Sivas

Tepki
1
Çok teşekkürler değerli yorumlarınız için carraro big 929 aldım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Scudo

Safa Arslaner

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Mükemmel hız tebrikler, ben çok uzun süre düşünmüştüm :)

Tepki
1
Bisiklet
Kron
Ben sİvastan hulusİ baygin. 17 yaŞindayim. Bİsİkletİmle antrenmanlarim ortalama gÜnlÜk 15-20 kİlometre arasi deĞİŞİyor. Uzun yola Çikmayi dÜŞÜnÜyorum.yardimci olursaniz sevİnİrİm.

Tepki
10
Bisiklet
Carraro
sivasta biz 4-5 kişi sürüyoruz genelde , benim şu an jantım kırıldıgı ıcın cıkamıyorum ama dıger 2 arkadas suruyor. 29' jant bulmak zor

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Ben de uzun yola gitmeyi sevenlerdenim. Nereye gitmeyi istiyorsan ya da ne düşünüyorsan yardım etmeye çalışırım.

Tepki
1
Bisiklet
Beldeyama
Merhaba arkadaşlar ben bu bayramda 10-15 günlüğüne memlekete geliyorum ve bu sürede sivasda turlamak istiyorum eğer fırsatınız varsa beraber süreriz bana rehberlik edersiniz :D
Birde size bir sorum olacak ben bisikletimi getirmeyeceğim oradan kiralayacağım şurayı buldum (link) sizce nasıldır bura günlüğü 10 tl mış sizin bildiğiniz başka kiralayan yerler varmı?

Emralma

Üye
Tepki
7
Bisiklet
Sedona
arkadaşlar selam bende kurban bayramının sonuna kadar sivasta olacağım. ferhat bostan mahallesindeyim turlara bende katılmak istiyorum. banada haber verrseniz bende sizlere katılabilirim.

Emralma

Üye
Tepki
7
Bisiklet
Sedona
@tuncer bayık

hocam selamlar bende svastayım bisikletm pazartesi günü kargo ile gelicek. uzun tur palnlıyorum bende kayseri yada tokat yada traking olabilir.

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
10 sene olmuş aşağı yukarı foruma üye olalı heralde ,herkese selamlar sivasdan dostlar ,10 sene önce istanbuldaydım bugün sivastayız :) sivasdan arkadaşlarla da tanışalım kaynaşalım

iogee

Daimi Üye
Tepki
410
İsim
iogee
Bisiklet
Focus
@no_name

2013 haziranda iş için Sivas ta 1 ay kaldım. Bence bisiklet için güzel yer. Ayrıca sabahları yol bisikletli tempolu antrenman yapanları görüyordum. :)

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@no_name -Hoşgeldin gardaş. -İşin gücün rast gitsin yiğidim. :) Bu gibi cümleler Sivasta kullanılıyor. Aman esnaftan duyarsanız şaşırmayın. Sivasa hosgeldınız.Abım de Cumhurıyet Üniversitesınde okuyor. Gezecek kısılerı Facebook uzerınden daha kolay bulursunuz. Benım ıcınde etlı ekmek yıyın. Allah'a emanet olun .

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
:)= atatürk uni erzurum da buradaki cumhuriyet üniversitesi yine de sağolasın :))

EmreDurmaz

Üye
Tepki
51
İsim
Emredurmaz91
Bisiklet
Focus
Istanbuldan memleketim Sivasa ve size selamlar :) Gitmesem de gormesem de

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
Eyvallah herkese teşekkürler 10 sene önce istanbulda 24 yaşındaydık ve sürüyorduk tabii forumda da aktiftik,10 sene sonra kafaya dank eden ilk şey bu sigara beni kaç sene daha yaşatır,hiçbirşey bıraktıramadı şimdiye kadar bisikletten başka :)

Bende tekrar eski silahımı çekme kararı aldım :))

hufucu

Aktif Üye
Tepki
59
İsim
kaan
Bisiklet
Sedona
Sivas da bir bisiklet takımı olması lazım sanırım Sivas GMSK idi ismi.İsim değişmiş olabilir ama kişiler kesinlikle aynıdır.Bayan takımı olan nadir klüplerden.

@no_name Bende bisikleti aldığım ilk gün sigarayı bırakma kararı aldım tam iki hafta oldu bırakalı :)

• Beğen
Tepkiler: no_name

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
Valla onlar sağlam antrenman yapıyorlardı hatta günlük 50-50 =100 km gibi antrenmanları vardı . Arabayla da devamlı görüyordum da artık emektar a pek binmeyi düşünmüyorum çoluk çocuğu getir görür haricinde :)

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
3 sene olmuş canlandıralım konuyu yahu varmı hareket memleket de kimler buluşuyor kimler gezi düzenliyor?