Sizce hangi bisiklet?

Tepki
46
@Bisikleti Seven Uye
Bende bu bütçeyle bisiklet bakıyorum. İkinci el düzgün bir bisiklet bulamazsam kipadan transval marka bisiklet alıcam sanırım. Geçenlerde baktığımda gayet hafif bir bisikletti ancak üzerindeki malzemeler kalitesiz

Scudo
Tepki
49
İsim
Doğukan Ersöz
Bisiklet
b'Twin
Cyclocross tip bisikletler hem şehir içi hem uzun yol hem de performans açısından isteklerinize cevap verebilen bisikletlerdir.

DKN

Daimi Üye
Tepki
148
İsim
Doğu kan
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
her bisiklet gider. bisiklet aşktır

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
@BabekDesign eğer biraz daha bütçeyi attırsanız (bütçeyi arttırmanız için beklemeniz gerrkse bile) bence bekleyin arttırın. Canyon roadlite al 5.0 yada endurace al 5.0 yada 6.0 bence epey yol kat etmenizi sağlar ve size kalite hissi sağlar. Almanyada canyon nasıl görünür bilmem ama ben 7 ay sabredip kenme ömürlük arkadaşım olarak göreceğim bir canyom tercih edeceğim.

• Beğen
Tepkiler: BabekDesign

Kafaikiteker

Aktif Üye
Tepki
340
Bisiklet
Merida
@DKN bisiklet aşktır zaten, Şuan burda yazıyorsak bizi bu çatı altında toplayan ortak noktamız var oda bisiklet. @Bisikleti Seven Uye bencede biraz bekleyiniz bütçenizi geliştiirip almanız sizin için çok iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: DKN
Tepki
40
İsim
Babek
Bisiklet
Giant
@Osman Tuğrul
öneriniz için teşekkürler, bisiklet fena bir şey gerçekten de, ama bütçemin neredeyse 2 katı olduğu için malesef alamam onu. 4-5 ay beklemem gerekecek onu almak için, tabi o da garanti değil.

Tepki
40
İsim
Babek
Bisiklet
Giant
bir şey kafama takıldı. 29" mtb ile 26" mtb arasında sürüş farkı vardır bence, ama bu fark nedir?

bir de fuji traverse isimli bisikletler var. bu markayı bir çok forumda gördüm, kullanan veya fikri olan var mı fuji hakkında?

Tepki
40
İsim
Babek
Bisiklet
Giant
arkadaslar, LEADERFOX TOSCANA isimli acera - deore setli bisiklet buldum. Fiyati da makul bence - 430 euro. Yakin zamanda deneme sansim olacak. Ama ondan once sizin de fikirlerinizi almak istedim. Linkini asagida veriyorum

(link)

engin444

Üye
Tepki
40
Tabii bu olursa daha da iyi olur bence.
  • VSF-FAHRRADMANUFAKTUR T-50 SPORT SHIMANO ACERA - 2016 - 28 ZOLL - DIAMANT
Aslında Leaderfox hakkında bilgim yok, ama araştırınca aynı sitede şöyle bir seçenek de var. Hem de 400 euro. Kalan parayla kask vesaire alınabilir. Bence deneyip almak en mantıklısı.
  • GIANT ROAM 3 - 2015 - 28 ZOLL - DIAMANT

• Beğen

musa t3m1z

Üye
Tepki
20
İsim
musa
Bisiklet
b'Twin
baküden selamlar

ben kullanmadım fakat size trek fx serisini öneririm gördüğüm bisikletler arasında o kadar dinamik bir tasarıma sahip bisiklet görmedim sanki al beni sür hız rekoru yap diyor

Tepki
40
İsim
Babek
Bisiklet
Giant
@musa t3m1z
Salam gardaş :)trek fx serisini begeniyorum ama fiyati biraz pahali benim icin. Ustelik onu aldiktan sonra isikti, dayakti, camurluktu filan derken fiyati biraz da artiyor :)

@engin444

malesef o kadar butcem yok

@engin444

Giant Roam 3 beni de baya cezbediyor. Yakinlarda onu deneyebilcegim dukkan, bayi filan bulamadigim icin denemeden siparis vermekte istemiyorum acikcasi

Tepki
40
İsim
Babek
Bisiklet
Giant
arkadaslar, bir cok bisikleti karsilastirdiktan sonra kendimce boyle bir liste yaptim:
1) Kalkhoff Blackwood - 350 euro acera, 16,8kg
2) Serious Cedar - 350 euro alivio, 13,3kg
3) Giant Roam 3 - 400 euro acera, 13.5kg
4) Giant Escape City - 550 euro altus, 12,5kg

Kalkhoffu acikcasi fiyatina ve tam donanimina gore 1-ci siraya koydum, Serious Cedar hem fiyati, hem de alivio'suna gore, Roam 3 markasina, fiyatina(ancak onu alirsam arti olarak fener, dayak, camurluk almam da gerekecek ki, hepsine 50 euro diyelim, toplamda 450 euro) ve gorunusune gore, Escape City ise tam donanimli olmasina ragmen cok hafif olmasi, gorunusu ilebeni cezp ediyor. Ilk iki marka pekte populer degil, ama fiyatlari gercekten guzel.
Bu arada, agirligin fazla olmasi performansa kisa sureli suruslerde engel teskil eder mi? Bisikleti universiteye gitmek, bazen de sehir ici turlamak icin kullanicam.

Tepki
40
İsim
Babek
Bisiklet
Giant
@Angel
Radon markasi hakkinda hicbir bilgim yok. Guvenilir midir, kaliteli midir? Kullandiniz mi daha once?

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
@BabekDesign
ben kullanmadım ama kalitelidir bence. zaten kadrosu dışındaki parçalar her markanın kullandığı markalardan.

• Beğen