Selçuk Üniversitesi

mustafa-yapıcı

Aktif Üye
Tepki
83
slm bende konya selçuk unı mezunum toplanalım sporcuyum konya şeker konya medaşda lisanslı olarak spor yaptım turkıyede tek diye bilirim bisiklette konya beklıyorum cvb ınızı........

Scudo

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Beni bekleyin martta konyadayım artık gelirim merkeze herkesle görüşmek istiyorum.Bütün bisikletçi arkadaşlarla tanışırız.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@mustafa-yapıcı

Cevabımızı, sende dahil hep birlikte gitgel KOnya Beyşehir yaparken yolda versek.. olmaz mı?.. :) :) :) :cool:

Not: Yol çok çok uzun sayılmaz. Yani toplamda 250 km. yi geçmiyor.

mustafa-yapıcı

Aktif Üye
Tepki
83
olur mesut abi sen ne zaman istersen ozaman abı cvb ını abı düzenleyın katılalım valla özledim bisiklete binmeyi kıb by

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Her pazar, ironman tarzı gezilerimiz devam etmekte.
Gelip katılırsan başımızın üzerinde yerin olur. :)

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
@derya.yildirim

selamlar

ılk etaptakı problemımız bısıklet sorunu tabı bu donem kıralık bısıkletle bu olayı cozmeye calısacagız ama gelecek yıl umarım toplulugumuza aıt bısıkletler olacak rektorluge kabul ettırebılırsek . umarım hep beraber organızasyonlar yapabılırız ıyı gunler

sercangedik

Aktif Üye
Tepki
77
@Mesut Girgiç

tesekkur ederım abı umarım guzel olacak hersey yollara donuyorum :D sen yokken bıraz kondusyon yapıp donusune aranızda olacagım ınsallah bursada ıyı eglenceler

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@sercangedik

Sercan Valla özledik seni...
Seni de götüreyim Bursa'ya. Dönüşte bisikletle Ankaraya falan uğrarız. :) Sıkmam yani yollarda seni.. ;)

• Beğen
Tepkiler: mustafa-yapıcı

bvernik

Aktif Üye
Tepki
173
sebit olarak 2 mart pazar günü küçük çaplı bir konya turu düzenleyeceğiz. saat 11.00'de fuar'da buluşuyoruz. bisiklet severlere duyurulur. bekleriz...

• Beğen
Tepkiler: cnrtskn

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Konyalı arkadaşlar hadi yokmu faaliyetler?Oooo dönemi bitircez daha bir faaliyet yok olmadı şimdi.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Sebit li arkadaşlar.
Varmı Konyalı ironman bisiklet ekibinden bir istediğiniz.

valla eşimi diğer ironlarla birlikte gezmeye götüremiyorum. Ekibin hepsi ironman diye pek gelmek istemiyor.

Sebit ekibinde başka ironlady ler var ise ben de eşimle birlikte size katılabilirim.
Yada başka yapabileceğimiz birşey varsa söyleyin, elimizden gelirse ona da yardımcı olalım.

Ben de Selçuk mezunuyum. Sebit'e destek, boynumuzun borcudur sanırım. :)

mustafa-yapıcı

Aktif Üye
Tepki
83
evet mesut abı selçuk mezunu olarak sebıte yardım boynumuzun borcu falaıyetlere katılmaya hazırım artık

• Beğen
Tepkiler: bvernik

rudi4219

Daimi Üye
Tepki
275
sebit'li ironman ve ironlaydi arkadaşlar merhaba.;)
konya'lı ironman olarak Sebit'li ironman,ironlaydi lere elimden gelen desteği vermeye hazırım

• Beğen
Tepkiler: bvernik

bvernik

Aktif Üye
Tepki
173
Küçük çaplı da olsa gezilerimiz sürüyor elbette lakin ne zaman bi tur düzenlemeye kalksak Konya bize güneşli rüzgarsız yüzünü bi türlü göstermedi. Toplantımız bile kapalı hafif yağışlı havada gerçekleşti. Hadi bizim için pek sorun olmazdı ama yeni başlayan arkadaşlarımızı daha yolun başında bisikletten soğutmak istemezdik.

Nisan sonuyla birlikte mayıs ayını her açıdan -projeler, geziler, şehir içi turları- verimli geçirmeyi planlıyoruz.

Cumartesi günleri düzenlemeyi düşündüğümüz sebit'li lady'lerin çoğunlukta olacağı zorluk seviyesi düşük şehir içi turlarına başta ironlady'ler olmak üzere tüm halkımız(bisiklet severler) davetlidir. buradan ayrıntılı tur blgilerini mutlaka vereceğizdir.

Hepinize teşekürler.. Desteklerinizi zaten bekliyorduk beklemeye devam edicez. Yeni bir topluluğuz fikri safhaları atlattık. Dönem sonu ama etkinlik için en uygun zaman bisiklet gezileriyle birlikte bisikletin daha çok bir araç olarak kullanılacağı doğal yaşamı koruma- geri dönüşüm projeleri için de harekete geçeceğiz. Ve hep beraber bisikletin Selçuk Üniversitesi'nde, Konya'da, ülkede tüm dünyada etkinliğinin artması için çabalıyacağız. :)

• Beğen
Tepkiler: Raven_35

rudi4219

Daimi Üye
Tepki
275
Arkadaşlar İronmanlar,İronlady'ler Pazar günü sabah 07:30 da real benzinliğin önünde buluşacağız. İstikamet malas dağı,Yükselen ve kestel yaylası ona göre lastiklerinizi falan ayarlayın. Dağ bisikletleri ile gelin.. herkes yiyecek ve içeceğini kendine göre getirsin. zirvede parti var ... Hoşçakalın, pazar günkü programı unutmayın.

bvernik

Aktif Üye
Tepki
173
SEBİT olarak fazlasıyla katılmak istediğimiz bir gezi olabilirdi lakin topluluk dış ilişkiler sorumlusu olarak bir organizasyon için konya dışında bulunan ben (peh peh peh!) SEBİT'in pazar günü Genç Turizmciler Topluluğu ile birlikte Cİhanbeyli gezisi olduğunu haber aldım. Bunun yanında diğer bir grup SEBİT'linin bu geziye katılabilme ihtimali de bulunmakta. Durumun ilerleyen saatlerde kesinlik kazanmasını sabırsızlıkla beklemekle birlikte İronman ve İronlady'ler ile birlikte bir gezide bulunmayı fazlasıyla arzuladığımızı belirtmek isterim

• Beğen
Tepkiler: Raven_35

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Konya günlerim bitmek üzere.Tanışamadık Konya'lı arkadaşlarla.Kısmet değilmiş artık eğer Konya'da okula devam edersem seneye görüşürüz.Bütün Konya'lı "Bisiklet Dostları"na Huğlu'dan selamlarımı sunuyorum.Allah gücünüzden,sağlığınızdan,bisikletlerden uzak etmesin...