Şehir içinde bisiklet taytı giyme

Soner H. Arslan

Aktif Üye
Tepki
217
Bisiklet
Focus
Sen bakma yahu giysiyle adam olana, barzoya bedeviye. Ciddiye aliyorsan bisikleti tayt kullanacaksin. Yoksa ekipman duser, kase uf olur. Hammaligin luzumu yok.

Scudo

kanbozli

Daimi Üye
Tepki
224
İsim
Emre Y.
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Nasıl rahat ediyorsan öyle devam et.
Bende taytı giyiyorum rahat bir şekilde sürüşe devam ediyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Orhan A
Ülkemizde bisikletliye bile saygı yokken bisiklet kıyafetine saygı beklemediğim için milletin garip bakmasına utanıyorum :) Ama artık kısa mesafede bile giyerim heralde, yiğidin malı meydandadır demişler :D

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
Hemen herkesin söylediği gibi ince seleye taytsız binilemeyeceği bir gerçek. 10 km yi aşan yerlerde giyilmeli diye düşünüyorum. Utanma işine gelince de çok lüzumsuz bir düşünce. Hiç gereği yok. Bisikletten tat almaya bakın. İnsan evladı fıtratı gereği sosyal bir yaşam sürdüğü için çekingenliğinizi anlayabiliyorum ancak en nihayetinde bu bir gereklilik. keyfini çıkarın.

serkan akta

Aktif Üye
Tepki
150
Bisiklet
Salcano
aslında bu utanma olayı bisiklet üstündeyken yok ancak yol üstünde bir alışveriş yerine girince sıkıntı başlıyor hayır bisiklet ile girebilsem kendimi ifade edebilirim herhalde ama kasada kuyrukta bu kıyafetle beklemek biraz sıkıcı olabiliyor en iyisi grup olarak birlikte hareket etmek galiba

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
794
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
şehir içinde de dışında da tayt giyerim üzerinde de şort falan giymem. her çıktığımda en az 100 km yol yapıyorum ne bakışlardan rahatsız olurum, ne de hesap veririm.

memleketi soyan hırsızlar utanmıyor, ben mi utanacağım?

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@1dost. Underwear cycling 3D padded olarak aratırsanız bütcenize göre bir şeyler bulunur. Dilerseniz şortun altında kullanılan daha kısa modelleri de var. Bütcenize göre markalı ve lisanslı ürünler dilerseniz ebaydan

Tepki
1.364
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Raleigh-USA
Bisiklet türü
Katlanır
Bisiklet üzerinde iken hiç utanmam fakat herhangi bir AVM ye felan girince garip geliyor bana o anda keşke yanımda pantolon olsaydı şak diye üste giyseydim diyorum . Zaten bakışlar kendini belli ediyor hakli olarak.

Bir de şöyle birşey var futbol oyanayanlar nasıl mecbur sort giyiyorsa biz de tayt giymek zorundayız gerçekten çok rahat ettiriyor

• Beğen
Tepkiler: lealtad

Arda Oral

Daimi Üye
Tepki
141
Bisiklet
Salcano
Genelde güler geçerim kendi rahatım söz konusu ise başkalarının düşünceleri pekde önemli değildir

• Beğen
Tepkiler: Gökhan BİROL

ismail.yüksel

Forum Demirbaşı
Tepki
276
Arkadaslar sort altina boyle giyilebilen sorttan belli olmayan pedli taytlar var mi?

Ahmet Onur Çakmak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.562
Tayt giyiyorum, dar forma giyiyorum, bacaklarimi aliyorum. Bisikletten inince kilitli pedallarima uyumlu ayakkabilarimla takir tukur yuruyorum. Ayrica da Zeytinburnu'nda oturuyorum. Kimsenin ne dedigi zerre kadar umrumda degil. Bu sporu yapiyorsam kurallarina uyarim arkadas. Bence de taytsiz bisikletci cok komik duruyor.

@rif

Üye
Tepki
34
@Derya Keçeci
Üstat bilindik alabileceğimiz markalardan öneri verebilirmisiniz? Çok fazla marka model var bu işe benim gibi yeni başlayanlar için seçmek eziyet.

Ebay i kastediyorum. 10km gidemiyorum sele kaynaklı ağrılardan.

OsmaniyeRehber

Forum Bağımlısı
Tepki
869
İsim
ibrahim
Bisiklet
b'Twin
Günlük kaç km nin üstüne çıkanlar giymeli ? benim şu an günlük 15 km

Tepki
18
İsim
Enes
Bisiklet
Colnago
Kasklı taytlı dar forma ile uzaylı muamelesi yapan arkadaşlarımda oldu. Alışkın olmadıkları için toplum zamanla benimseyecektir diye umuyorum. Benimsemese de çok ta tın. Keyfime bakarım. Yüzme sporu yapan bir insanın bu sporu eşofmanla yaptığını hiç görmemek gibi veya gördüğünde aa bak neyle gırmıs suya deyip yadırgamak gibi. Bu da tam tersı aslında olması gerekenı yadırgıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Barış Özegemen
Tepki
204
İsim
Berkay
Bence çekinmeden giymelisin.. Kimin ne dedigi değil senin rahatlıgın önemli ve bence bu şekilde daha bi sporcu gibi durup dikkat bile cekiyorsun. Ben çekinmeden giyiyorum.