Site gidişatı, bilgilendirme ve yenilikler hakkında önemli açıklamalar.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kesinlikle ve en büyük beklentim sosyal ağlarda'ki gibi engelleme adamı engelliyoruz yine mesajları okuyabiliyor yorum yapabiliyor en büyük eksik bence bu.ozaman ne gereksiz tartışma nede gereksiz kişiler birbiri ile direk polemiğe girmez.

Scudo

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
@Sefa

Çok iyi de oldu süper de oldu biliyon mu :D

Mehmet Can K.

Aktif Üye
Tepki
51
İsim
Mehmet
Bisiklet
b'Twin
Yorumlara ve konulara resim ekleme özelliği gelebilirse çok şahane olur doğru yere mi yazıyorum isteği bilemedim ama. Şu anda resimleri URL ile ekliyoruz facebook gibi direk bilgisayardan ekleme özelliği getirme imkanı var mı?

• Beğen
Tepkiler: Emrah Demirci

Mehmet Can K.

Aktif Üye
Tepki
51
İsim
Mehmet
Bisiklet
b'Twin
@Admin

Benim önerim olursa da çok da iyi olur bence elin tinypic'ine muhtaç kalmayız :D

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Alıntı bildirimleri, özelden gelen mesajlar ya da abone olunan konuların bildirmlerinin sayfayı yenilemeden gelmesi sağlanabilir mi? Kolay gelsin..

• Beğen
Tepkiler: Cem Berk Taşbaş

Umur Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
1.905
İsim
Bora
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkesin affına sığınarak bu bildirim konusunda araya girmek istiyorum ben de. İlk defa çevrimiçiyken özel mesaj aldım, tam o sırada bir başlığa mesaj yazıyordum ve "gelişmiş cevap" seçeneğine tıkladığımda "özel mesajı yeni pencerede açmak ister misin?" gibi bi pencere çıktı. Hayır dedim ve içinde bulunduğum sayfadan doğrudan özel mesaj sayfasına atladı. Sayfayı geri aldığım zaman yazmakta olduğum mesaj kaybolmuştu. Sanırım onu ben beceremedim, "yeni pencerede aç" mı demem gerekiyordu acaba bulunduğum sayfayı kaybetmemek için?

Bir de bildirim geldiğinde yukarıda "Bildirimleriniz" yazan kısma 2 kere tıklamadan ışığı sönmüyor. İlk tıklayışımda bildirimlerimin sayfasına yönlendirmesine rağmen yukarıda hala "Bildirimleriniz 2" şeklinde görünmeye devam ediyor. 2. kez tıkladığımda normale dönüyor. Bu durumu da sadece ben mi yaşıyorum meraktayım açıkçası.

Hemen düzeltme: Özel mesaj olayını çözdüm, şahsi sığırlığımdan kaynaklanıyormuş :)

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
Önümüzdeki günlerde bunu yapmayı düşünüyorum. İkinci el ilanlarında çok fazla grafik yükleniyor bunu kontrollü bir şekilde düşündüğüm için biraz zaman rica ediyoruz.

Hakan Beşikçi

Daimi Üye
Tepki
134
Foruma normal sürümde telefonla giriyorum yeni eklenen reklamlar okumayı zorlaştırıyor, reklamı yazının üstüne veya altına alırsanız iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: YüzSürKoş

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Profil resmi sağ tarafa geçmiş ve profil bilgileri kalkmış.

Üyenin yazmış olduğu mesaj miktarını görebilmek lazım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Aynı sıkıntı bende de var. Reklamın yerinden dolayı mobilden kullananlar mağdur oldu. Üyelik bilgileri görünmüyor, profil fotoğrafları sağa kaydı. İlgili yönetici arkadaşlar bu soruna bir çözüm bulabilir misiniz? Forumdan soğuttu beni sabahtan bu yana.

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
Responsive olmayan bir yerde responsive bir görünüm yapıp rahat kullanın diye yaptık temayı böyle. Ekran kendisini şimdi monitöre göre ayarlar. Masaüstünde normal görünürken, küçültükçe sıkışmaması için kendini otomatik düzenler. Tablet ve mobil görünümde devasal avatar görünmesi yer kaplar. Fazla üye detayı görünmesi de öyle bir durum sergiler. Avatar büyük görünse ne olur görünmese ne olur mesela? Sağda çıkmasından ne zarar gelecek? Mobil sürümde de durum bundan farksız. Mesaj alanı ne güzel cihazınıza tam sığmış bunun nesi kötü?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kullanıcılar şikayet ediyorsa demekki yeni yaptığınız tema eskisine göre tutmadı. Ben bunu ifade etmeye çalıştım. Arama çubuğu biraz büyüterek sürekli karşımıza çıkan "tavsiye" başlıklarının sayısını biraz azaltabiliriz.

Yılmaz Uyar

Forum Bağımlısı
Tepki
758
Sizin tema işinize karışıyor gibi olmak istemem ama şöyle bir tavsiyede bulunmak isterim: Örneğin: browser genişliği 480px kadar olan bölümde, postbit bölümündeki üye bilgilerini gizle seçeneği olabilir. Bu şekilde normal PC'lerde üye bilgileri detaylı görürken, 480px kadar olan ekranlarda üye detay bilgilerini gizlemiş oluruz. Şimdi ki durumda: normal ekran/PC kullanan üyeler için sadece üye adı ve avatar görünmesi (fakat bu dizaynda yaklaşık 50px gözükmesi bir avataj sağlamıyor, zaten kod içinden arkaplanda gerçek ebatda, üyenin avatarı 150px ise o ebat yükleniyor!) Bu dizaynda bütün boyutlar için üye bilgileri kapatılmış durumda ki, bu bilgiler bazen çok gerekli, tanımadığımız bir üyeyi; üye kayıt tarihi, mesajları, konuları, bölge/şehir, beğeni gibi kıstaslara bakarak ciddiye almak veya es geçmek tercihi kullanılır.

Ek: bunları işinize karışıyor gibi algılamayın, gaye sadece destek olmak.

• Beğen
Tepkiler: Sefa

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
Admin!!!

"Beğen" bağlantısını, eskiden olduğu gibi sol tarafa al. Beğen'e basıcam diye her seferinde elim ya "düzenle" ya da oradaki diğer butonlara kayıyor. Bir gün dalgınlığıma gelecek de yoktan yere milletin mesajını uçuracağım diye korkuyorum. :mad:

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
Daha önce bahsedilmiş olabilir belki ama, 2.el bölümünde resmen kayboluyoruz, bence her parça gidon,bogaz,sele,arka aktarıcı,aynakol gibi katogorilere ayrılsa arayan her istediğini bulabilir, boşa 150-200 sayfa hatim etmek zorunda kalmaz.

Birde abonesi olduğumuz konulardan silerken çok dikkatli, olmak lazım yanlışlıkla hepsi birden seçildimi, geriye dönüşü olmuyor, yönetime bu durumu geri getirme imkanınız varmı diye mesajda atsan, olur yada olmaz diye cevap bile yazma zahmetinde bulunmuyorlar.

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
Atdığınız mesaj gelen kutusunda, okunmamış mesajlarda ve bildirimlerde gözükmüyor. Yönetimden gelen mesajların başka bir yerimi var?, yoksa sizden çıkmış ama bana ulaşmamış olabilirmiki? Benim okuduğum yada okumadığımla ilgili bir bilgide vardır belki elinizde, okuduğum veya sildiğim bir mesajlada iftira atacakda değilim yani

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.