Sivas

Scudo

gurbetci

Üye
Tepki
5
@hakan58

merhaba hakan bende almanyada yasiyor ve ayni zamanda sivasliyim.seninle tanismak isterdim nerde yasiyorsun almanyanin ich wohne aus köln und dir.esim ve arkadaslarla birlikte sürekli burada tur düzenliyoruz.ben 28 yasindayim umarim yaslarimizda uygundur. bizler yol bisikleti kullaniyoruz ya sen.arkadasim umarim tanisir sivasa birlikte gitme imkani buluruz.ama sivasta bu sporu yapabilecegimizi sanmiyorum.bu sene haziranda oradaydik.esimle kücük bir sivas turuna ciktik cikmaz olaydik. insanlarin giyminden dolayi elestirileri tacizleri anlatilir gibi degil.orada kesinlikle birak tayt giymeyi kisa pantolon dahi giyemezsin. tanismak istersen cevabini bekliyorum.hoscakal

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
468
Bisiklet
Scott
ya arkadaş başkalarını seçiminden tercihinden dolayı eleştiren ne kadar problemli bir toplumuz biz böyle
gurbetci arkadas eğitim şart buralar maalesef böyle

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Dostlar aramıza hoşgeldiniz.Ben Sivaslıyım.Kapadokya da ürgüp'te ikamet ediyorum.Memleketim tutucudur haklısınız.Pes etmeyin.

'''06-12-2006 Bugün yiğenlerim DİLAY ve DYLAN dünyaya meraba dedi.'''

gurbetci

Üye
Tepki
5
merhaba candede.öncelikle gözünüz aydin olsun allah anali babali büyütsün .ben bu sitede yeniyim bisiklet merakimdan ve türkiyedeki bisiklet faaliyetleriden haberdar olmak icin yeni üye oldum.sizinle tanistigima inanin cok sevindim.nede olsa hemserimizi tanidim burda.tavsiyeniz icin tesekkürler hoscakalin

• Beğen
Tepkiler: candede

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@abdurrahman

Meraba Abdurrahman arkadaş,aramıza hoşgeldin.Ben sivaslıyım.Ürgüp'te oturuyorum.İyi ve güzel sohpetler geçirmeni diliyorum.

'''Sihirli kelime:Sevmek sevmek sevmek ve yine sevmek.'''

gurbetci

Üye
Tepki
5
@abdurrahman

merhaba abdurrahman bey.bende sivasliyim ama yurtdisinda kaliyorum.inanin bende tanismak isterim sizinle.ismim emirhan 28 yasindayim sporun hemem hemen her daliyla ugrasmayi severim.buradada kücük bir spor salonu isletmeciligi yapiyorum esimle birliktekickbox antrenörlügü yapiyorum ama bisiklet sporunu daha cok seviyorum.bu sporu esim sayesinde cok sevdim burada sürekli arkadaslarla cesitli turlar düzenliyoruz.tabi gönlümüzde türkiye arzusu var.isterdimki vatanimda bu faaliyetleri yapayim .her nedense bir türlü kimseleri bulupta gerceklestirmek yeni dostluklar edinmek nasip olmadi. hayirlisi olsun umarim ileride tanisma firsatimiz olur hoscakalin.

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Evet Sivas tutucu bir yerdir ama güzel doğa hazinelerine de sahiptir, orada olup da keşfetmek var.

afakanpejo

Üye
Tepki
0
Sivastaki bisikletçiler burda toplansın. tanışalım. Ben atakan. Üniversitede öğrencilik yapıyorum. Az kaldı örtmen olacam.

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Benim anne tarafım Sivaslı.. Annem Sivas Merkez Ece Mahallesinden.. Yerliyurt ailesinden..

Hoş geldin Atakan..

klavyem3

Aktif Üye
Tepki
16
biri sivas lı mı aradı.
ama sivas ta deiğilim malesef uyar mı sana.

airwolf045

Üye
Tepki
3
VALLA SİVAS NASI OLUR BİLMEM DE ŞARKIŞLADAYIM BEN GARDAAAAAAAAAAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ...................:D YAKINDA BİSİKLET EKİBİNİ TOPLİCAM ,EĞER BAŞARABİLİRSEM Bİ TUR MUR DÜZENLERİZ.......

• Beğen
Tepkiler: E-mr-E

hpeker58

Üye
Tepki
41
bende sivaslıyım.gemerek sizir da oturuyorum.yazın kasabamızda bisiklete biniyorum.ama yanımda kimse olmadığı için pek zevkli olmuyor.sizirda cross yapılacak çok güzel yerleri var.selale inişi çok güzel hizli ve keskin viraşlarda ilelemel çok güzel oluyor.

gurbetci

Üye
Tepki
5
@afakanpejo

merhaba kardes adim emirhan bende sivasliyim ama yurtdisinda yasiyorum türkiyeye senede bir defa gelebiliyorum bu sene insallah haziran ayinda sivasta olacagim eger sende orda olursan görüsürüz kendine iyi bak

mertczm

Üye
Tepki
0
merhabalar
ben mert bende sivaslıyım, sivasta yaşıyorumm.Siz hangi bölümde okuyorsunuz

avcihancan

Üye
Tepki
0
@hpeker58

Merhaba hpeker58,
ben de aslen Eğerci'liyim, komşuyuz yani, ortaokul yıllarında peker soyisimli arkadaşlarım vardı Sızır'dan, eskiden çok giderdim sızır'a, lise yıllarında yazları nişan düğün vs müzik işleri ile uğraşıyordum.
yaklaşık on yıldır Eğerci ye sadece izinlerde bayramlarda falan gidiyorum, şu an Ankara da yaşıyorum. Kayseri den kasabaya ordan da yayla turuna çıkmayı düşünüyorum hatta Ankara'dan da başlamayı düşünmüyor değilim tura, izin dönemim belli olunca yine mesajlaşırız,

Diğer sivas'lı arkadaşlarım; fırsatımız olursa sizlerlede tanışmak isterim, sivas merkezde ve ilçelerinde çok güzel yerler var. Güzel bi grup oluşturup uzun bir tur yapabiliriz. Dileyen arkadaşlar özel mesaj veya mail yoluyla bana ulaşabilir... görüşmek üzere...

SNkaraoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
233
Konu biraz tarihe karışmış ama yazıyım. SİVASLIYIM sivasta yaşıyorum!