Sivas

onurcan tokuş

Daimi Üye
Başlık
10
Tepki
245
Bisiklet
Scott
Belli olmuyor. Perşembe akşamları üniversiteye gidiyoruz sadece . Diğer zamanlarda belli bir rota yok. Sivas'ta gezilmedik gidilmedik yer bırakmadık...

sinan hüner

Aktif Üye
Başlık
8
Tepki
46
bisikletimi aldım sonunda :) sivasta tur yapan arkadaşlar varsa özelden mesaj atabilir turlara katılmayı sabırsızlıkla bekliyorum :)

42FY

Daimi Üye
Başlık
11
Tepki
187
O halde tekrar görme ıhtımalım var.
Bu sefer seslenırım;)

Başlık
1
Tepki
0
bende bu dün akşam salcano insomnia ile istasyonda turlarken perşembe akşamı bisikletçilerine katılıp gezdim. güzel bi gezi oldu her bisiklet sever arkadaşlara tavsiye ederim sivastaki en güzel etkinliklerden birisi denebilir :D ömer ve turan'a ve diğer arkadaşlara bize eşlik ettikleri için teşekkür ederim :)

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Başlık
29
Tepki
307
Turgay, Kerim, Onurcan, Faruk ve diğer potansiyel biniciler ! Yaz geldi haydi, sezonu açmadınız mı daha ?

Başlık
1
Tepki
0
burda yorum yazan herkes hergün kongre binasının bahçesinde buluşssa güzel bi gezi olur ben hergün bisikletle kongre binasının önünden geçiyorum ama kimse olmuyor.bugün paşabahçeye gittim

sinan hüner

Aktif Üye
Başlık
8
Tepki
46
Hangi günler ve saatlerde tur yaptığınızı söylerseniz ben de katılmak isterim. Bisikletimi aldım.

Başlık
1
Tepki
0
perşembe günleri genelde kongre binasının bahçesinde oluyorlar ama yinede belli olmuyor ..facebooktaki PAB (SİVAS) grubuna katılırsan daha açıklayıcı olur
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Başlık
29
Tepki
307
Şehir merkezinden uzak (Sivas dç -25 km) olmasam kesin dediğini yaparım. Ama taşınırsam söz :) Bununla birlikte haftada bir bisikletle Sivas merkez yapmaya çalışacağım.Açılmam lazım,çok hamlaşdım. (Her hafta sonu arabayla zaten geliyorum) Tanışırsak kısa şehirlerarası turlar düzenleyebiliriz. Geçen sene sadece Şarkışladaki baraja git+gel+bir gece çadır yapmıştım. 60+60 km. Bir de sıcak Çermik git+gel , o da 60+60km gibi. Bu sene bunu arttırmam lazım. Geçen senelerde 120+120 ler yapıyordum hafta sonları sık sık. Sana da uyarsa yolları paylaşırız. :in:

Başlık
8
Tepki
10
Bisiklet
Carraro
Üni.de öğrenciyim ben de. İnş. seneye ki eğitim öğretim başlangıcında sedonam ile aranıza katılacağım :)

Başlık
8
Tepki
10
Bisiklet
Carraro
Seneye inşallah aranızda olucam bu sene bisikletimi alamadım diğer hobi olan fotoğrafçılık sebebi ile ama seneye sizlerleyim :)

Başlık
4
Tepki
4
Bisiklet
Salcano
Bende sivastan araniza katiliyorum yasim 15 arkadaslar uygun zamanlarinda tur duzenleyebiliriz .

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Başlık
29
Tepki
307
Doğu Karadeniz turuna gitmeyi düşünüyorum. Rize(Ayder yaylası)-Samsun.30 haziran-7 temmuz veya 28 temmuz-4 ağustos . Yalnız tur yapmayı sevmiyorum. Gelmek isteyen olursa haberleşelim.

Başlık
0
Tepki
0
Bisiklet
Beldeyama
Bu bir hastalik oyle oldugunu dusunuyorum saatlerce bisiklete bakmak :) eskilerden gidiyorum beldesan nova ve model yilini bilmedigim xb3 klasik her seyi ile orjinal binmeye kiyamiyorum.. Ayri bir heyecan ayri bir zevk.. Bisiklet sever dostlara saygilar...

Başlık
1
Tepki
2
Bisiklet
Carraro
Öncelikle merhaba arkadaşlar :) İsmim, Doğukan. Sivasta oturuyorum. 16 Yaşındayım. Herkes gibi benimde küçükken 3 tekerlekli bir bisikletim vardı :utn: Sonra 2 tane bisiklet aldım kendime ilki salcano marka orta-küçük boy bir bisiklet vitessiz :) 10-11 yaşlarında ne hız yapardım onunla :D Sonra 13 yaşımda Jaguar marka hangi modeli olduğunu bilmiyorum :D Bir bisikletim oldu. İnanılmaz ağır 18 vites bisiklet :D Birde vitesi durmadan arızalanıyordu hep 6daydı vitesi :D 6-12-18 kombinasyonlarını kullanabiliyordum bi tek :D Düz,yokuş demeden hep 6 da kullandım bisikleti ne ağrılar giriyordu bacaklarıma ama insan inmekte istemiyor işte :D yaş oldu 16 :) Artık iyi bir bisiklete binmem gerektiğini düşünerek aslında daha yeni araştırmalara başladım ama olsun :D İlk bisiklet için bütçem 600 tl :) Aklımda hiç bir model yok :D Sanırım bu konuda önerilerinize ihtiyacım var :) Ayrıca kask seçimindede ( gözlük almayı düşünmüyorum gözlüklüyüm çünkü :) ). Neyse durum bundan ibaret işte şimdiden Memnun oldum :)

Tolga Can

Daimi Üye
Başlık
13
Tepki
133
Bisiklet
Salcano
Hoşgeldin Doğukan ;
Bizim zamanımızda senin ki gibi bir imkan yoktu.
şimdi her şey elinin altında, çeşit çeşit, acele etme, ihtiyaçların doğrultusunda haraket et.
Öncelikle istediğin tarza karar ver. Sonra o tarzın modellerini sırala, en iyilerini kıyasla, tavsiyelere ve yorumlara kulak ver.
Herkesden ve herşeyden önce içine sinsin. Seni tamamlasın. :in:

Başlık
1
Tepki
2
Bisiklet
Carraro
@Tolga Can

Hoşbulduk, Tolga abi. Evet her şey artık elimizin altında doğru, fakat bu bizi birazcık tembelleştiriyor. :) Aklımda mtb tarzı bisikletler var malum Sivas yolları :D Aklımdaki bütçeme uygun en iyi üç model, Sedona 701 ( buna biraz soğuğum 711 falan olsa neysede 701 almam galiba ) Carraro Force 500 ( buna biraz sıcağım :) ) Carraro Grunge 419 ( Bu modeli dün sahur vakti araştırırken gördüm verilen parayı tamamen hakeden bir bisiklet olduğu söyleniyor. Dolayısıyla bu modele daha sıcağım :) )

İyi forumlar, İyi pedallamalar.

Yukarı Alt