Samsun 19 Mayıs Granfondo

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.627
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Zaman sınırı 4 saat 30 dakika değil mi ?

Scudo

İsmailHakkiDemirel

Aktif Üye
Tepki
750
İsim
İsmail Hakkı Demirel
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Rotaya google maps üzerinden baktım, 19 mayıs'a girdikten sonra yörükler tarafından dolaşılacak, tenha yerleşim yerleri inşallah köpekler vs musallat olmaz valla. ciddi sıkıntı :) bir kısımda yolda bozuk görülüyor ama eski görüntü galiba.

sanırım rotayı doğru işaretledim.

(link)

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.929
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dün Kısa parkuru test ettim.19 Mayıs ilçesine girdikten sonra sigara fabrikası nın önünden yörükler köyünün kıyısından geçiş var.O geçiş soğuk asfalt ama düzgün bir soğuk asfalt.Hiç köpek yoktu. Bu köyün kıyasından geçen geniş soğuk asfaltlı bölüm dışında kalan tüm yol sıcak asfalt sorunsuz.Sigara fabrikasından sonra ki yörükler köyüne bağlanan o ara yolda bir iki asfaltta bozukluk var.Genelde bunlarda kanalizasyon kapaklarının etrafları biraz boşalmış.Sıkıntılı bir durum yok gibi.Kısa ile uzun bu soğuk asfaltın bittiği yerde ayrılıyor.Uzun parkur kuş cennetine dönerken kısa parkur 19 Mayıs ilçesi merkezine doğru gidiyor.

azmicndk

Üye
Tepki
66
İsim
azmi CNDK
Bisiklet
Diğer
Umarım yol ayrımını kaçırıp uzun parkuru koşmam 🥱

Mancuxxxx

Üye
Tepki
38
İsim
Ertuğrul
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bugün Yarışmayacak olmama rağmen planlanan rotada kısa orta arası bir tur yaptım manzara atmosfer harika beni tek zorlayan rüzgar ve belirttiğim alandaki köpekler oldu şarjım bittiği için rota tam tamamlandı gözükmüyor ama şu alandan geçerken dikkatli olmanizda fayda var. Caycilardan kahraman mevkisine dönerken başta 200 metrelik yol bayağı bozuk yokuş aşağı olmasına rağmen yavaş gitmenizde fayda var devamında ise köpekler başlıyor sakin olursanız bir şey olmaz yollar genel itibari ile güzeldi zevk alacağınizdan eminim sorusu olan varsa cevaplayabilirim herkese bol şans

Dosyalar

Clal

Anka Cyclist
Tepki
829
İsim
Celal
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Uzun Rotanın KML dosyasını paylaşabilecek kimse var mı?

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.929
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Son kayıt tarihi 15 Mayıs olarak belirlendi.Bilgilerinize.

erim52

Üye
Tepki
4
Bisiklet
Sedona
Merhaba arkadaşlar. Siteden mesaj attım ama dönen olmadı belki bileniniz vardır. Yarışa katılmak için triatlon lisansı yeter mi? Biz ekip olarak geleceğiz. Hepimizde triatlon lisansı var. Organizasyon çok zayıf maillere bile cevap gelmiyor neredeyse. Diğer grand fondolar'da triatlon lisansı ile kayıt alınmış. Ama burada sadece bisiklet denmiş.

Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: azmicndk

azmicndk

Üye
Tepki
66
İsim
azmi CNDK
Bisiklet
Diğer
Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.929
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba arkadaşlar. Siteden mesaj attım ama dönen olmadı belki bileniniz vardır. Yarışa katılmak için triatlon lisansı yeter mi? Biz ekip olarak geleceğiz. Hepimizde triatlon lisansı var. Organizasyon çok zayıf maillere bile cevap gelmiyor neredeyse. Diğer grand fondolar'da triatlon lisansı ile kayıt alınmış. Ama burada sadece bisiklet denmiş.

Teşekkürler.
Merhaba.Yeterli evet.Şuan site çökmüş durumda.Onunla uğraşıyorlar.Güncel bir lisansınız varsa buda sizin sağlık raporunuzun olduğunun bir kanıtıdır o yüzden özel bir
yarış olan Granfondolar da kabul görüyor.Federasyon yarışları hariç.

• Beğen
Tepkiler: SerdarCYCoo2Bursa

erim52

Üye
Tepki
4
Bisiklet
Sedona
Merhaba.Yeterli evet.Şuan site çökmüş durumda.Onunla uğraşıyorlar.Güncel bir lisansınız varsa buda sizin sağlık raporunuzun olduğunun bir kanıtıdır o yüzden özel bir
yarış olan Granfondolar da kabul görüyor.Federasyon yarışları hariç.
Teşekkürler. Ekibe Bildireceğim. Bisiklet lisansı çıkaracaktır gerek kalmadı bu durumunda. Tri lisans-Kimlik gösterip Pazar sabahı kayıt olacağız. Bu belgeler dışında başka birşey var mı?

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.605
Teşekkürler. Ekibe Bildireceğim. Bisiklet lisansı çıkaracaktır gerek kalmadı bu durumunda. Tri lisans-Kimlik gösterip Pazar sabahı kayıt olacağız. Bu belgeler dışında başka birşey var mı?
kayitlar bildigim kadariyla 15/05 de kapaniyor

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.605
Kayıt yaptık pazar sabahı kayıt masasına sunacağımız belgeleri kast ettim, lisansımız ve kimliğimiz başika bir şey var mı?
baska bir belgeye ihtiyaciniz yok , simdiden tum katilimcilara guzel bir yaris dilerim.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.929
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İnternet sitesinde gerekli bilgiler var aslında.Şuan gerçi bir problem var girilemiyor.Banka dekontu vs gi
İnternet sitesine kayıt ile ilgili bilgiler mevcut, fakat şu an internet sitesi problemli girilmiyor. Siz sürekli kontrol edin oradaki bilgilere göre hareket edin ben eksik bir şey söylerim şimdi yanlış olur.
Bu arada Unutmadan şunu da söyleyeyim. Samsun Bafra yolunun gidiş yönü trafiği kapalı olacak. Yarış tek yön yapılacak aynı yoldan gidilecek ve dönülecek karşı şeridi trafiği kapatmayacaklar.

Tepki
367
İsim
ahmet
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Şehir - Tur
(link)

site çalışmıyor.

aşağıdaki mesaj çıkmaktadır,

Sayin Kullanicimiz, 88.243.151.107 IP adresinden 185.33.233.57 ip adresine gelen asiri istek nedeniyle su anda talebinizi kabul edemiyoruz. Lutfen daha sonra tekrar deneyiniz.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.929
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)

site çalışmıyor.

aşağıdaki mesaj çıkmaktadır,

Sayin Kullanicimiz, 88.243.151.107 IP adresinden 185.33.233.57 ip adresine gelen asiri istek nedeniyle su anda talebinizi kabul edemiyoruz. Lutfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Birazdan yayına geçeceklerini söylediler.