Specialized In var mı?

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.204
Bisiklet
Specialized
@Hasan Saylık
Frenleri önceden değiştirmiştim. Ultegra 6800 fren seti kullanıyorum.

Scudo

El.Kirca

Üye
Tepki
12
İsim
Erdem Levent KIRCA
Bisiklet
Specialized
Selamlar dün akşam ilk gezimi yaptım ancak tespit ettiğim net sorun lastikler. Lastiklerin çok ince olması ve bisikletin üreticisinin şehir olarak düşündüğü bir yerde yaşamamamla alakalı problem var. En ufak çakıl taşı bile cok etkiliyor. Nasıl bir değişiklikle bu sorunu giderebilirim tavsiyeleriniz nelerdir bisiklete ne uygun olur acaba? Üzerinde ESPOİR 700 * 30C lastik var. Ama eski dolma teker gibi bir etkisi var...

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
@El.Kirca lastik basıncı minimum değerlerine yakın tutup deneyin. Alışamazsanız bayinizle iletişime geçip takabileceğini maksimum lastik genişliğini öğrenin.

Bisikleti ağırlıklı olarak stabilize yollarda kullanacaksanız biraz sıkıntı var.

• Beğen
Tepkiler: El.Kirca

spe07

Daimi Üye
Tepki
207
İsim
ANIL
Bisiklet
Giant
@El.Kirca benimde lapierre 600 var biskmletimde 30c lastikler mevcut ne yazikki benimkine daha fazla olmuyor ama sizinkine muhtemelen 32 veya 35 olabilir eger sayet olmuyorsa biraz daha disli lastik takarsabiz rahat edebilirsiniz diye dusunuyorum

• Beğen

El.Kirca

Üye
Tepki
12
İsim
Erdem Levent KIRCA
Bisiklet
Specialized
@spe07 Maalesef çamurluklardan dolayı olmayacağı söylendi hatta söksem bile olmayabilirmiş..Alışcam artık..:D

Ayarlanabilir gidon yükseltici hakkında ne düşünüyorsunuz kullanan varmı acaba? Hangi markalar kalitelidir?

spe07

Daimi Üye
Tepki
207
İsim
ANIL
Bisiklet
Giant
@El.Kirca yani en üst seviye 30 mu takılabiliyomuş eğer öyleyse 28 lik maraton lastik takarsanız olabilir yada 32 lik gidon uzatıcı xlc tavsiye ederim ben şahsen

• Beğen