Salcano Gran Fondo Marmaris

Recep-Şahin

Daimi Üye
Tepki
476
Bisiklet
KTM
Daha önce düzenlenen bazı gran fondoları düzenleyen Argeus 15 Nisan 2018'de Marmaris'te de gran fondo düzenlemeye karar vermiş.

(link)

Uzun parkurdaki yaklaşık 2000 mt.lik irtifa kazanımı Marmaris gran fondonun herkese uygun olmadığı izlenimi uyandırdı bende.

Scudo

mertgulkokan

Forum Demirbaşı
Tepki
887
Bisiklet
Ghost
Uzun etap 98 km 1890 metre tırmanış 5 saat süresi var burayı tamamlamak herkesin harcı değil diye düşünüyorum. Cumartesi sabah Marmaristeyim araba ile parkurların videosunu çekmeyi planlıyorum.
Diğer bir konu çık fazla tırmanış ve iniş var ayroca parkurun %90 ciddi soğuk asfalt
Herkes kemiklerin son noktasına kadar tir tir titreyecek

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
iyi para kalkıyor bu işlerden bide bisiklet sever firma arkada bir kaçda sponsor oh ne ala bayıl 160 gir uzuna,ama sorduğunda yok be ne kazanması masrafı anca çıkarıyorz der kimisi,zaten herkes kazanmıyoruz der ulan nasıl bir toplumuz biz la,çevir kazı yanmasın,keşke millet koşar adım kayıt olmasada niye gelmiyor yav bu pisletçiler deseler,sonra gel vatandaş sırf sporu sporcuyu seviyoruz diye kayıtlar artık 25-30 tl yaptık yok ama imkansız nasılsa önden koşan çok :)

yusufgs36

Aktif Üye
Tepki
237
İsim
isa
Bisiklet
KTM
@pedalcımeth
6. Katılım Koşulları

1. Salcano Gran Fondo Marmaris tüm amatör yol bisikletçilerine açıktır. Aktif UCI lisansına sahip olan ve profesyonel takım üyesi olan herhangi bir bisikletçinin yarışması yasaktır.
  2. Her katılımcının güncel sağlık raporu veya güncel bisiklet lisansına sahip olması zorunludur.
  3. Son 5 yılda doping cezası alan sporcuların katılması yasaktır.

• Beğen
Tepkiler: pedalcımeth

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.966
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@pedalcımet Her katılımcının güncel sağlık raporu veya güncel bisiklet lisansına sahip olması zorunludur.''veya'' ifadesi olduğuna göre lisans şart değil

• Beğen
Tepkiler: pedalcımeth

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
bide salko firmasının düzenledği fondolar gerçekten tırıvırı,yap geç,başlat bitir hesabı.yol bozukmuş felan hikaye,sorduğunda e kardeşim bak avrupada pave yarışlar paris robuaxlar flandressler var derler,bir tarafımla gülüyorum,hemen hop topu avrupaya at,orda da şu kadar da derler,yahu avrupadamı yazışıyoruz avrupanın ekenomisinemi sahibiz yersen yiyen çok ama :)

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.966
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Üzümü bir görelim de bağcıyı nasıl olsa döveriz;)

mertgulkokan

Forum Demirbaşı
Tepki
887
Bisiklet
Ghost
@tırıvırı.Salcano hazırlamıyor sadece isim sponsoru ana yüklenici argeus firması. Yıllardan beri ülkemizde bir çok uluslararası yarış düzenlemekteler. Bakınız ultratrail koşu yarışları...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Her yarışta aynı muhabbet. Yok çok pahalı, yok birilerini zengin ediyoruz bla bla. Giden gider gitmeyen sonraki yarışı bekler. Ne meraklıyız yapılan bir şeyi karalamaya olumsuz şeyler söylemeye yada yazmaya. Giden gidebiliyormu evet. Gidemeyen gidemiyormu evet. O zaman neyi tartışıyoruz ki

Gurkan S.

Bayağı Üye
Tepki
319
İsim
Gürkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
pahalı geliyorsa gitmeyin arkadaşlar. (bende gitmiyorum :D)

• Beğen
Tepkiler: Abdullah ozturk

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.966
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İyi organizasyon yaparlar,ücreti düşük olur,geliri sosyal sorumluluk projesine aktarılır ;yine eleştiren birileri çıkar.

mertgulkokan

Forum Demirbaşı
Tepki
887
Bisiklet
Ghost
@tırıvırı.Yazdığımı iyi okumadan atlamışsın diyorum sadece ultra trail yarışlarını araştır önce bisiklet yarışı demedim argeusu bilmiyorsan yapabileceğim birşey yok