Selçuk Üniversitesi

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
slm arkadaşım be 98 Selçuk mezunuyum iki haftada bir kampüsün önünden geçerim tabiki bisikletimle ve kampüslü arkadaşlar hey uzaylı geldi diyerek gülerler bende onlara tebessüm ederim 2000 yılından beri pedal çeviririm ekibimizin ismi colormanler sizin üniversiteli arkadaşlar bilir özellikle başkanınız Çağrı bey neyyse bizim ekibin özelliği az reklam ama artık full olarak formdayım umarım görüşürüz.

Scudo
Tepki
31
@brol

kardeşim o dedelerden biri benim dedemdi ve 70 yaşında bisiklet üzerinde vefat etti:( kendisi bisiklet yarışcısıymış hasan göcel google den araştırın

Hüseyin ARICAN

Forum Bağımlısı
Tepki
89
Merhaba arkadaşlar.Beş yıllık bir Selçuklu olarak aranıza katılmaktan mutluluk duyuyorum.

Hüseyin ARICAN
Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesi Dönem 4

Adsız123

….
Tepki
197
İsim
…..
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Bmx
Arkadaşlar, hazır hava güzelken bugün Bosna civarındaki arkadaşlarla küçük bir tur düzenlesek diyorum(Malum hava belli olmuyor). Kampüs veya Tansaş'da buluşabiliriz. Evet, kaç kişiyiz? (Tel: 0535 523 69 39)

Tepki
2
@mustafa-yapıcı

suan bi aktivite yok mustafa havalar ısınsın ama ben kendim cıkıyorum arazi :)

Adsız123

….
Tepki
197
İsim
…..
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Bmx
@Kendim

Geçenki teklifimi bugün için yineliyorum. Evet biraz geç oluyo ama önemli değil, akşama da kalabiliriz. geçen sefer forumdan kimse katılmamıştı. Umarım bu sefer öyle olmaz. İyi günler, iyi pedallamalar...

eyup ensar

Aktif Üye
Tepki
114
hem havalar bozuk hem sınav dönemi, ondan sonra da tatil başlıyor martta ancak katılırız. eğer bir tane twitter hesabı açılıp konya turları tek bir yerde yayınlansa daha güzel olur. tatil den sonra hemen başlarız. @Ender TURAN

• Beğen
Tepkiler: Adsız123

VolkanBaşar

Daimi Üye
Tepki
82
merhaba. turlar oldugu zaman facebook tan haber ediyoruz. selcuk üviversitesi bisiklet topluluğu adı altında bi grup var. oradan veya bu sayfalardan haberleşebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Adsız123

VolkanBaşar

Daimi Üye
Tepki
82
merhaba arkadaslar 20 şubat cumartesi günü saat 10.00 da takkeli dağ yolundan sille köyüne dogru bir bisiklet turu düsünüyorum. guzargah asfalt ve toprak karışımı. zorlayıcı yokuşlar olabilir. gelecek arkadaslar yiyecek getirse iyi olur. görüsmek üzere.
BULUŞMA YERI: anit alanı. tel:0554 7242633

VolkanBaşar

Daimi Üye
Tepki
82
merhaba arkadaslar. 27 şubat cumartesi günü realin arkasından manas yoluna, oradan ardıçli yükselen kasabasına dogru bir bisiklet gezisi planlıyoruz. orman ici toprak parkurlar var ama asfalt agirlikli bi güzergah. ciddi yokuslar var, zorlayıcı olabilir. gelecek arkadaslar mutlaka yiyecek getirsin. BULUŞMA YERLERI: saat 09.00 da anit alanı, yine bosnadan gelen arkadaslar 09.00 da tansas önünde buluşacak. iki ekip realde birleşecek. görüsmek üzere. tel: 0554 7242633

Adsız123

….
Tepki
197
İsim
…..
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Bmx
Tur gidiş dönüş kaç km olacak bilgi verirseniz sevinirim. Geçenki tura katılamamıştım, bir sorun olmazsa buna katılmak isterim.