Shimano CLICK'R - Kilitli pedala yeni bir bakış

Türko

eski kullanıcı adı :1dost
Başlık
49
Tepki
2.926
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Tern
Bisiklet türü
Katlanır
@Aykut asil
ayakkabı ağır bir ayakkabı mı?

nrykvrk

Üye
Başlık
0
Tepki
1
İsim
nuray kıvrak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
ben de o ayakkabıdan aldım. biraz ağır evet.normal spor ayakkabıya göre haliyle daha ağır. 40numarada 400 gram. decatlonun gri spor ayakkabisi ile 43 numarada 200 gram. tam iki kat fark var. ki o ayakkabının aşırı hafif oldugunu düşünürsek çok da ağır gelmiyor aslında. ama çok kullanışlı. ilk deneyimim olcak. daha pedal alamadım. ilk deneyim için fazlasıyla iyi olacağını düşünüyorum. çünkü bazı şeylerin kıymetini, ürünün nasıl olduğunu kendimiz denememiz gerek diye düşündüm

bu arada t400 u normal ayakkabı ile kullanmak sorun yaratıyor mu? ben de bunu çok merak ediyorum. mesela hafta da 5 gün 1 km git gel yapmak için zor bir durum mu? ayağında hissetmeyenler oluyomuş. gerçekten öyle mi?

biri click model ile click ayakkabı kullanılmayınca ise yaramıyor denilmiş. sizin görüşünüz nedir? işe yarıyor mu sizce?
@Aykut asil

Son düzenleme:

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Başlık
14
Tepki
6.609
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@nrykvrk birçok kisiye tavsiye ettiğim pd t400 ile uzun zaman geçirdim. Normal ayakkabı giyince platformun anlamı kalmıyor çünkü ayakkabı tabanı pedalın metal yüzeyine temas ediyor. Ayakkabı olarak ilk ct41 kullandım, şimdi mt34 kullanıyorum; açma kapama konusunda fark yok.

• Beğen
Tepkiler: Gökay Akçay

nrykvrk

Üye
Başlık
0
Tepki
1
İsim
nuray kıvrak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Mustafa Zeybek
aslında tam sormak istediğim ayakkabının pedalin üst kısmına değmesi çok büyük bir sorun yaratıyor mu? çünkü staj için hastaneye gidip gelmek için kullanacağım. mt34 kullanmak gün içinde uygun olmaz..

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Başlık
14
Tepki
6.609
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Mesafenin uzunluğuna bağlı. Ben rahatsız edici buluyorum ama bir şekilde sürülebiliyor. Şu tip bir şey almak sorunu çözebilir.
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

nrykvrk

Üye
Başlık
0
Tepki
1
İsim
nuray kıvrak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Mustafa Zeybek
1km. git gel 2 km oluyor. platform da takılabiliyorsa çok sorun yok öyleyse. çünkü bu sefer olmazsa tekrardan pedal alacağım diye düşünmüştüm. eğer platform olursa çok da büyük sorun değil. çok teşekkür ederim yardımınız için

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Başlık
14
Tepki
6.609
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
O mesafe için hiç gerek yok. Günlük ayakkabınızla rahat rahat gider gelirsiniz. Rica ederim.

• Beğen
Tepkiler: Afyon35
Yukarı Alt