Soulrider'dan Hazır Kadro - Yılkı

hamlet2006

Forum Bağımlısı
Başlık
18
Tepki
15.064
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@BerkEvren

Benim en iyi özelliklerimden biri,bilinçli insanları takip etmektir.Sen ve rodya başta yaptıracaksınız ki; ben de sizi taklit ederek süreçte ortaya çıkabilecek para,zaman vb her türlü enerji kayıplarını minimize edebileceğim.Tabi taklit yapınca ruhunu biraz öldürmüş olacağım ama bir iki noktada sizlerden farklılık sağlamak adına birşeyler denerim.:okyrm:

mariokaldato

Yolsuz kaldım inanki dünyama gün doğmuyor
Başlık
97
Tepki
27.435
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bu Yasin baya gelistirdi kendini masallah canavar gbi kadrolar üretiyor

rodya

Daimi Üye
Başlık
1
Tepki
756
İsim
Berkay
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Canyon
@hamlet2006 Benim aklımda çoktan beri modern bir çelik kadroya sahip olmak vardı aslında. Raleigh kadroyu satabilseydim ya Soulrider'dan ya da Cinelli gibi İtalyan bir firmadan kadro edinmek istiyordum. Kadroma 500 Lira gibi komik teklifler gelince satmaktan vazgeçtim. Yoksa Campy setime bir Soulrider yakışırdı. :)
Bir de Canyon'umu çok seviyorum. Geometrisi, rijitliği, rahatlığı tam istediğim gibi. Onun üzerine başka bir bisiklete ciddi yatırım yapmak, benim gibi bir haftasonu sürücüsü için çok lüks kaçar. @BerkEvren ise böyle bir projenin hakkını verecektir. Ben de takipçisiyim :D

Eğer kişiye özel çelik kadro ürettirseydim, tek renk, klasik geometri, mekanik chorus setli bir parça olurdu.

187852

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Başlık
15
Tepki
16.488
İsim
Berk Evren
Bisiklet
Scott
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
@rodya
İmza :harika:

• Beğen
Tepkiler: rodya

mariokaldato

Yolsuz kaldım inanki dünyama gün doğmuyor
Başlık
97
Tepki
27.435
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@rodya

Salkano ng 650 takas :D

( Hemen hemen her turlu ikinci el mecrasinda bu yorumu yada mesaji goruyorum ya cok komik geliyor yav. Adam 9 bin liralik yol bisikleti koymus ilana alta bu tipler hemen yapistirir yorumu "SALKANO NG 650 takas :D )

Yukarı Alt