Strava günlüğünüz...

Scudo

yavz0r

Aktif Üye
Tepki
439
İsim
yavuz
Bisiklet
Merida
(link)

50 gündür 20-25km üstünde bisiklet sürmemiştim. Sabah 6'ya alarm kurdum ancak 8'de uyanabildim. Bunun üzerine Beykoz tarafına git gel 100km denemek yerine Tuzla'ya gidip geleyim dedim (bildiğim güzergah). Dönüşte biraz ıslandık.
Gidon spacer'larını tamamen kaldırıp, boğazı ters taktım Speeder'da. Hoşuma gitti bu değişiklik. Spd pedal olmadan flat bar'la bu mesafede saatte 27km ortalama fena değil gibi. Bu kadar düz rotada erken saatte hiç sürmemiştim sanırım. Çok hoşuma gitti. Önümüzdeki pazar'ı dört gözle bekliyorum. Bir gözüm şu başlıkta: (link)

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Ağrı

besyobora

Üye
Tepki
63
İsim
Bora
Bisiklet
Mosso
4 kişi harika bir orman parkuru yaptık bugün . Kendi rekorumu kırdım ilk kez bu km yi gördüm. Ama siz 47 olduğuna bakmayın düz yol çok azdı ya da bana öyle geldi. Sürekli rampalarla ve taşlı topraklı yolla boğuştuk. Yani bu km yi 2 ile çarpsak olur düz yol için söylüyorum. Bana düz yolda 100 km yaptım diyenlere gıcık oluyorum..yokuş olmayan rota benim için boştur.birazda acı olacak turun içinde :) neyse kaynaklar turumuz bu şekildeydi.kazasız belasız bitirdik çok şükür. Köy yollarında köpekler baya korkuttu bizi. Dikkat etmek lazım.

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Ağrı

Aryel

Demirat Jokeyi
Tepki
160
İsim
Burak Boztepe
Bisiklet
Merida
Mesafe olarak rekorumu dün kırdım. Azimliyim. Daha çok nabıza dayalı antreman çalışmalarına geçeceğim ama bunu yapmak istiyordum.
Screenshot_20181021-201146.png

yavz0r

Aktif Üye
Tepki
439
İsim
yavuz
Bisiklet
Merida
(link)

Bu pazar da ancak 7.45 gibi basabildim pedala sabah. Gidiş trafik açısından muazzamdı, dönüş biraz can sıkıcı oldu o açıdan. Sabah 5'te çıkmak gerekiyor gerçekten de demek:)
100km'ye tamamlayamadım bir türlü, evin yolunu uzatmaya gönlüm el vermedi bir strava granfondo rozeti için değmez dedim en son. Trafiksiz güzel yol olsa yapardım gerçi ama insan yoruluyor bir yerde:D

srtkmc

Aktif Üye
Tepki
472
İsim
Serhat
@Bigpatron Bergen'de mi yaşıyorsunuz? :eek: Norveç, özellikle Bergen bir gün mutlaka gitmek istediğim yerlerden.

Aryel

Demirat Jokeyi
Tepki
160
İsim
Burak Boztepe
Bisiklet
Merida
strava.png
İşte canımı çıkartan sürüş. Normalde böyle bir kapasitem yok. 121.km den sonra sürmedim süründüm resmen. Uzun bir süre 100 km antremanları geçmemeyi planlıyorum. Daha iyi bir temel oluşturmalıyım daha uzun turlar için.

Saomi Miks

Aktif Üye
Tepki
331
İsim
Şaomi Miks
@Aryel

Tebrikler @Aryel bey. Belli ki yola çıkınca durmak istememişsiniz. Bu sürüşün Strava linkini de ekleyebilir misiniz? Rotanızı ve sizi zorlayan yolları merak ettim.

Pazartesi günü çok soğuk bir hava vardı. Ama dün tam aksine çok güzeldi. Ben de fırsattan istifade 2 saat sürebildim...

(link)

Aryel

Demirat Jokeyi
Tepki
160
İsim
Burak Boztepe
Bisiklet
Merida
@Saomi Miks tabi eklerim diycem ama ekleyemiyorum :) iş yerindeki bilgisayarımdan facebook aracılığıyla stravaya giremediğimden paylaşamadım. telefondan da google chrome paylaşımı yaptırmadı bana strava. sizi stravadan arkadaş olarak arayıp eklemeye çalışacağım.

Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ziya On Road
@Aryel
Dün düşmeyle dirsek bölgemde lif kopması ve çatlak meydana geldi aman dikkat siz
İyi günlerde kullanın benim daha 3 ay olmuş tu

Aryel

Demirat Jokeyi
Tepki
160
İsim
Burak Boztepe
Bisiklet
Merida
@Yoldaki SoloTürk çok geçmiş olsun. umarım çabuk iyileşirsiniz. aslında gündemim hep ortalama hızımı arttırmak ama işin bu kısmı başa gelmeden anlaşılmıyor. tekrar çok geçmiş olsun

Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Aryel
Hiç kimsenin başına gelmesini istemem temkinli olmakta fayda var hep düşme ihtimalini göz önünde bulundurmak lazım ben unuttum sanırım bişey olmaz zannıyla davrandım ama olabiliyormuş. Dikkatli olalım kendimizi de geliştirelim tabiki