Samsun

mali tosun

Üye
Tepki
82
İsim
mali tosun
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Atakum' a yol bisikleti kullanıcılarına özel ,şu Hatay'ın Samandağı ilçesindeki gibi bir bisiklet otobanı istiyorum, kimden mi? Kimden olacak , Büyükşehir belediye başkanı Mustafa Demir'den...ya da Atakum bld. başkanı , adı neydi hatırlamıyorum, yani kimin sorumluluk alanına giriyorsa hallediversin bir zahmet, siz saygıdeğer başkanlar biliyorum ki bu forumu pek yakından takip etmektesiniz hadi hallediverin şu işi. Yok ulan ne takibi , forumdan haberiniz bile yoktur eminim, orası beni ilgilendirmez, bisiklet yolunu ne zaman kullansam strese giriyorum sayın başkanlar bu işi hallediverin beni sıkıntıdan kurtarın .
Samsunda hangi ilçe olursa olsun ilçe merkezlerinde genişliği 14.50m den fazla olan yollar Büyükşehir Belediyesi, az olanlar ise İlçe Belediyelerine aittir. Bu yolların durumuna da gözle gördüğünüz genişlikle değil imar planındaki genişlikle bakınız ona göre başkanlara talepte bulunun :)

Bu kısa bilgilendirmeden sonra ilk mesajım ve yeniyim bisiklet konusunda fırsat buldukça çıkıyorum bisikletle ama yine de fikir öneri veya sohbet anlamında bahsi geçen whatsapp grubuna katılmak isterim.

Selamlar..

Scudo

cape2cape

Üye
Tepki
25
İsim
yolcu
Bisiklet
Diğer
Merhaba. Bisikletimin jant akortunu yaptırmak istiyorum. Samsun da bu işi iyi yapan bir yer tavsiye edebilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: Rhodiumm

Rhodiumm

Forum Demirbaşı
Tepki
2.342
İsim
Ayberg
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba. Bisikletimin jant akortunu yaptırmak istiyorum. Samsun da bu işi iyi yapan bir yer tavsiye edebilir misiniz?
Türk-İş ziraat bankasının ilk arasında Şehir bisiklet. Fakat bir kaç güne yeni dükkana geçecek.(Türk-İş ışıklardan Bafra tarafına 100 metre sonra sağda)

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.611
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Selamlar,

Şehir bisiklet saat kaça kadar açık, birde tam olarak nerede acaba ?

• Beğen

Rhodiumm

Forum Demirbaşı
Tepki
2.342
İsim
Ayberg
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar,

Şehir bisiklet saat kaça kadar açık, birde tam olarak nerede acaba ?
10-11 e kadar açık normalde. Şu an yeni dükkana geçiş yaptı. Taşınma işlemleri devam ediyor 1-2 güne hazır olur muhtemelen

Yeri : Türk-İş ışıklardan omurevleri istikametine anayolda ışıklardan 100 metre ileride sağda. Rent a car 'ın yanında.

• Beğen
Tepkiler: samet akkaya

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.611
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
10-11 e kadar açık normalde. Şu an yeni dükkana geçiş yaptı. Taşınma işlemleri devam ediyor 1-2 güne hazır olur muhtemelen

Yeri : Türk-İş ışıklardan omurevleri istikametine anayolda ışıklardan 100 metre ileride sağda. Rent a car 'ın yanında.
Teşekkür ederim

• Beğen

EREN55

Üye
Tepki
14
İsim
Eren
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Samsun'da bisiklet giyimi ile ilgili nereye gidebilirim acaba ?
decathlon dışında

• Üzgün
  • Beğen
Tepkiler: qtay ve BF Okuru

mali tosun

Üye
Tepki
82
İsim
mali tosun
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selam Samsun da ikamet eden arkadaşlar. Bisiklet de yeniyim ve çoğu taze gibi bir hevesle mtb ile başladım ama asfalttan çıkmadım :). Yol bisikletine merak saldım fakat hiç bir pedal bile deneyimim yok. Alsam sevecekmiyim bilemiyorum. Samsunda yol bisikleti kullanan bir arkadaşla müsait olduğu zaman bi buluşsak eğer mümkünse bir deneyimlememe müsade etse çok sevinirim.

not: 104 kg ım belki kullandırmak istemezsiniz :)

şimdiden çok teşekkür ederim

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.813
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selam Samsun da ikamet eden arkadaşlar. Bisiklet de yeniyim ve çoğu taze gibi bir hevesle mtb ile başladım ama asfalttan çıkmadım :). Yol bisikletine merak saldım fakat hiç bir pedal bile deneyimim yok. Alsam sevecekmiyim bilemiyorum. Samsunda yol bisikleti kullanan bir arkadaşla müsait olduğu zaman bi buluşsak eğer mümkünse bir deneyimlememe müsade etse çok sevinirim.

not: 104 kg ım belki kullandırmak istemezsiniz :)

şimdiden çok teşekkür ederim
Merhaba.Şehir bisiklet Muharreme uğrayın.Orada tüm sorularanıza cevap bulursunuz.Yol bisikleti deneme konusunda uygunsa size yardımcı olur.Selamımı iletiniz.Saygılar...

mali tosun

Üye
Tepki
82
İsim
mali tosun
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba.Şehir bisiklet Muharreme uğrayın.Orada tüm sorularanıza cevap bulursunuz.Yol bisikleti deneme konusunda uygunsa size yardımcı olur.Selamımı iletiniz.Saygılar...
teşekkür ederim. uğradım bugün kendisinin yanına sağolsun güzel yardımcı oldu. :)

• Beğen
Tepkiler: TeamO2.cc

Loiz

Üye
Tepki
137
İsim
Rıdvan
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Samsun'da kadro boyama hizmeti sunan bisikletçi mevcut mudur?
Özel olarak bu işi yapacak bisikletçi bilmiyorum ama sıfıra indirip sanayide özbaş ticarette orj. boyasından yaptırıp yine sanayide fırınlı boyada boyatıp kendimiz vernik atmışlığımız var. Yani biz kendimiz uğraştık. Sök tak işlerini kendiniz yapmak istemiyorsanız bir bisikletçiye söktürün sanayi kısımlarını kendiniz halledebilirsiniz diye düşünüyorum.

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.809
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar konu başlığı faal iken sorayım. Piazzada ki Decathlon standları dolumu merak ediyorum. Çocuk için kışlık bisiklet giyim ekipmanı almayı düşünüyorum. Son zamanlarda uğrayan oldu mu?

Bazen sitesinde olan ürünleri mağaza da olmayabiliyor.

Rhodiumm

Forum Demirbaşı
Tepki
2.342
İsim
Ayberg
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar konu başlığı faal iken sorayım. Piazzada ki Decathlon standları dolumu merak ediyorum. Çocuk için kışlık bisiklet giyim ekipmanı almayı düşünüyorum. Son zamanlarda uğrayan oldu mu?

Zaten genelde boş oluyor. Avrupa'daki Decathlon'a gittikten sonra Samsun'daki Decathlon benim için içi boş dükkan 😂

Loiz

Üye
Tepki
137
İsim
Rıdvan
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer

@Rhodiumm 'unda dediği gibi bizimkiler içi boş dükkan, 2 3 hafta kadar önce gittim, bisiklet reyonunda çok birşey yoktu, aradığınız ürüne denk gelmeniz düşük ihtimal

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.435
Bisiklet
Ghost
@Loiz belki de dekatlon yakında kepenkleri indirir, ne dersin? Oysa sadece benim bile oradan binlerce liralık alış-veriş yapmışlığım var. Mesela 3 bisikletimden biri Triban 500, kendisiyle 16 bin km'yi geride bıraktık, boyatmak istediğim de oydu.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin

Loiz

Üye
Tepki
137
İsim
Rıdvan
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
@Loiz belki de dekatlon yakında kepenkleri indirir, ne dersin? Oysa sadece benim bile oradan binlerce liralık alış-veriş yapmışlığım var. Mesela 3 bisikletimden biri Triban 500, kendisiyle 16 bin km'yi geride bıraktık, boyatmak istediğim de oydu.
Hocam bir çok tanıdığım çalışıyor orada, global takılmaya çalışıyorlar ancak ürün kısmaktan başka bir şey yaptıkları yok, yukarda da bahsedildiği gibi avrupadaki dec'lerin içinde scooter ile dolaşır ürünler arasında kaybolurdum, burda önce küçülttüler, sonra yalnızca çok satılan ürünleri getiriyorlar misal dalış-zıpkın ekipmanlarını uzun süredir getirmiyorlar, pandemiden dolayı sevkiyatlar yavaşladı heralde iyice ürünler tükendi, bir parantez de fiyatlara açmak lazım ki fena bindirmeler mevcut.

Tribanına gelecek olursak bundan güzel hobi yok bence 16bin km yapan adam onu söker dağıtır, sanayide bir tanıdık vasıtasıyla boyatır geri toplar, yazarken ben heveslendim valla youtube'daki restorasyon videoları geldi aklıma. Yap bir çılgınlık, alyanla başla :D

• Beğen
Tepkiler: necmeddin

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.435
Bisiklet
Ghost
@Loiz işte sorun da o zaten tanıdık yok, hem ustacam da pek iyi değil.
ustaca: Sanayi esnafının ve bilumum ustaların konuştuğu dil🙂