Salcano Kadro garantisi

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Merhabalar

Salcanı Ng 650 (v frenli) almayı düşünüyorum.Aklıma takıldı da kadro garantisi oluyor mu?Oluyor sa kaç yıl.

Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Serkan Demir
Scudo

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Salcano
@Ferhat Öz

garanti şartlarını bozmadıktan sonra iki yıl tum bisiklet

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Öz

Cengizhan Terzi

Forum Bağımlısı
Tepki
197
peki garanti şartlarını biliyormusunuz ? soyliyim şimdiden bisikletinize her ay salcano yetkili servisinde bakım yaptırmanız lazım garantiye girebilmesi için .. bi bakımda kaç paradır bilmiyorum en az 35-40 tl .. güvenmeyin garanti dediklerine :)

yavuz erkut

Daimi Üye
Tepki
96
2 yıl garantisi var. zaten sıfır aldığında 2 ay bakım kuponu veriyolar sana. ondan sonra bakımını kendin yapıyorsun. bende de ng 650 var disk frenli 2 sene garantili....

serhat toy

Forum Demirbaşı
Tepki
369
Para verildiğine emin misiniz bakım için?
Sonuçta garantisi var...

Cem Avcı

Üye
Tepki
1
@serhat toy

sadece ilk bakım ücretsiz, diğer bakımlar ücretli. garanti belgesinde de bu şekilde belirtilmiş. bakımlar yapılmadığı takdirde de garantini geçersiz olacağı yazıyor.

Tepki
23
Saçmalık o ya.Bendede igman var hiç götürmedim valla.Alsın garantisini kafasında parçalasın.2 milyarlık plazmayı beklemedik açtık garantiden çıktı onun garantisi için her ay bakımamı götürücem araba sanki !

Burak

Üye
Tepki
6
bakım yaptırmak nasıl bir arzayı önleye bilir ki? yaklaşık 2 ay önce astro 212 hd aldım ama bakıma falan götürmedim.

Ömer Özen

Aktif Üye
Tepki
23
@yavuz erkut

evet arkadaşın dediği gibi. bendede salcano var. aldığımda ücretsiz bakım kuponu ve garanti belgesi vermişlerdi.

Tepki
1
Bisiklet
Simplon
ben salcano astro sv 241 kullanıyorum bakıma götürdüm adamlar hem ilgisiz hemde bisikleti bozuyolar daha kötü oluyor sadece ilk kez götürüp sonra götürmeyeceğim derseniz hiç götürmeyin bence:)

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Ne parası:)Ben her ay götürüyordum bisikletimi para filan almıyorlardı...