Sivas

tekteker

Forum Demirbaşı
Tepki
125
İsim
Volkan
arkadaşlar ara ara belirtirim burdada sabitliyeyim ben de SİVAS lıyım;)

2004-2006 yıllarında smyo okudum. ünversiteye başlarken bisikletimide götürmüştüm

okulun bitiimine yakın bisikletim çalındı toprağımda kaldı helali hoş olsun çalınmasa iiyi olurdu ama :D yine hakkım helal olsun :D

istasyon cad. desin de tekteker yapardım kongre binasının yanındaki alanda falan hey gidi

hemşolarımşla tanışmak isterim

bi defa otogara yaklaşırken o civarda bi gurup bisikletçi görmüştüm 15 kişi

civarında yol bisikleti ağırlıklıydı sanırım.

o arkadaşlarıforumda görmek güzel olurdu

Scudo

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
446
Bisiklet
Marin
merhabalar Arkadaşlar ben de sivaslıyım en azından kütüğüm sivas koyulhisar küplüceye kayıtlı..:p :p hiç göremesemde memleketimi..:( .ama olsun:cool: arkadaşlarla tanışmak isterim bende.. .

• Beğen
Tepkiler: ZaRaKi

gurbetci

Üye
Tepki
5
arkadaslar burada hemserilerle bulusmak cok güzel. egerki tanismak isteyen arkadasim varsa mesajini beklerim yaz aylarinda sivasta güzel bir grup olusturup memleketin her kösesini pedallariz.ben ve esim haziriz suan sivastayim iki hafta kadar daha burdayim.daha sonra iznim bitiyo.ve ayrica sizlere bir sorum var sivasta bisiklet kullanirken spor giyim sorun olurmu yakin cevrem öyle diyor ama siz daha iyi bilirsiniz

tekteker

Forum Demirbaşı
Tepki
125
İsim
Volkan
@gurbetci

valla sivasda 2 sene yaşadım. kim gelipde karışak ki diyesim geliyo ama orası sivas belli olmaz. siz yinede tayt üstüne kapri short falan giyin.

mazallah biri kibrit çakar falan

blackheart

Üye
Tepki
1
selam beyler bende mersinde oturuyorum.Sivaslıyım. freestyler la bayağıdır ilgileniyorum.inşallah daha da ilerlicek herkese yolunda başarılar.

ben de bişey soracam bu salcano evil-b ler freestyler için uygun mu salcano almayı düşünüyom .bi yardımcı olun .

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
oooo ii ii forumumuzda da bayağı Sivas'lı varmış ben 1-2 tanedir zannediordum.
Yalnız değilim :D
Başka yerlerede yazmıştımda Sivas'a bisikletle (veya bisikletsiz) gelenlere kapım açık.
Elimden geldiğince Sivas'ı tanıtmak gezdirmek isterim.
Siz yeter ki bana ulaşın tabii isterseniz...
matrixod@hotmail.com

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Forumdaki Sivaslılar size sesleniyorum.
Biz niye hiç toplanıp bir araya gelmiyoruz.Bana ulaşın geziler düzenleyelim sıcak çermiğe, soğuk çermiğe doğru gidelim.Veya siz bi istikamet belirleyin o tarafa doğru gidelim...

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Evet öle Sivas'taki Sivaslı sayısı çok az...
Milletvekili sayımız bile 5'e düştü

• Beğen
Tepkiler: Onur Daş

e_komz

Aktif Üye
Tepki
40
arkadaşlar ben zaman zaman sivasa geliyorum, burada (elazığ) olmadığı için soruyorum, sivasta kaliteli bisiklet ve malzemelerini satan bir yer var mı? varsa internet adresini veya mağaza adresini verirseniz sevinirim.

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Ben de Sivas 'lıyım.Gemerek Akçaşar köyü.İzmir'de oturuyorum.Uzun zamandır gitmedim Sİvas'a.Forumdaki arkadaşlarla görüşmek dileğiyle...

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Evet sivaslılar konumuzu boş bırakmayalım lütfen.

SNkaraoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
233
Konu bos kalmasın aman.. Belki benim gibi birileri cıkar, kendimi cok yalnnız hissediyodum :)

SNkaraoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
233
Bir de; sıcak cermik, çimento fab. falan bir yere kadar. İniş yapabileceğimiz bir rota bulsak cok güzel olur.. Belki kardeşlerin oralarda yol dışında inilecek biryerler vardır, ormanın içinden falan..

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Bencede... Hali hazırda bile İstanbulda'ki bisikletçi arkadaşlarımın sayısı bile burdakinden fazla...

• Beğen

SNkaraoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
233
Konunun aşağılara düşmesine gönlüm razı olmuyor.. belki birileri görür diye canlı tutmak istiyorum.. :)

• Beğen