Shimano CLICK'R - Kilitli pedala yeni bir bakış

Cemil Dada

para todos todo nada para nosotros
Tepki
694
İsim
Cemil Dada
Bisiklet
Cube
@Aykut asil
Tabii dediğiniz gibi 18% gümrük vergisi, 19.95 € kargo ücretinden ayrı bir şey. Gıda ürünleri ve sıkıştırlmış gazlar hariç gümrüğe takılmaz siparişleriniz, DHL'le başlayıp PTT kargoyla tamamlanır, takip etmesi çok kolaydır.

Aldığınız pedal güzel zaten, aksın etrafına plastik bir platform yerleştirilmiş. Yeterli olacaktır, değiştirip XT pedal almanız gereksiz bir harcama olabilir.

@Desert Fox
Bir kez Schwalbe, bir kez de Continental lastik aldım Bike-Comp'tan daha düşük fiyat hiçbir sitede yoktu. Bu iki markanın da Almanya menşeili omasından kaynaklanıyor olabilir. Kargo ücretini biraz daha katlanılabilir kılmak (paylaşmak) için forumdan tanıdığınız kullanıcılarla iletişime geçip siparişlerinizi bir kişi adına ve tek adrese yönlendirebilirsiniz. Ben kimi konu başlıkları altında bu türden mesajlar paylaşılıp cevap bulduğunu gördüm forumda.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek
Scudo

Aykut kocaman

Aktif Üye
Tepki
83
Bisiklet
Mosso
(link)
shimano t 421 ile kombine etmek için bugun aldim firsattir.
160 tl shimano mt34 decatlonda arkadaşlar

Aldıgım ürünler bunnardır sormak istediklerniz varsa; cevaplarım
(link) selle italia c2
(link) selle italia c2
(link) t421 pedal, xlc elcik, shimano mt34
(link) T421 mt34

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.986
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Aykut asil
Hayırlı olsun. Xlc aero elcikler benim de düşündüğüm model. Hissiyatı nasıl? 55 lira verdiğime değecek mi?

Aykut kocaman

Aktif Üye
Tepki
83
Bisiklet
Mosso
59 tl erdoganlarda, pazar gunleri %23 indirim var nakite 44 tl ye geliyo sanırım,
benim bisiklet yazlıkta. altinolukta. kullanamadim ama yumuşak guzel ilh hissiyatim elim uyuşmayacak sanırım
(link)

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.986
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Aykut asil
Ben de oradan alacağım ama daha var almama. Sizin seçtiğiniz renk bisiklete güzel gider. Ben beyaz olanını alacağım. Bisiklet beyaz mavi, gidon mavi olunca elciğe beyaz renk katmak gerek. Beyaz elciğin kirlenmeyeceği, hem de ergonomik bir model. Teşekkürler :tskler:

Bu arada o pedallarla düşerim korkunuz olmasın. O kadar kolay çıkıyor ki anlatmam :)

Aykut kocaman

Aktif Üye
Tepki
83
Bisiklet
Mosso
ilk defa kullanacagim spd, o yuzden ClickR tercih ettim. Xt modelini alacaktim ama kalmamiş, erdoganlar t8000 bunun metal platformlusu daha saglam olsun dıye dedi kalan sistem aynı imiş ClickR sistemi xt ile aynı tek fark plastik kısım metalmiş

ayakkabıyıda ucuza buldum decatlonda 160tlye aldim shimano mt34, eskiyince bu ayakkabı ögrenebilirsem, profosyonel bir ayakkabı alırım dıye dusundum

(link)

Motorola

Daimi Üye
Tepki
271
İsim
Abdullah
Bisiklet
Cube
@Aykut asil

Ayakkabi 259.90tl. 160tl ye iyi almissiniz. Indirim mi vardi?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

özgür duygu

Forum Bağımlısı
Tepki
2.492
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hangi dekatlonda vardı acaba indirim?

Tepki
22
İsim
Cemal
Bisiklet
Carraro
Merhaba arkadaşlar, Shimano Pd-t400 pedal aldım ilk kez click'r pedal kullanacağım ayakkabısı da Shimano CT71L ayakkabıyı pedala takmadan önce pedalda bir ayar yapmak gerekiyor mu?

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@predator82d
Pedalın üzerinde kilitleme çıkarma gerginlik ayarı var.Onu minimuma getirirseniz takmak çıkarmak kolaylaşır.

• Beğen
Tepkiler: predator82d
Tepki
22
İsim
Cemal
Bisiklet
Carraro
@hamlet2006 Video için teşekkür ederim yalnız bir sorum daha var Shimano Pd-t400 pedalın her iki tarafında da + ve - işaretler var ikisinede mi aynı ayarı yapmak zorundayım, bir de t420 arasında ne fark var

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@predator82d T420 nin bir tarafı kilitli, bir tarafı düz platform pedal.İki tarafı da ayarlayın.

sLck

Üye
Tepki
56
İsim
Selçuk
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hamlet2006

@hamlet2006 Hocam merhaba,

Bende click'r pedal bakıyorum ama bu pedal için bir tarafı spd, diğer tarafı platformlu düz demiştiniz, videoda 2 tarafı da spd olarak gözüküyor.

(link) bu modele bakıyordum bende, bisiklete günlük kullanımlarla işe gidip/gelmek içinde kullanıyorum

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sLck
@sLck
Merhaba,
Videodaki T400 modeli.

@sLck
Ben M520 nin üzerine platform takıp kullanıyorum.YUrtdışı sitelerini araştırmanızı tavsiye ederim.Daha ucuza bulabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35

BF Okuru

Üye
Tepki
2
(link) bu modele bakıyordum bende, bisiklete günlük kullanımlarla işe gidip/gelmek içinde kullanıyorum
@sLck
T421 bir buçuk yıldır yol bisikletinde kullanıyorum. Çok büyük performans beklentiniz yoksa çok kullanışlı bir ürün, tavsiye ederim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.986
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Mustafa Zeybek
Click'r ile (400 modeli) 15000 kilometreyi aşkın mesafe yaptım, türlü türlü teknik tırmanış ve iniş yaptım, yapıyorum ve bir defa düşmedim. Pedalları sayısız taşa vurdum ve hala sorun yok. Sadece doğal olarak rulmanları bitti o kadar. Atlayıp hoplarken ayağın çıkması sorununu da aştım :D Hala tavsiye ederim. Müsait bir zamanda benimkileri de yenileyeceğim :)