Selçuk Üniversitesi

Erdem Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
184
akademi hastanesi karşısında pınarelli bisiklet var gittiğin zaman sana yardımcı olurlar

Scudo

eyup ensar

Aktif Üye
Tepki
114
arkadaşlar bende bisiklet alır almaz sizlerle gezilere katılmayı dilerim. ama öncelikle bisiklet almam için bana (link)yardımcı olursanız çok memnun olurum görüşmek dileğiyle... e-eyup_tr[at] hotmail adresini messenger a eklerseniz daha çabuk görüşebiliriz.

A

Adrenaturex

Misafir
arkadaslar konyada bmx bibnen tenıdıgınız varmı varsa ozelden gorusebiliriz

VolkanBaşar

Daimi Üye
Tepki
82
Arkadaşlar 27 Eylül 2009 pazar günü Kent Ormanına gıdıyoruz. Uzun mesafelı bır tur olcak - 80km gıdış gelış - katılmak ısteyen arkadaşlar saat 10:00 da Anıtta olsunlar.

VolkanBaşar

Daimi Üye
Tepki
82
Arkadaşlar 7 Ekım çarşamba gunu saat 12'de SDKM ' nde toplanıyoruz. Yılın bu ılk toplantısında yapacağımız gezılerı kararlaştıracağız. Işı olmayan arkadaşları beklerız.

• Beğen
Tepkiler: Erdem Yıldırım

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Eski bir Selçuk mezunu olarak hepinize selamlar. ( 1998 selçuk eğitim tarih )

bol gezi ve zevkli faaliyetler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Erdem Yıldırım

Erdem Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
184
@Soner Sarihan

demek ki böylesine gurur verici gezileri gerçekleştiren gelecekteki meslektaşımmış hem de benim okulumdan :)

Erdem Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
184
yarın yapılacak toplantıda olmaktan zevk duyacağım yapılacak geziler ve diğer etkinlikler burada şekilleneceği için aramıza yeni katılacak arkadaşları da bekliyoruz :)

VolkanBaşar

Daimi Üye
Tepki
82
17 ekim cumartesi günü saat 10.00 da anıtın önünde bulusuyoruz arkadaslar. kozağac parkına dogrü sürmeyi planlıyoruz. herkesi bekleriz.

mustafa-yapıcı

Aktif Üye
Tepki
83
ArkadaŞlar Bende Varim Bundan Sonraki Gezilerİnİze Karilmak İsterimmm Tabİki Araniza Alirsaniz Bizlerİİİİ

VolkanBaşar

Daimi Üye
Tepki
82
tabi ki mustafa her zaman bekleriz. cumartesi yapılan gezide yoktun sanırım. bundan sonra bekleriz

Necati Günüç

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Arkadaşlar elimde çok temiz kron xaos marka bisiklet vardır istediğim fiyat çok uygun... Bisikleti gören bilir Türkiyenin en temiz kron xaos u denile bilir almak isteyenler bana ulaşabilir ... Konyada oturuyorum... 05549633433

• Beğen
Tepkiler: seda ak

Adsız123

….
Tepki
197
İsim
…..
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Bmx
Arkadaşlar, yeni bi bisiklet toplamak üzereyim. Birleştirme işlemini Bosna yakınlarında yapabilecek işinin ehli bir bisikletçi var mı acaba? Yoksa Meram'daki Pınarelli Bisiklete götürmem mi gerek? Ayrıca bu birleştirme işi için ne kadar ücret talep ederler acaba? Toplandıktan sonra ben de aranıza katılmak isterim.

VolkanBaşar

Daimi Üye
Tepki
82
Selçuk Üniversitesi Bisiklet Topluluğu 24 Ekim Cumartesi günü saat '9da tansaş önünde saat 10 da Anıt Meydanında buluşup, Kent Ormanına gidiyor. Zorluk seviyesi yüksek bir tur olacaktır. herkes gelebilir üniversiteli olması önemli değil bisiklet sevsin yeter:D
bisikleti olmayan arkadaşlarada kiralama yöntemi ile bisiklet temin edilebilir. güzel ve kalabalık turlar yapıyoruz herkesi bekleriz.
ender bence cumartesi gel bu konuda sana yardım edecek arkadaslar olabılır o gun yuz yuze daha ıyı olur.
selamlar
numaram:0554 7242633 (bisiklet kiralamak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilir)

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin ARICAN

VolkanBaşar

Daimi Üye
Tepki
82
merhaba mustafa. tura geldiğin icin Tesekkürler öncelikle. resimleri en kisa zamanda koymaya çalışırım. Görüsürüz.

• Beğen
B

BF Okuru

Misafir
volkan abi bu hafta cumartesi takkeli yapalım mı ?(link) (link)

VolkanBaşar

Daimi Üye
Tepki
82
merhaba mustafa internete yeni girebildim. okulda nöbetçiydim hafta sonu. başka bi gün yapalım. görüşürüz

• Beğen