Samsun 19 Mayıs Granfondo

Scudo

Rhodiumm

Forum Demirbaşı
Tepki
2.342
İsim
Ayberg
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Açıkçası grubu kopartacak yokuş olmadığı için Antalya akra'daki kazadan daha kötü kazalar bekliyorum. 45 ort ile rahat bitecek bir parkur. En önde tutunamazsam peleton içinde gitmek çok tehlikeli. Ucuz bisiklet ile katılacağım. Akra'daki maddi hasarı görünce ürktüm.. Allah göstermesin, hayırlısı :)

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
11.142
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Açıkçası grubu kopartacak yokuş olmadığı için Antalya akra'daki kazadan daha kötü kazalar bekliyorum. 45 ort ile rahat bitecek bir parkur. En önde tutunamazsam peleton içinde gitmek çok tehlikeli. Ucuz bisiklet ile katılacağım. Akra'daki maddi hasarı görünce ürktüm.. Allah göstermesin, hayırlısı :)
Ayberg milleti korkutma sen arkadan gel 😁
Yurtlarla ilgili olarak da duyuru yapacaklarmış.Kayıtları ise mail yolu ile yapacaklarmış.Mail adresi verecekler buradan duyuru yapacağım.
IMG_1987.jpeg

Son düzenleme:

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
11.142
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar bedensel engelli sporcu ve görme engelli sporcu arkadaşlarımız için kayıt olunmasında sıkıntı yok.Biraz önce Spor İl Müdürü ile de görüştük. Organizasyon firmasını arayıp bu durumu ilettik. Duyurusunu da yapacaklar.Bilgilerinize....

Son düzenleme:

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
11.142
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar daha önce de ilettiğim otel listelerinde kayıtlı olan Atakum Konaks Otel sporculara özel indirim uygulayacaklarını ilettiler bana.
Arayıp görüşebilirsiniz.Aşağıda eklediğim konaklama yapabileceğiniz oteller vs nin yanında ücretsiz kalabileceğiniz KYK yurduda mevcut.
1.png2.png3.png

basak.g

Üye
Tepki
1
İsim
Başak
Başlangıç
2022—23
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
herkese merhaba, az önce kısa parkura kayıt oldum. rotanın görece uzun ve elevation'ın az olması sebebiyle çok merak ettiğim bir rota oldu.
İstanbul-Samsun arası mesafenin uzun olması sebebiyle toplu seyahat edebileceğimiz bir yöntem arayışındayım. İnstagramdan organizasyonla iletişime geçtim, destek olamadılar. Federasyonu aradım, yardımcı olamayacaklarını belirttiler. Ataşehir belediyesi ulaşım hizmetlerine servis temin etmeleri konusunda dilekçe yazdım ancak olumsuz sonuçlandı (şehir dışına servis gönderimlerinde kısıtlama olduğunu belirttiler). Sizin de katkılarınızla başka bir yol bulabiliriz diye umuyorum. İstanbuldan bisikletleriyle gelecek bisikletçi arkadaşlar, aklınıza gelen başka bir yöntem var mıdır?

Umur Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
2.016
İsim
Bora
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
herkese merhaba, az önce kısa parkura kayıt oldum. rotanın görece uzun ve elevation'ın az olması sebebiyle çok merak ettiğim bir rota oldu.
İstanbul-Samsun arası mesafenin uzun olması sebebiyle toplu seyahat edebileceğimiz bir yöntem arayışındayım. İnstagramdan organizasyonla iletişime geçtim, destek olamadılar. Federasyonu aradım, yardımcı olamayacaklarını belirttiler. Ataşehir belediyesi ulaşım hizmetlerine servis temin etmeleri konusunda dilekçe yazdım ancak olumsuz sonuçlandı (şehir dışına servis gönderimlerinde kısıtlama olduğunu belirttiler). Sizin de katkılarınızla başka bir yol bulabiliriz diye umuyorum. İstanbuldan bisikletleriyle gelecek bisikletçi arkadaşlar, aklınıza gelen başka bir yöntem var mıdır?
Şehirlerarası taşıma yapabilen bi servis tutulabilir belki, bireysel veya bağlı olduğu firma üstünden fatura kesebiliyorlar. Ufak Sprinter, Transit tarzı bişey de olabilir veya sayıya göre 15-20 kişiliklerden de olabilir. Bisikletlerle birlikte taşınacak kişi sayısı azaltılmış şekilde bi fiyat alırsanız en azından makul bi fiyata düşer mi, karşılanabilir mi diye bi fikir oluşturabilir kafanızda. Cumartesi sabahtan İstanbul’dan, Pazar akşam Samsun’dan çıkış yapılacak şekilde falan. Şoförün de konaklamasını karşılamak gerekiyor tabi ama işte toplam ne kadar tutar, kaç kişiyle mantıklı olur gibi bi değerlendirme yapmakta fayda var..

basak.g

Üye
Tepki
1
İsim
Başak
Başlangıç
2022—23
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şehirlerarası taşıma yapabilen bi servis tutulabilir belki, bireysel veya bağlı olduğu firma üstünden fatura kesebiliyorlar. Ufak Sprinter, Transit tarzı bişey de olabilir veya sayıya göre 15-20 kişiliklerden de olabilir. Bisikletlerle birlikte taşınacak kişi sayısı azaltılmış şekilde bi fiyat alırsanız en azından makul bi fiyata düşer mi, karşılanabilir mi diye bi fikir oluşturabilir kafanızda. Cumartesi sabahtan İstanbul’dan, Pazar akşam Samsun’dan çıkış yapılacak şekilde falan. Şoförün de konaklamasını karşılamak gerekiyor tabi ama işte toplam ne kadar tutar, kaç kişiyle mantıklı olur gibi bi değerlendirme yapmakta fayda var..
teşekkürler dönüş için. araç konusunu da araştırdım, yolcu sayısına göre fiyatta herhangi bir değişiklik olmuyor maalesef. kilometre bazından fiyat veriyorlar. istanbul-samsun gidiş dönüş 1400 km dersek fiyatlar aşağıdaki gibi:
27 kişilik bagajlı 38 bin tl - bagaj var
46 kişilik 50 bin - bagaj var
16 kişilik 25 bin - bagaj yok max 6 bisiklet sığar herhalde

• Beğen
Tepkiler: Umur Bora
Tepki
460
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
teşekkürler dönüş için. araç konusunu da araştırdım, yolcu sayısına göre fiyatta herhangi bir değişiklik olmuyor maalesef. kilometre bazından fiyat veriyorlar. istanbul-samsun gidiş dönüş 1400 km dersek fiyatlar aşağıdaki gibi:
27 kişilik bagajlı 38 bin tl - bagaj var
46 kişilik 50 bin - bagaj var
16 kişilik 25 bin - bagaj yok max 6 bisiklet sığar herhalde
sayıyı toplarsanız ve eksik az kişi kalırsa antremanlı olmasam da karadeniz havası almak için gelebilirim. maksat atakum'da rüzgar yemek 😅 😅

drcihat

Üye
Tepki
10
İsim
M cihat
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Katlanır
Selamlar, kısa parkur kayıt yaptırdım, Çorumdan pazar sabahı erken geleceğim, 07:00 da start bölgesinde chip ve yarış numaramı alabilirmiyim?

• Beğen
Tepkiler: TeamO2.cc

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
11.142
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
[
Selamlar, kısa parkur kayıt yaptırdım, Çorumdan pazar sabahı erken geleceğim, 07:00 da start bölgesinde chip ve yarış numaramı alabilirmiyim?
start bölgesi sabah 06.00 açılaması planlanıyor.Sorun olacağını sanmıyorum.Ama yarın gene de bir teyit edeyim.Saygılar.

Mancuxxxx

Üye
Tepki
38
İsim
Ertuğrul
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Selamlar Nereden kayıt yapılıyor ve herhangi bir ücret var mıdır

MaRZoCHi

Performans Sanatçısı
Tepki
144
İsim
Mehmet Hanoğlu
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Mevcut katılımcı sayıları:
Kısa: 68
Uzun: 36

Son hafta artar diye düşünüyorum..

Çok geç kalındı. Bursa'yı yapan organizasyon 1 hafta öncesinde Samsun'u da yapacak görünüyordu.
Takvim açıklandığında belliydi, 1 hafta arayla olması mantıklı gelmedi.
Seneye daha düzenli organizasyon olur umarım...

Şu an site bile düzgün değil. Aceleden yapıldığı belli, hala instagram linkine tıklayınca bodrum granfondo sayısına gidiyor..
Samsun'a katılmak için Bursa'ya kayıt olmadım. Sonuçta memleket öncelikli :D

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
11.142
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Mevcut katılımcı sayıları:
Kısa: 68
Uzun: 36

Son hafta artar diye düşünüyorum..

Çok geç kalındı. Bursa'yı yapan organizasyon 1 hafta öncesinde Samsun'u da yapacak görünüyordu.
Takvim açıklandığında belliydi, 1 hafta arayla olması mantıklı gelmedi.
Seneye daha düzenli organizasyon olur umarım...

Şu an site bile düzgün değil. Aceleden yapıldığı belli, hala instagram linkine tıklayınca bodrum granfondo sayısına gidiyor..
Samsun'a katılmak için Bursa'ya kayıt olmadım. Sonuçta memleket öncelikli :D
Evet çok haklısın.Yakın olması ve zaman kaybetmelerinden dolayı bu şekilde oldu. Organizasyon firmasının değişmesi hiç iyi olmadı tabi.
Bursa ile peşpeşe olması da sıkıntı yaptı. Neyse bu sene de böyle olsun. Seneye inşallah yarışı biz yaparız. Hayırlısı artık.Saygılar....
Bu arada uzun 39 oldu. Daha bizim takım kayıt yapmadık. Bu hafta bizde yaparız inşallah.

Umur Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
2.016
İsim
Bora
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@TeamO2.cc abi kayıtlar ne zamana kadar devam edecek bi bilgin var mı?

MaRZoCHi

Performans Sanatçısı
Tepki
144
İsim
Mehmet Hanoğlu
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Rotaların güncel hali: (Sitede de mevcut)

Kısa:
47.37 km - elv: 67 m
(link)

1715094517547.png

Uzun:
103.02 km - elv: 346 m
(link)

1715094541874.png