Sonunda Salcano xrs 030 apex :))

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
@laciverti

Hocam ürün Cyclocross değil safkan yol , bi ara cyclocross u da düşünmüştüm ama bu değil .

Scudo

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Aşkın Şentürk

Bakın diyorum ben size :D Boşuna beklentiye girmeyin, o sitede o ürün yok :D
Şahsen ben 22 gün bekledim, en son kendi çabamla gelmeyeceğini öğrendim :D
Sizde bekleyebilirsiniz ama zamanınıza yazık :)

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
@Musa S.

Benim tek umudum Cumartesi sabah baktığımda üründen sadece 1 tane alınabiliyordu öğleden sonra 2 tane alınabilir oldu . Belki bir ihtimal diyorum . Şansım varsa olur. Pazartesi yi bekleyip haberleri görelim :) .

laciverti

Forum Demirbaşı
Tepki
587
Bisiklet
Cannondale
:) gece gündüz cyclocross la yatıp kalkınca böyle oluyor. Evet, yazışmalarımız nedeniyle salcano nun modeline bakmadan direkt salcano apex cyc 02 olarak algıladım. Gene de iyi seçimÇok iyi seçim. Hayırlı olsun:)

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
@laciverti

Sağolun Hocam da arkadaşlar geleceğine umut vermiyor :D :eek: İnşallah gelir .

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
hangi siteden aldın acaba bende merak ettim paylaşırmısın :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar, forumda çok defa site isimleri paylaşılıyor. Hepsi de alışveriş siteleri. Aşkın arkadaşımız da Deveyükü sitesinden sipariş etmiş. Fakat ödemeyi yapmadığı için bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Hoş, yapsa da iade edilirdi zaten. Dolandırıcı değil adamlar. :)

Uzun zamandır forumda adı geçen bir bisiklet. Gerek Tiagra, gerekse de Apex olanı çok konuşuluyor ve tavsiye ediliyor. Stok sıkıntısı olduğu da biliniyor durum böyle olunca. Deveyükü ile konuşursa, beklemesine gerek kalmadan çözülecektir.

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ahmetcan44
Bence 1 tane felan kaldıysa başkasına mahal vermeden ben alayım derdinde :D
Ben geçen ayın 22 sinde sipariş verdim, fabrikada ay sonu üretim başlayacak dediler, 2 gün önce fabrikadan üretimin olmadığını uzun sürede olmayacağını duyunca iptal ettim :D

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
@ahmetcan44

Ahmet hocam bakın şöyle söyleyeyim deveyükü.com ile e-mail yoluyla görüşme yoluna gittim çünkü telefon numarası 0850 ile başlıyor . 0850 ile başlayan numaraları aramak-görüşmek dakikası 19 tl . Bu yüzden e-mail yoluyla irtibata geçtim cevap bekliyorum .

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Aşkın Şentürk

Telefon numarası konusunda yanlışınız var, dakikası 19 tl değil:D en azından bende tl gitmemişti :D

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
@Musa S.
yok 19 tl değilmiş 14,59 kuruşmuş. Yanlış okuduğum için aramaya korkmuşum :D

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
Güle güle kullanın keyifli sürüşler...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
0850'li numaralar, Tellcom Superonline altyapısını kullanan şahıs ve kurumlara ait oluyor. Yani sabit numara bildiğiniz. Bu durumda yarın netleşecektir her şey diye düşünüyorum. :)

Satılmadıysa aşağıdaki ilanı öneriyorum:

(link)

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
@ahmetcan44

Hocam kadro bana uygun ancak ayni urunun sifirini 1640 liraya gorup ikinci eline 1450 vermek zor geliyor bana

BF Okuru

Üye
Tepki
2
1640 lira derken? Olmayan ürün için o şekilde düşünmek yersiz Aşkın dostum. :) Şimdi sıfırı satılıyor olsa, 2000 lira. Pazarlıkla 1800 desen, yine de 1450 iyi fiyat. Forma da 40-50 lira eder nereden baksan.

Tabi tercih senin. Beklerim dersen elbette sorun yok. Fakat yaz dönemini de fazla bekleyerek geçirmemek lazım. :)

mert temiz

Üye
Tepki
26
Bisiklet
Salcano
@Aşkın Şentürk

ne yaptın dostum uzayı arasan o kadar tutmaz :) geçen ay hepsiburada superonline ile 3-4 defa toplam 10 dk konuşmuşumdur. 30 lira civarı geldi ev faturası buna normal görüşmelerimizde dahil. :D

bisikletin hayırlı olsun inşallah tez zamanda sana ulaşır.

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
deveyükü sitesinden bir arkadaş alışveriş yapacaktı. ancak derin araştırmalar sonucu salcanonun bu modelinin dünya üzerinde kalmadığını öğrenmiştik. :) deveyükünü aradığımızda da salcanolar hep oluyor dediler. ama yok işte. şimdiki durumu bilmiyorum gerçi.

en sevindiğim nokta, kapıda ödeme seçeneğini seçmiş olmanız. böylelikle ürün yoksa, paranızı geri almak için bi ton uğraş vermeyeceksiniz.

• Beğen
Tepkiler: Ogulcandaan

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
@Tuncay Üner
Bende ellerinde bitmis olmasindan korktugum icin kapida odeme tercih ettim. Bilgi de istiycem salcano dan ve deveyuku nden uretim ile ilgili ;)