Salcano Müşteri Memnuniyetsizliği

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ya ben anlatamıyorum Ya siz anlamıyorsunuz . Igman fıyatına
0 255srd alıyorsun bende biliyorum ıgmanın nasıl bir bisiklet oldugunu bir ara dedigim temmuz ayının son günlerinde düşen fiyatlardan bahsediyorum bahsediyorum . Ben atarak değil gördügümü yazarım "yeni üye"

Scudo

Gökhan GÜNERİ

Aktif Üye
Tepki
36
@SerkanNamazcı
Atıyosun demedim serkan bey.Ancak her markada ındırımler oluyor hatta o dunya markaları treklerde bıle ınanılmaz pazarlıklar yapabılıosun.Neyse uzatmaya gerek yok...
Yeni üye diyerek küçümsemişsiniz sanırım ama sizinle bir yarışa girmek gibi bir amacım yok zaten tekrar tekrar söylediğim gibi bu sadece benim nacizane fikrimdi ne sizin ne de diğer arkadaşın benim mantıgımı eleştirme hakkı yok!!Buna rağmen paylaştığınız şeyler için teşekkür ederim...Lütfen yazdıklarımı yanlış anlamayın...

• Beğen
Tepkiler: SerkanNamazcı
Tepki
7
@Gökhan GÜNERİ

Müşteri memnuniyeti dünyada oturmamış gibi iddalı birşeyi nasıl söyleyebiliyorsunuz anlamak mümkün değil. Dünyada müşteri memnuniyetini başarı ile yürüten birçok marka mevcut! Ancak , sizin gibi bir bisiklet markasından müşteri memnuniyetini sağlamasını bekleyemeyen "kötüye tatminkar" insanlar olursa elbetteki nasılsa konuşur konuşur susar diye ciddiye almazlar.

Kürşat AKINCI

Forum Bağımlısı
Tepki
710
Bisiklet
Giant
@SerkanNamazcı

Tabiki düşecek fiyat her yıl yeni modelleri geliyor ben igman beğenir alırım sen 255srd herkesin tercihi farklıdır. Küçümseyerek konuşmak sizi demirbaş yapıyorsa bu forumda ben hep yeni üye kalmaya razıyım saygılar... SALCANO iyi bir marka yakında da servis ağını iyi yapacağına inanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Samet SERTER

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Gökhan GÜNERİ

Sayın Gökhan Güneri.. Ve Diğer Dostlarıma .ve salcanoya!
İnsanlara bazı şeyleri anlatmak için çeşitli anlam ve kelimeler kullanırsınız manalar atarsınız . Anlamak kolay bir şey değil anlatmakta bir o kadarda zordur ... Sizin ne düşündüğünüzü anlamışta değilim ..
Herkezin bir birinin sözlerini eleştirmeye , söz sahibi olmaya hakkı vardır !
Ben bu foruma girdiğimde acemiydim bir şey bilmiyordum bisikletin bisiklet olduğunu burada ögrendim bir çok konuda bilgi ve deneyim edindim bazı terimleri kelimeleri ögrendim sonra kendimce yazılar yazmaya başladım .. ve Şehirler arası tur yapıp paylaşmaya başladım bilgilerim arttıkca burada arkadaş sayım ve Dostluklarımda Çogaldı ...
Bilgi ve deneyimle buradayım..
Salkoyu .. Mayıs ayından bu yana kullanmaktayım ve büyük bir ilerleme ilende devam etmekteyim. ng 650 , Ng 303 Srd Bisikletlerini kullandım denedim.1 milyar bisiklet + bakım vs vs vs bir sürü ıvır zıvır harcadım.. İgmanana aynı parayı verip de aynı parayla hatta 255 srd alıyorsan yazıktır günahtır igmanın sitemiyle ancak düz ve bozuk olmayan yollarda gidersin ..Dağa cıkarsan 1 de olmaz 2 de olmaz 10 da olmaz ama 50 de elinde kalır ..
Aynı paraya paralel olarak daha güzel bir sistemle daha uzun ömür ve tasarruf saglarsın hem israf etmezsin hemde extra malzeme alabilirsin.
Eğerki ben igman almış olsaydım , sonra benim bisikletin 3 üst modeli daha iyisi aynı fiyata düşünce kendimi nasıl hissederim bilemem .. Şirketin bir sistemi olur .. bir düşüncesi olur .. Siz ! Mobilyacıya motorcuya , sucuya tüpcüye Bayiilik verirseniz böyle olur .. Sizin sadece paranızı alırlar birde çok bilmişlik yapar aklınızı çelerler .. Anlatabildimmi ?? yoksa hala mı bisikletin rengi ve güzelligi aklınızda! Renkler aldatır gecicidir sistemler ömürlüdür uzun sürelidir.
Ve ilk serim Salcanoydu benden daha iyi kim anlayabilirki salkoyu ...
Siz kime güvenirsiniz konuların yüzeysel görünüşlerine aldanarak sadece yazım olsun cevap verim diye yazanlarımı yoksa Salcano bisikletlerini kullanıp test eden ve buraya yayınlayan bir kimseyimi önemsersiniz...
Servise gidip tecrübe edinen mi yoksa sağdan soldan ögrenme bilme şeylerlemi buradasınız..
Allah 1 dirki ben kimseyi kücümseme ve önemsizlikle ilgilendirmem .. kesinlikle bunu yapmam mesaj sayını insan ne büyütür ne kücütür..

''Yeni üyeden kastım .
Belliki forumda bazı şeylere yeni yeni ulaşıyor ve yazıyorsunuz..
Bana yazdığınız cevapları yorumlayarak size böyle bir cevap verme gereginde duydum ..

Sevgi paylaştıkca güzeldir.. Paylaştıkca güzelleşir büyür önem kazanır.

Saygısızlık ve üzücü hareketlerimden dolayı tüm forum ailesinden özür dilerim.

Saygılarımla.

Yazım yanlışlığım olduysa affola .

• Beğen
Tepkiler: Göker Gülay

Samet SERTER

Forum Demirbaşı
Tepki
264
Salcanonun size yapmış olduğu yanlış bir karar o bi gerçek.Şikayetleri olan arkadaşlar gerekli yere müracaat edip sorunlarını yanlışlarını soyleyerek yaptıkları yanlışları düzeltmeye çalışabilirler.2.Bazı arkadaşlar diyorki yarışçılar satarlar vs vs biz Türk Milleti Olarak Dünyaya adımızı duyurmaya çalışmalıyız markalarımızla vs vs Bir TÜRK sporcuya corratec scott vs vs bisikletmi daha hoş durur yoksa Türk firması olan Salcano mu . Kendimizi bu kadar kücük göstermeyelim.Yapılması gerekenleri Firmaların yetkili kişisine giderek konuşabiliriz.Siz Yabancı uyruklu bi firmayamı para kazandırmak istersiniz.Yoksa Kendi milletinizden olan birinemi para kazandırmak istersiniz? Şahet ben kendi milletimden olan birine kazandırmak isterim.Sizce yarışlarda ülkenizde üretilen bir bisikletin üstünde yarışlarda derece kazanmak onurlu olur yoksa yabancı uyruklu bir firmanın yaptığı bisikletlerin üstünde kazanmakmı? Biraz ince düşündüğümüz zaman doğru bilgiler aklımıza yatıyor.Ama bazı problemlerin düzelmesi için Üst düzey hocalarımızın firmaya önerilerde bulunması gerekli.(Yanlış bir söz yada kavram kullandıysam affola)

egehan

Daimi Üye
Tepki
82
Bende Salcano dan mağdurum (EFES 26 D) bisikleti verdiler bisiklet bozuk çıktı komple servisten yeni bisiklet geldi daha sonra ayarları yaptırmaya götürdüm disk fren e "-disk fren bu bu kadar tutar" şeklinde bir cevap aldım artık kendi işimi kendim görüyorum... SALACANO gibi bir marka seçmeyin !

• Beğen
Tepkiler: Cahit Türk

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Salcanoyu secin ama servislerde dikkatli olun!

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
2011 site hayla olmadı ya acaba trekin sitesi gibi mi yapcaklar :D yoksa dalgamı geçiyolar

erkan sozoren

Daimi Üye
Tepki
79
bende salcano kulanıyorum bu servis işi galiba sans biraz gercı hıc garantı kapsamı dahılınde bı ıs ıcın ugrasmadım servıste ama yınede salcano cok da kotu bı marka degıl. bursa da oturuyorum hürriyette salcano servisi var her zaman oraya gıderim ısım oldumu cok ılgılıler gercekten...

F.Ertuğrul Aydın

Forum Demirbaşı
Tepki
99
Bisiklet
Scott
artık düşünmeye başladım.
garanti kapsamına girsin diye serviste montajlayın diye dediklerinde aklıma şu geldi, acaba anlaştılar mı? yanlış yapda paramızı alalım gibisinden ve size verdikleri cevapda çok saçma gerçekten Salcano almak istiyorum ama bir yandanda korkuyorum.