Sivas

Kayıt
23 Eylül 2016
Başlık
3
Mesaj
37
Tepki
18
Yaş
39
Şehir
ankara
İsim
hacışerif
Bisiklet
Canyon
Şarkışla da idim geçen yıla kadar ama artık gemerekteyim
 

mmakif

Aktif Üye
Kayıt
2 Haziran 2017
Başlık
0
Mesaj
150
Tepki
336
Yaş
21
Şehir
Sivas
İsim
Mehmet Akif
Bisiklet
Ümit
Ben de Sivastayım merkezde öğrenci ... Yakınlardaysak bisiler yapılabilir oluşturulabilir kafalar , programlar uyuyorsa En azından bi grup yapılıp birbirmizden haberimiz olabilir. :) Facede Sivas Bisiklet Grubu var aslında ama hepsi mtb sürüyor uzun yol yapıyorlar mı bilmiyorum 40km üstü için diyorum yani :rolleyes: 2-3 aya da yani yeni sezona yol yarışla başlayacağım ben de şu an yaz gelmesini bekliyorum sonra ist.da yeni bisikletime kavuşucam inş. :p

Sivasta yol bisikleti grubu var da ben bilmiyorsam bi el etse iyi olur vala
 
  • Beğen
Tepkiler: anlern58

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Kayıt
3 Nisan 2018
Başlık
22
Mesaj
980
Tepki
2.508
Yaş
43
Şehir
İstanbul
İsim
Burak
Bisiklet
Carraro
Sivasta olmayan bir Sivaslıyım, Sivastakinden daha çok Sivaslının olduğu İstanbul'da. Zaten burada doğduğum büyüdüğüm için severim burayı laf etmem ettirmem de İstanbul'a. Özümüz Sivaslıdır, inkar etmeyiz lakin gel deseler de gitmeyiz :)

Sivas ellerinde saz mı çalınır, ne yapılır hiç bir fikrim yok. Otel yanmış birileri ölmüş sonrada duydum bildim. Sivasın Kangalı meşhur hastasıyım severim, öperim bile çok severim. Ama gel gör ki Sivaslı olamayan Sivas kanı taşıyan biriyim, Sivası bilmem ama babamı dedemi bilirim, . Onlar Sivaslıymış. Evet, ..ymış.
 
Yukarı Alt