Sarıyer

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sarıyer'de, orduevi karşısında Bikes And Books böyle bir mekan açılıyor, o taraftan geçenin dikkatini çekmiştir. Merakımı celbetti, nedir, ne değildir? Nereye varmak istemektedir? Türk ve Istanbul bisikletçiliğine katkısı olacak mıdır? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Çoook ufak bir kitleye hitap ediyor.

Scudo

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Sarıyer'de, orduevi karşısında Bikes And Books böyle bir mekan açılıyor, o taraftan geçenin dikkatini çekmiştir. Merakımı celbetti, nedir, ne değildir? Nereye varmak istemektedir? Türk ve Istanbul bisikletçiliğine katkısı olacak mıdır? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
(link)

• Beğen
Tepkiler: Rip ve AtilaF

berkev

Üye
Tepki
1
İsim
berke coskun
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Full karbon bisikleti olmayanları içeri almayacakları için pek katkısı olmayacak. 🤔
abi çok önyargılı yaklaşıyorsun bugün alüminyum bisikletimle ordaydım

Rip

Daimi Üye
Tepki
676
İsim
Rıza
Bisiklet
Corratec
Genşler bayağı bir hamlamış olmak ile beraber yollara geri dönmek istiyorum. Düzenli süren eden var mı bu taraflarda?

Hidiman

Üye
Tepki
104
İsim
Kaan
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
hafta için akşamları hava güzel olduğu sürece istinyeden çıkıp bir beşiktaş bir sarıyer yapıyorum eşlik etmek isteyen olursa haberleşelim.

• Beğen
Tepkiler: chemistburc
Tepki
153
İsim
Burç Çelik
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Diğer
Genşler bayağı bir hamlamış olmak ile beraber yollara geri dönmek istiyorum. Düzenli süren eden var mı bu taraflarda?
selamlar, düzenli sürüşler olursa katılım sağlayabilirim.

Tepki
153
İsim
Burç Çelik
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Diğer
hafta için akşamları hava güzel olduğu sürece istinyeden çıkıp bir beşiktaş bir sarıyer yapıyorum eşlik etmek isteyen olursa haberleşelim.
merhaba, devam ediyor musun sürmeye? havalar da git gide güzelleşiyor :harika:

Hidiman

Üye
Tepki
104
İsim
Kaan
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
@chemistburc

selamlar, evet bu hafta içi salı veye çarşamba çıkmayı düşünüyorum eşlik etmek isterseniz beklerim.

• Beğen
Tepki
153
İsim
Burç Çelik
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Diğer
@undefined
@chemistburc

selamlar, evet bu hafta içi salı veye çarşamba çıkmayı düşünüyorum eşlik etmek isterseniz beklerim.
çok sevinirim. chemistburc insta adım, bana oradan mesaj atabilirseniz gününü netleştirdiğinizde daha hızlı haberleşebiliriz, görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: Hidiman

Hamza61

Üye
Tepki
0
İsim
Hamza
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
iyi günler , kondisyonu sağlam , sarıyer - bebek hattı eşlik etmek olursa bekleriö , sabah saatlerinde sürüyorum.

Burak Altaç

Forum Bağımlısı
Tepki
5.118
İsim
Burak Altaç
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aslında hep Pazar sabahtan sürüyoruz ama bu hafta mecburiyetten Cumartesi günü saat 15:00'da Beşiktaş'tan Florya'ya süreceğiz. Ben saat 15:00'de Beşiktaş'ta olacak şekilde Kadıköy'den vapura bineceğim. Diğer arkadaşım da 15:00'de Beşiktaş'ta olacak şekilde İstinye' den yola çıkacak. Bu mevkilerden bize katılmak isteyen olursa, DM yolu ile yazarsa WhatsApp grubuna eklerim. 2 hafta önce yaptığımız turun Strava kaygı da ekte.. Çok yüksek ortalama ile sürmüyoruz 😀
IMG_20210819_183840.jpg

makaram

Forum Bağımlısı
Tepki
4.414
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aslında hep Pazar sabahtan sürüyoruz ama bu hafta mecburiyetten Cumartesi günü saat 15:00'da Beşiktaş'tan Florya'ya süreceğiz. Ben saat 15:00'de Beşiktaş'ta olacak şekilde Kadıköy'den vapura bineceğim. Diğer arkadaşım da 15:00'de Beşiktaş'ta olacak şekilde İstinye' den yola çıkacak. Bu mevkilerden bize katılmak isteyen olursa, DM yolu ile yazarsa WhatsApp grubuna eklerim. 2 hafta önce yaptığımız turun Strava kaygı da ekte.. Çok yüksek ortalama ile sürmüyoruz 😀
272073 dosyayı görüntüle
Ataköyden katılıp Bakırköyden ayrılırım :koptum:

• Hahaha
Tepkiler: Burak Altaç

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.457
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
272073 dosyayı görüntüle
O saatlerde çok sıkıntılı bir rota.

Burak Altaç

Forum Bağımlısı
Tepki
5.118
İsim
Burak Altaç
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
  • Beğen
Tepkiler: makaram

reko

Üye
Tepki
2
İsim
reko
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Şehir - Tur
merhaba bende sarıyerden aranıza katıldım ben sadece kısa mesafelerde kullanmak için şehir bisikleti aldım şimdilik memnunum

Burak Altaç

Forum Bağımlısı
Tepki
5.118
İsim
Burak Altaç
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yarın sabah saat 06.30 çıkışlı olarak, Beşiktaş-Hacıosman-Çiftalan-Rumeli Feneri-Beşiktaş turu yapacağız. Biz 2 kişi olacağız. Kan,ter ve gözyaşlı bir tur olabilir :) Gelmek isteyene GPX olarak da atarım. Strava linkini de bırakıyorum.
Katılmak isteyen olursa DM atabilir.

(link)

Hesenoz

Üye
Tepki
61
İsim
Hasan
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yarın sabah saat 06.30 çıkışlı olarak, Beşiktaş-Hacıosman-Çiftalan-Rumeli Feneri-Beşiktaş turu yapacağız. Biz 2 kişi olacağız. Kan,ter ve gözyaşlı bir tur olabilir :) Gelmek isteyene GPX olarak da atarım. Strava linkini de bırakıyorum.
Katılmak isteyen olursa DM atabilir.

(link)
Allah kolaylik versin 🙂

• Beğen