Sonunda Salcano xrs 030 apex :))

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
Ürünün siparişini az önce verdim kadro boyu 51 alıcam. Teslimatta ödemeyi tercih ettim ellerinde uygun kadro inşallah vardır. Yakın zamanda fotoğrafları paylaşıcam arkadaşlar :)

Scudo

Hâkî.

Hâkî
Tepki
374
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmanı nasip etsin.

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
Hayırlı olsun inşallah kaza bela olmaz

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Siparişi nerden verdinuz ?

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
Eğer ellerinde istediğim kadro boyu kalmadıysa yine ürün gönderirler mi acaba bir alışveriş sitesinden sipariş ettim ürünü ancak kapıda ödeme seçeneği ile ? Göndermeden önce aradıklarını okumuştum yorumlarda , her alışveriş sitesi arıyor bildiğim kadarıyla. Yoğun olrarak alışveriş yaptığım bir sayfa değil ancak kapıda ödeme ile sonuçta.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Alışveriş sitesinden ziyade, Salcano arıyor. Renk seçme şansınız olmuyor, banttan ne çıkarsa onu gönderiyorlar. Siparişi verdiğiniz siteyi yazabilirsiniz, bu bisikleti almak isteyen başkaları da var. Faydası olacaktır.

Kaça mal oldu? Güle güle kullanın diyelim şimdiden. :)

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
@ahmetcan44

Renk hiç problem değil iki rengi de çok hoşuma gitti apex donanımlı olsun yeter . Fiyat olarak 1972 lira kapıda ödeme ile internet sitesini de özel mesaj attım :)

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
En büyük korkum sipariş vermiş olduğum sayfanın , ellerinde kalmadıklarını söyleyip siparişi iptal etmesi . İnşallah böyle bir şey gerçekleşmez.

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
hayırlı ugurlu olsun gelince görürüz bakalım sipariş verdiğiniz siteyi sır gibi saklıyorsunuz o kadar kişi sormuş hepsine özel mesaj atmışsınız pek kıymetli olucak bu bisiklet sizin için şimdiden belli :)

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
@Orhanalkaya

İnşallah gelir. Siteyi sır gibi saklamıyorum :D . Ama böyle güzel bir forumu tanıtım amaçlı kullanmak istemedim :) .

laciverti

Forum Demirbaşı
Tepki
588
Bisiklet
Cannondale
Üzülme , kesinlikle yollarlar. 1972 Tl iyi fiyat, ne pahalı ne de çok ucuz İyi seçim yaptın Aşkın, cyclocross'unla çok güzel turlar yaşayacaksın

cyclocross sayfasında ozann 3 cyclocros arasında kaldım bölümüne de girip deneyimlerini yazabilirsin.

Tebrikler:)