu almaya yöneltti türkiye fiyatı muhtemelen 200-220euro arasında olacaktır muhtemelen ama neyse çözüm önerileriniz var mı acaba?

Tepki
68
Bisiklet
Merida
garmin fenix 3... hem saat hem bisiklet için yol bilgisayarı hatta yüzme, koşu ve birkaç branşta daha kullanım alanı var.. bütçeniz varsa düşünün derim amiral gemisi telefonların yarı fiyatına geliyor, taksit imkanı da var birçok mağazada..

• Beğen

Sadettin Z.

Forum Bağımlısı
Tepki
11.788
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Cyclocross
Ben Garmin Edge 500 kullanıyorum. Üst modellerden farklı olarak kablosuz veri aktarımı yok, ancak Garmin connect ile senkronizasyon yaptığımda otomatik olarak Strava'ya da yükleniyor veriler. Yeni bir telefona vereceğiniz paraya üst modellerini alırsanız live segments, harita, kablosuz aktarım gibi imkanlara da sahip olursunuz.