Derya Keçeci

Profil mesajları Haber kaynağı Gönderiler Hakkında

 • Derya abi merhabalar. Uzun uzun yazmışsın cokta doğru yazmışsın. Bende ankarada bi bando subayiyim seninle gorusmek isterim hem bisiklet hakkinda hem müzik ile ilgili guzel seyler konusup paylasabilecegimize inanıyorum. :)
  Ankara İstanbul 450 km.20-06-2012 Çarşamba başlıyor.Birinci etap Ankara-bolu /İkinci etap Bolu-Kocaeli /Üçüncü etap ise Kocaeli-İstanbul.Trafiğe göre Karamürsel Yalova İstanbul.
  Bisiklet ailesi ve eşekgiller:
  MTB 26'' eşek
  MTB 29'' hala eşek:)
  Hyrbid 28'' katır.Ana at,baba eşek.
  Yol 28'' ingiliz atı.
  Cyclocross Arap atı.
  Her ne kadar "Ne şam'ın şekeri ne Arabın yüzü" deseler de,içinde "Arap" adı geçen sevdiğim 2. varlıktır "Arap atı"
  Ee,teşbihte hata olmaz.Teşbih-i beliğ'de ise hatadan söz etmek bile ayıp karşılanır.Arandıktan sonra,her benzetmede,benzeyen kadar benzemeyen bir yığın özellik bulmak mümkün.
  Cawendish şaşırtmaya devam ediyor.Aslında doğaldır.Bu kadar uzun süre yarışta kalmaya alışkın değil.Bugün de Guardini fırtınası esti
  "Bisiklet ve ben I-II-III-IV başlıklı Dört makale yazdım."Atölyemiz" ana başlığı altındaki" Bisikletle ilgili diğer konular" alt başlığı altında bulabilirsiniz.70'li yıllarda başlayan bu aşkın nasıl sürdüğünün,bisiklet sevgisinin ne denli güçlü olduğunun bir ifadesi aynı zamanda "Bisiklet ve ben" Yaşama dair seçimlerin yapıldığı,bir bisikletin pedalına dokunmanın bile müthiş bir heyecan yaşattığı yıllaradan günümüze kadar uzanan bir hikaye.Özellikle gençlerin okumasında fayda var.
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…